IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И PLTR скъса синджира афтър маркет вчера. +17%
    Казвах ви за таз хартия. Лошото е, че и аз нямам. Защото нямам кешовица. Инвестиран съм на 100%.
    Срам ме е да кажа колко кеш имам по банкови сметки...
    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

      Всичко ок нвда 1000
      То си е верно. Очевидно разпродават всичко и купуват нвдиотията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

        Ти верваш в нафта, аз в ИИ. Кой крив, кой прав времето ще покаже!
        Аз вярвам на учебника по история и на очите си. Ти май наблягаш на ушите. Това естествено не пречи да захлебиш. Те хора от доге-то станаха милиардери.

        То верно като съм толкова умен, що ми е такова ужастно началото на гадината. Пълен резил. Май трябва да се брандирам като кънтрариан.
        Last edited by terziеv; 05.02.2024, 21:49.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

          Ти верваш в нафта, аз в ИИ. Кой крив, кой прав времето ще покаже!
          Всичко ок нвда 1000

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            Много ме кефи как не можеш намери човек с ръце извадени от гужвата, ама иначе верваме в ИИ. Това ново сапиенсът не знае от коя страна се държи отвертката.
            Ти верваш в нафта, аз в ИИ. Кой крив, кой прав времето ще покаже!
            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Много ме кефи как не можеш намери човек с ръце извадени от гужвата, ама иначе верваме в ИИ. Това ново сапиенсът не знае от коя страна се държи отвертката.
              Как да не вярвам като в работата натискат да го ползваме. Че даже върши ок работа
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Много ме кефи как не можеш намери човек с ръце извадени от гужвата, ама иначе верваме в ИИ. Това ново сапиенсът не знае от коя страна се държи отвертката.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                  Аз за това инвестирам в ИИ. Това е бъдещето и дисръпшъна ще е пълен. Масово хората не разбират какво идва. Сегашните оценки не включват в голямата си степен тази революционна технология. Пичове ще има по-умни, по-можещи, по-кадърни същества от нас за първи път на тази планета. И те ще могат да правят всичко, което и ние можем да правим. Компаниите, които ще разработят тези технологии ще управляват света и ще имат умопомрачителни оценки. Това няма да се случи в следващите година или две, но ще се случи в нашия живот, в това съм напълно сигурен. Аз инвестирам в дългосрочен хоризонт. Спадове от 10-20% нищо не значат, само ме правят по-щастлив, че ще мога да допълвам на хубави цени.
                  Ти инвестираш в мините, аз го давам през кирките. Трансформатори брат
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Аз за това инвестирам в ИИ. Това е бъдещето и дисръпшъна ще е пълен. Масово хората не разбират какво идва. Сегашните оценки не включват в голямата си степен тази революционна технология. Пичове ще има по-умни, по-можещи, по-кадърни същества от нас за първи път на тази планета. И те ще могат да правят всичко, което и ние можем да правим. Компаниите, които ще разработят тези технологии ще управляват света и ще имат умопомрачителни оценки. Това няма да се случи в следващите година или две, но ще се случи в нашия живот, в това съм напълно сигурен. Аз инвестирам в дългосрочен хоризонт. Спадове от 10-20% нищо не значат, само ме правят по-щастлив, че ще мога да допълвам на хубави цени.
                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Няма начин. Инфлацията не дава.
                      Бъфет правеше някакви такива намеци относно следващите 10 години.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Няма начин. Инфлацията не дава.
                        А и винаги съм се чудел на тюхканията на хората че пазара не се бил възстановил N-на брой години

                        Без да се замислят че той пазара всъщност въобще не му е било там мястото към даденият момент

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                          По-лошото е, ако влезем в десетилетен мечи пазар. Дълго продължиха хубавите години. Знае ли човек вместо случаите от преди 2 и 4 години, да се повторят тези от преди 100. След голямата депресия на пазара му е отнело 26г да се върне на нивата от преди краха.

                          Няма начин. Инфлацията не дава.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                            Що - какво толкоз те кефи меркантилизмът на германката икономка, експортно ориентирана ама като нямат евтина енергия за фабриките и почват да издишат
                            Харесал съм ги за къси

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                              То следварителни пророци колкото искаш

                              Аз съм си харесал DAX-а тоя път
                              Що - какво толкоз те кефи меркантилизмът на германката икономка, експортно ориентирана ама като нямат евтина енергия за фабриките и почват да издишат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                                То прогнозите са трудна работа, особено като включват и неща в бъдещето
                                То следварителни пророци колкото искаш

                                Аз съм си харесал DAX-а тоя път

                                Коментар

                                Working...
                                X