IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами... какъв по-голям проблем от вирус, който потенциално може да убие 50-100 млн. души? Ядрена война, сблъсък с метеорит, нашествие на извънземни...?

    Първоначално изпратено от Гари Разгледай мнение
    Все повече ми се струва, че тази истерия около коронавируса се насажда изкуствено в цял свят с цел да се прикрие друг, много по-голям проблем.

    Коментар


    • Все повече ми се струва, че тази истерия около коронавируса се насажда изкуствено в цял свят с цел да се прикрие друг, много по-голям проблем. И икономиката на Китай имаше нужда от охлаждане, и американските индекси трябваше да спихнат до по-нормални нива. Вирусът беше удобен повод, сега ще струпат всичко върху него.
      Last edited by Гари; 27.02.2020, 23:43.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        Щом се появи Кърков значи е време за дълги
        Да го изчакаме Архито да стане по-дързък и тогава

        Коментар


        • Майкрософт на -7% по- ми хареса, но още не съм взел

          Утре може да има слаб откат нагоре, ако лошите новини забавят темпа. Но другата седмица май ще има още екшън

          Коментар


          • Струва ми се че от този момент през следващите месеци и година-две долара няма да е на мода и съчетано с това някои от азиатските пазари ще направят едни лесни 50% up. Прогноза за следващия месец още едно 12-15% надолу. Трябва да изпуснат въздух още... Не са почнали марджин коловете. Декември 2018 ще изглежда е като безобидна корекцийка
            Last edited by desperado; 27.02.2020, 23:17.

            Коментар


            • Айде на 4000 ще се видим пак да видим кой е оцелял

              Коментар


              • Абе още ли не сте паднали бе ханукяри. Айде че 4000 чака. То това 8531 на Наско100 ще подпира подпира колко да подпира. Апокалипсиса започна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Щом се появи Кърков значи е време за дълги
                  Да, ти най ги разбираш индекдите загова каза късо от 3333. Спомням си аз. Каза ,да. Ти ги най ги разбираш. Хяхяхях.

                  Коментар


                  • Дай да ти видим дългите дето си ги пуснал. Ти си от светата тройца разбирачори. Ама той апокалипсиса ще си свъъъъъърши работата. Хяхяхяхяхяххяхя

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      Оууууу двете разбирачорчета пак дават умни мисли тук. А да кажете че мърхо е на 3333 сипа и насдака 100 на 8531 не казахте нали. То всичко се записва ей мушмороци. Хохохохоххоп. Корона вирооооооос. Хяхяхяяххяхяяхях
                      Щом се появи Кърков значи е време за дълги

                      Коментар


                      • Оууууу двете разбирачорчета пак дават умни мисли тук. А да кажете че мърхо е на 3333 сипа и насдака 100 на 8531 не казахте нали. То всичко се записва ей мушмороци. Хохохохоххоп. Корона вирооооооос. Хяхяхяяххяхяяхях

                        Коментар


                        • BKNG нагоре с 1%. Това е странно в тази ситуация...

                          Коментар


                          • Нищо не съм взел. Мисля, че има голяма вероятност за още надолу. Но мисля за малка позиция в MSFT с идеята да стане по-голяма ако още падне.

                            California is monitoring at least 8,400 people for the coronavirus


                            https://www.cnbc.com/2020/02/27/cali...ronavirus.html

                            Коментар


                            • Връщам се аз от шахклуба с малкия и що да видя - открил съм позиция на дяволкото 66.6 при Валеро. Има простор за 40-60%капиталова, а и почти 6% диви.
                              Ама при 3М чакалото нъцки - някъв убавец решил да ги ъпгрейдва днес и те на зеленко, то и на 138 ми се струваха скъпи...
                              И за добавката на нвидиа трябват още 10на% гмур.

                              Ваша милост що ловите там ?

                              Коментар


                              • Еврото пощръля, доларовия индекс почна да пада. Вероятна скорошна намеса на ФЕД . Да видим кога това ще се отрази на акциите. В златото това вероятно вече е отразено в по голяма част, но може и да ходи още на горе. Да види перчема нема ли да пришпори ситуацията.

                                Коментар

                                Working...
                                X