IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
    От няколко дена си мисля че зад ставащото с петрола седят руснаците ,колкото и нелогично да звучи това,при петрол 100$ годишно са необходими 2.5 трилиона долара а при 30 по-малко от 800 милиарда ,вярно че и те страдат но те са свикнали,цялата исторя им е такава,слабото място на краварите е петродолара и ниските цени намаляват търсенето му трикратно..
    да ти кажа може би имаш право....но явно кашата е пълна и трудно може да се разбере кой печели и кой губи...сигурно е само че ние се чудим
    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

    Коментар


    • Ко стана с тоз петрол бе - 5-6%, въййй
      Рашъ и саудитците заминаха. Днес четох, че май ще си имаме компания над трилион маркет кап, ама ще видим какво ще решат...
      И силния долар помага на петрола, кат нищо ще чукнем едни 20 гущера и тогава ... война. Или за да се отърват от силния петродолар ще го дропнат и пак ... война.

      Коментар


      • От няколко дена си мисля че зад ставащото с петрола седят руснаците ,колкото и нелогично да звучи това,при петрол 100$ годишно са необходими 2.5 трилиона долара а при 30 по-малко от 800 милиарда ,вярно че и те страдат но те са свикнали,цялата исторя им е такава,слабото място на краварите е петродолара и ниските цени намаляват търсенето му трикратно..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
          който успее да хване дъното при петрола ще е голям късметлия...ама то това дъно бездънно ве колеги
          Не може да е по ниско от 0 ,за разлика от лихвите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
            който успее да хване дъното при петрола ще е голям късметлия...ама то това дъно бездънно ве колеги
            Ми на БФБ всички са хванали дъното дет се вика лесна работа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
              който успее да хване дъното при петрола ще е голям късметлия...ама то това дъно бездънно ве колеги
              то да хванеш върха е да си майстор дъното е на 0 по-надолу няма да падне ..... лонга не е страшен шорта е по-страшен ......

              Коментар


              • аз съм на кеш....ама утре ще акцентирам върху пазаруване на БФБ.....да видим къде каква промоция ще има...иначе си мисля че ДАКС-и ще се сурне по нанадолнището и ще се отворят и добри цени за вход и там
                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                Коментар


                • който успее да хване дъното при петрола ще е голям късметлия...ама то това дъно бездънно ве колеги
                  "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                  Коментар


                  • тоя петрол още малко и ше го раздават с червения кръст тея с чергите на тиквите като милостиня обаче руснаците не мрат и рачат да мрат .... ебаси железното племе

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                      чаршафи ли бе майкъле
                      тея с одеалата чумата да ги тръшне ......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        да мрат тея чаршафи бе мама им гадна ......
                        чаршафи ли бе майкъле

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                          Смело се бори вермахта ама натиска при петрола е голем
                          Бори не като при Сталинград.
                          Такава минимална загуба при такъв срив на петролът и Китай показва, че сме около дъно. Ако ще петролецът по пет кинта да стане, ного по-ниско пазарите няма да слязат.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                            ше се довлекат тогава всичките тука на талази тряя да прайм барикади кат при Сталинград .....
                            100 граничари с шмайзери стигат.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Смело се бори вермахта ама натиска при петрола е голем

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Достатъчно е да станат обикновени крастави и некъпани камилари, каквито и трябва да са.
                                ше се довлекат тогава всичките тука на талази тряя да прайм барикади кат при Сталинград .....

                                Коментар

                                Working...
                                X