IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вярно е - китайците ного обичат комарджийството. Ама най-големият спекулант е държавата.

    Вчера наляха 20 МБ, утре на 18% по-ниско пак ще налеят 50 МБ и така... След половин година, когато Шанхаецът се върне на 3800 пункта, държавата ще почне да продава обратно акциите на комарджиите.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Отностно китайския пазар ,аз имам известни наблюдения.Там всеки играе на борсата.Има ли компютър и интернет,вече е спекулант.Ходил съм много пъти там и винаги ме учудвало посевмесната игра на борсата.Също така ,ако отидете до Макао,ще видите безумно много китайци,губещи хиляди долари за ден.В Азия , комарът е в кръвта им,както на балканите тютюнопушенето
      Last edited by nasco_3; 07.01.2016, 21:09.

      Коментар


      • Хора, как ви се струва небезизвестната компанийка НР?

        В момента цената е тънинка, ърм? И дивидентчета снасят....
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
          Имам усещането след падане на забраната от 7 % спад на китайската борса че утрешния ден може да влезе в учебниците по икономика като ЧЕРНИЯТ ПЕТЪК
          Пу дано.
          Особено ако не е последния...

          Много почвам да харесвам някои нещица, ма си искам още 10-20% дисконт...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
            Имам усещането след падане на забраната от 7 % спад на китайската борса че утрешния ден може да влезе в учебниците по икономика като ЧЕРНИЯТ ПЕТЪК
            Аз не мисля ,че утре ще е много може би по на татък повечко

            Коментар


            • Buy TIM Participacoes SA.

              Коментар


              • Тази вечер нещо май ни готвят?
                Дано не съм прав, ама точно така стана предишният път голямното падане през Август миналата година.
                Ще стискам палци по-малко хора да са изгорелите.

                Коментар


                • Имам усещането след падане на забраната от 7 % спад на китайската борса че утрешния ден може да влезе в учебниците по икономика като ЧЕРНИЯТ ПЕТЪК

                  Коментар


                  • Много важна новина:
                    http://www.bloombergview.com/article...s-echoes-of-08
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Дали пък някой не го прочете тоя файл вече, че цената на газта рипа
                      И после да вярваш на пазара ....
                      "503 - Sorry! This file is temporarily unavailable.

                      A new version of this file is currently pending release.

                      This page should automatically refresh to download the new release at 10:30:00 AM (in 457 seconds)
                      If it does not, click here to manually re-try."

                      http://ir.eia.gov/ngs/ngs.html
                      п.с.
                      Вече е наличен и както предполагах не са правили икономии от топлото по празниците
                      Last edited by Protokol; 07.01.2016, 17:32.
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Това е обонго в края на годината, след като Тръмп го уволни.
                        незнам дали ше стане Тръмпа много го мразят нещо в Сашш значи той е човека ама дали ше го пуснат евреите незнам ....... иначе маймунката е готина, годината на "пакостите" .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение


                          ето го бе ето приличате ни на снимката сега е твойта година ....
                          Това е обонго в края на годината, след като Тръмп го уволни.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Кво, кво


                            ето го бе ето приличате ни на снимката сега е твойта година ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              +++

                              Чи то в годината на маймуня ако не се опитат да ни правят на маймуни...кога

                              Волатилността е хубаво нещо, да заповяда
                              Кво, кво

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                                Интересна ще е тази година, по-интересна от последните няколко, то направо бяхме заспали.
                                +++

                                Чи то в годината на маймуня ако не се опитат да ни правят на маймуни...кога

                                Волатилността е хубаво нещо, да заповяда

                                Коментар

                                Working...
                                X