IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • мноу се налапка тая красавица от еееевровизия

    късо красавице на еееееееееееевровизия от тук


    Коментар


    • абе тая от евровизията мноу бърза в лапането.не случайно е толкова красива веднага дигна индексът от бомбата

      Коментар


      • ино късичко на дау жо съм пуснал за долната червена . много приятно се напъвате победителки в евровизия

        Коментар


        • мда .дау жо падна и на 1минутка

          Коментар


          • Охх че хубаво падна .тоооочно от бомбата.страхотно .да не кажете че не съм казал късо.хяхяххяхяхх

            Коментар


            • Късо тука от бомбата на 5м

              Коментар


              • съборих те а красавице от евровизия купена

                и надигна веднага лъжицата


                хяхяхяяхяххя

                късо ма красавице ненагледна евровизионна

                казах ти красавице дакса ще ти разкаже игратааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа хяхяхяхяхяхяхяхях

                Last edited by the architect; 17.05.2018, 22:06.

                Коментар


                • аааааааах че хубаво ми излезе оли ина 24830 красавице от ееееевровизия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    според мен целта на красавицата дето спечели евровизия е това число 6950

                    дали ще позная

                    Абееее

                    красавице ненагледна спичелила евровизия.колко спичели от суапове от вчера за дя стигнеш целта днес.няма да ти стигнат красавице за хапване.хяхяяхяяхх

                    късо от 24830 боооомбата
                    Last edited by the architect; 17.05.2018, 17:46.

                    Коментар


                    • 2 Май 1987

                      The Economist е притеснен, че Японският пазар е паднал с 4% за един ден и че може би ще започне търговска война между САЩ и Япония заради търговското сладо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                        AR, GPOR , RRC засега по- добре
                        Хоризонт - пролет-лято '19
                        Deutsche Pfandbriefbank: днес вземи

                        Коментар


                        • За Япония има една статия озаглавен “Land of the rising consumer”. Доста оптимистична.

                          31 март 1990

                          Коментар


                          • Имали са P/E ratio 70, Nikkei, мисля.

                            Но за мене изводът е по-различен. Показва какво обикновено става с нововъзникващите пазари.

                            А тогава в далечната 1990 явно още не са разбирали какво става с Япония. Смятали са го за дребен проблем.


                            Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                            Няма начин да не си ме разбрал.
                            Мисълта ми беше, че който е купувал Японския фондов пазар през 1990г - в момента (около 30г по-късно) все още е на половината на парите си.
                            Твърдението, че дори и да сбъркаш времевата рамка все някога ще си на плюс не е вярно или поне няма особен смисъл в рамките на човешкия инвестиционен хоризонт.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                              Затова свилоза
                              AR, GPOR , RRC засега по- добре
                              Хоризонт - пролет-лято '19
                              Last edited by Tkilata; 16.05.2018, 22:15.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                                Няма начин да не си ме разбрал.
                                Мисълта ми беше, че който е купувал Японския фондов пазар през 1990г - в момента (около 30г по-късно) все още е на половината на парите си.
                                Твърдението, че дори и да сбъркаш времевата рамка все някога ще си на плюс не е вярно или поне няма особен смисъл в рамките на човешкия инвестиционен хоризонт.
                                Затова свилоза

                                Коментар

                                Working...
                                X