IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тези атаки по данъчните споразумения ми се виждат доста късогледи от страна на ЕК, че чак ги обвиняват в "измами" - ми да ги осъдят тогава.
    Също като антимонополните такива - до преди две-три години още се дъвчеха с Майкрософт и вградения Медия Плейър. Толкова бюрокрация ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      -1.69% не е трагедия. Бъдещето им зависи повече от това как ще генерират кеш в бъдеще отколкото дали си плащат данъците.
      Никой не очаква на 7 септември "да избият рибата", така че не ги виждам цъфнали близките месеци, а ако не измислят нещо - и години.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
        APPL не ги чакат слънчеви дни
        -1.69% не е трагедия. Бъдещето им зависи повече от това как ще генерират кеш в бъдеще отколкото дали си плащат данъците.

        Коментар


        • APPL не ги чакат слънчеви дни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
            Първо, второ трето не знам. Аз просто те питах за какъв чеп споделяш трейдовете си. Не очаквам да ми отговориш. Така, както и не ми отговори за какъв чеп рискуваш 500% от портфейла си. Това беше единственият ти трейд който следях. Както и да е. Явно темата е забранена. Снощи се прибрах късно и мярнах че имаше доста постове а днес някой ги е изтрил. Оставям ви темата да си поствате бай туй сел онуй и разни статии от други медии. Явно това е правилно да се дискутира в този форум а въпросът "защо" е табу
            Не е лошо да има прозрачност кой какво прави. Наистина пиши и ти какво правиш.

            Постовете дето ги изтриха наистина не бяха по темата NYSE Ако знаех как се пускат нови теми бих направил една такава "Личната психология при инвестирането"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
              Бах разваления телефон. Първо: за къв чеп ще си споделям идеите с некви непознати хора за без пари. Много подценявате и advisory. Тук се правят систематично повече пари, отколкото с инвестиране или трейдинг. Систематично!!! 2) аз съм един от малкото които с реален инструмент влиза в реално време с посочена цена и излиза с посчен цена, която може да бъде верифицирана. 3) алонсо: когато ти пуснеш ама една идеи с вход и ми е обосновеш, тогава ще си говорим. Дотогава можем си цъка в кръжока по философия и да си пием уискито
              Първо, второ трето не знам. Аз просто те питах за какъв чеп споделяш трейдовете си. Не очаквам да ми отговориш. Така, както и не ми отговори за какъв чеп рискуваш 500% от портфейла си. Това беше единственият ти трейд който следях. Както и да е. Явно темата е забранена. Снощи се прибрах късно и мярнах че имаше доста постове а днес някой ги е изтрил. Оставям ви темата да си поствате бай туй сел онуй и разни статии от други медии. Явно това е правилно да се дискутира в този форум а въпросът "защо" е табу
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                Спасяването от собствените си мисли не чак толкова тъпа цел
                Доста тъпа е, защото няма как да се постигне освен с цената на някакви невротични навици Та това е цел, която всъщност скапва живота на човек.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Всъщност целите към които наистина се стремят 99,99% от хората са още по тъпи Човек може да говори заучени неща за това към какво се стреми, но в общи линии всичко се изчерпва до ядене, спасяване от собствените си мисли и секс.
                  Спасяването от собствените си мисли не чак толкова тъпа цел

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                    Предполагам, това сте го обсъждали в училище в трети клас
                    Всъщност целите към които наистина се стремят 99,99% от хората са още по тъпи Човек може да говори заучени неща за това към какво се стреми, но в общи линии всичко се изчерпва до ядене, спасяване от собствените си мисли и секс.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                      Говорихме за случаите, в които парите са самоцел в живота. Просто това е тъпа самоцел.
                      Предполагам, това сте го обсъждали в училище в трети клас

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                        Та в нашият слуай е прав този който печели пари. Другото е ала бала. Затова ми е интересно какво мисли Мишо. Все едно да ми каже, че обожава да играе да кажем футбол и че футбола го влече, ама не обича да печели мачове и да вкарва голове
                        Говорихме за случаите, в които парите са самоцел в живота. Просто това е тъпа самоцел.

                        Коментар


                        • Бах разваления телефон. Първо: за къв чеп ще си споделям идеите с некви непознати хора за без пари. Много подценявате и advisory. Тук се правят систематично повече пари, отколкото с инвестиране или трейдинг. Систематично!!! 2) аз съм един от малкото които с реален инструмент влиза в реално време с посочена цена и излиза с посчен цена, която може да бъде верифицирана. 3) алонсо: когато ти пуснеш ама една идеи с вход и ми е обосновеш, тогава ще си говорим. Дотогава можем си цъка в кръжока по философия и да си пием уискито

                          Коментар


                          • Между другото основната причина в България да няма нормална борса е точно тази. Тук в момента се случво първото забогатяло поколение да си губи парите. Второто поколение след тях още не е поело конците напълно. Когато и то успее да си пропилее парите, а е почти сигурно че значителен процент от това поколение ще попилее бая пари, и следващото поколение вече ще почне да инвестира разумно и борсата ни ще потръгне

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Аз не вярвам и в доверителното управление. Риска е асиметричен. Инвеститорът може да спечели или да загуи. Управляващият парите ми не може да загуби. Той ще има стумул да носи риск с парите ми над допустимото защото така може да изкара максимално пари. Така в дългосрочен план аз ще съм от страната на късата клечка а управляващото дружество ще прави кинти. Тази схема не е моята.
                              Е естествено, че е така. Иначе никой няма да се навие да ти вземе парите освен ако не е пълен измамник. И пак се опира до това кой колко сам може да загуби. Има доста хора, които оставени сами на себе си се представят блестящо с тази задача

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Нямаш проблеми - има една камара хедж фондове където инвестират в идеите си. Само че и това си се плаща и то десетки пъти по-солено
                                Аз не вярвам и в доверителното управление. Риска е асиметричен. Инвеститорът може да спечели или да загуи. Управляващият парите ми не може да загуби. Той ще има стумул да носи риск с парите ми над допустимото защото така може да изкара максимално пари. Така в дългосрочен план аз ще съм от страната на късата клечка а управляващото дружество ще прави кинти. Тази схема не е моята.

                                Коментар

                                Working...
                                X