IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Авионите пак си фърчат доволно, ама днес e най вече на jblu ден май.
    На AAL е ден - 41%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      пп - а тази простотия https://finance.yahoo.com/quote/NKLA ? Дали изобщо има бъдеще това чудо, независимо на каква цена.
      Не така с лошо, много интересна концепция имат. Камиони на водород, зарядни станции, опитват се да затворят цикъла, за сега само без горивото, с голям марж са. Може да са пълен хегемон, ако успеят, АКО. По - сигурната инвестиция, избрана от мнозина бе NEL ASA, основен техен доставчик. Интересно ми би било мнението на конкретно хора от бранша, които дори са карали техен камион. Ташунко нека пише, той е в САЩ и може да се е докосвал до това чудо на техниката.

      П.П.: terziev, взе ли?
      Last edited by k.o.; 08.06.2020, 23:16.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Не знам на какво е ред, ама и днес изпуснах пазара. Шистаците от BSM, дето щях да ги играя, вече са +14%. OLN - и там не става за мен вече. ALK викам да добавя и да се возя на лифта - късно е либе. Времето стана хубаво и не мога да вися с часове пред компа.

        Иначе и днес не е толкова зле. АМ и другите тръби са бетер банкомат. Жалко, че доларът ми подяжда печалбата.

        От тези, които дебна, само PSA пада, но вече имам рейтове, а и моделът им не ми се струва устойчив дългосрочно. KB - корейците на pipbel също излизат като опция след днес, но и за там се назлъндисвам, защото не ги разбирам. Събирам предложения за утре. И там за таксиджията, който казвал да се инвестира на борсата - да знаете, че съм аз.

        пп - а тази простотия https://finance.yahoo.com/quote/NKLA ? Дали изобщо има бъдеще това чудо, независимо на каква цена.
        Last edited by terziеv; 04.06.2020, 22:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
          1000$ @ CCL 17.13
          Чудно си го уцелил. И аз си взех ама на най-скъпото - 80 парчета за по 18,03 долара. Ама акцията се побърка - кви са тия скокове и падове - явно я манипулират.

          Коментар


          • 1000$ @ CCL 17.13

            Коментар


            • Авионите пак си фърчат доволно, ама днес e най вече на jblu ден май.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                Наскоро някой ме пита - преди седмица, 10 дни и коментирахме боинг - на 122 $, гледам сега е на 133, има мегдан да поскъпва, пак ще се лети, с маски, без маски. Дългите дестинации няма как да се минават. Не може с колата.
                Излезна ми съобщение, че boeing е на 181 $ - ракета

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  E, ако не стане с бунтовете в САЩ, нищо чудно да обявят втора, трета, пета вълна до изборите. Тогава ще паднат още, а може и фалити направо. Иначе пак сме нагоре и пак ще четем как ръстът не бил реален.

                  В карибските сякаш няма толкова потенциал. Норвежците изглеждат по-рентабилни. Ако се вярва на счетоводните магьосници.

                  Изобщо... прекалено ми идва спекула туризмът, дори без ковид. Ако ще го играя ва банк, може някой шистак да взема.
                  Ред е на ВПК да генерира парични потоци. Нужно е да се извади от нафталина заплахата с ядрената зима, даже може и да се направи малко показно с малък заряд, в някоя глуха точка на света. Вълните се разкешиха.

                  Коментар


                  • E, ако не стане с бунтовете в САЩ, нищо чудно да обявят втора, трета, пета вълна до изборите. Тогава ще паднат още, а може и фалити направо. Иначе пак сме нагоре и пак ще четем как ръстът не бил реален.

                    В карибските сякаш няма толкова потенциал. Норвежците изглеждат по-рентабилни. Ако се вярва на счетоводните магьосници.

                    Изобщо... прекалено ми идва спекула туризмът, дори без ковид. Ако ще го играя ва банк, може някой шистак да взема.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      ДОбре, но как е възможно карнавалите да имат Forward P-E от 7,6? Норвежците имат повече дълг на акция. Този бизнес ми е тъмна индия, а днес и утре ще е последен шанс за вход. Клоня малко към NCLH, защото е една идея по-ниско.
                      Що последен шанс... ?

                      Верно е че nclh са най левърджнати от тройката круизи, затова ги отбягвам. Имам и rcl, ама по лош ми бе тайминга от на карнавала. Все таки вече съм на 57% + гледам и от тях...

                      Коментар


                      • ДОбре, но как е възможно карнавалите да имат Forward P-E от 7,6? Норвежците имат повече дълг на акция. Този бизнес ми е тъмна индия, а днес и утре ще е последен шанс за вход. Клоня малко към NCLH, защото е една идея по-ниско.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Добре е, преди време кеширах профита от акциите и веднага си взех опции м/у 11-12$. И те трепят рибата.
                          А си има потенциал за още дабъл поне от тия нива.
                          Когато си на кота нула - всичко оттук насетне ще е голям растеж
                          NCLH - подобна с не по-малък потенциал.TLRD много евтина.
                          Last edited by frei1974; 04.06.2020, 12:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            А за тия що ще кажете: CCL
                            Ако качиш снимка по бански на аватара ще получаваш повече,, безплатни съвети,, и то бързо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                              А за тия що ще кажете: CCL
                              Добре е, преди време кеширах профита от акциите и веднага си взех опции м/у 11-12$. И те трепят рибата.
                              А си има потенциал за още дабъл поне от тия нива.
                              Когато си на кота нула - всичко оттук насетне ще е голям растеж

                              Коментар


                              • А за тия що ще кажете: CCL

                                Коментар

                                Working...
                                X