IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
    дау 17 000
    Да де, ама кога? То може и след 50 години да стане. Пак ще си познал. Нищо не каза.

    Коментар


    • дау 17 000

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Айде каръка пак се прояви DAX-а е 1.5 нагоре

        hemilio трябва да се сърдиш на Обамата че би отбой
        Не е бил отбой,просто му се дръпна лайното,като разбра,че дори и англия не го подкрепя,сега прави така,че ако нещо се осере,да не носи само той отговорност.
        Имай търпение.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Айде hemilio останаха ти 100 bps на DAX-а и ще избиеш късите.
          Ама като те знам какъв си карък, сигурно в неделя Обама ще отмени военната операция по Сирия и в понеделник индексите ще се изстрелят 2-3% нагоре и пак почваш да чакаш от нулата.
          Айде каръка пак се прояви DAX-а е 1.5 нагоре

          hemilio трябва да се сърдиш на Обамата че би отбой

          Коментар


          • Първоначално изпратено от emonik Разгледай мнение
            В дългосрочен план, новините за фондовия пазар ще са добри....Това е казано от Уорън Бъфет а тои ги разбира тези неща.
            Абе верно ги разбира той дядката, ама под неговото дългосрочно разбирай времето кога сме 2 метра под земята.
            Средносрочно не бих бил голям оптимист за новините за фондовия пазар/и.
            Всичко надуто до безобразие....мани мани.
            Аз като контрарник съм се видял в чудо да намеря нещо свястно, с някои малки изключения в Ойл газ сектора - инак само боклуци ми се появяват на скрининга.
            Е, и ЕМ етф-те си ме блазнят много напоследък и точа лиги. Ма друго няма
            Време си му е за хууубавка 15-20% корекция, за да може да продължим нагоре.
            Едно повторение на септ-октомври 11-та няма дойде никак зле

            Коментар


            • В дългосрочен план, новините за фондовия пазар ще са добри. През 20-и век САЩ премина през две световни войни и други травмиращи и скъпи военни конфликти; Голямата депресия; редица рецесии и финансова паника; петролни сътресения; грипна епидемия и оставката на опозорен президент. Въпреки това Dow Jones нарасна от 66 до 11 497 пункта.
              Това е казано от Уорън Бъфет а тои ги разбира тези неща.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                За непросветените да кажеш какво е bps при DAX
                някаква Хахава,бройна едининица

                Не бой се за мен,кажи ти на какво дередже си,че обеща да купуваш на доста по горни нива,сега сигур си на - и злобееш

                потапяме се пич,дръж гащите здраво
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Айде hemilio останаха ти 100 bps на DAX-а и ще избиеш късите.
                  Ама като те знам какъв си карък, сигурно в неделя Обама ще отмени военната операция по Сирия и в понеделник индексите ще се изстрелят 2-3% нагоре и пак почваш да чакаш от нулата.
                  За непросветените да кажеш какво е bps при DAX

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    ей го другия,нареди се до Хахото да гледате последните минути на сесията при индексите
                    Направо им сцепиха........
                    Айде hemilio останаха ти 100 bps на DAX-а и ще избиеш късите.
                    Ама като те знам какъв си карък, сигурно в неделя Обама ще отмени военната операция по Сирия и в понеделник индексите ще се изстрелят 2-3% нагоре и пак почваш да чакаш от нулата.

                    Коментар


                    • ей го другия,нареди се до Хахото да гледате последните минути на сесията при индексите
                      Направо им сцепиха........
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Спре ли печатането няма да изплащат заплати на държавните служители и воените. Пенсионерите няма да получават пенсии, безработицата ще нарасне до педесет процента.Някои вярвали в подобен сценарии.Наи много да има корекция след което пак нагоре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                          Току виж авиото фалирало точно като пада петрола. Спада на петрола означава дефлация и спиране на печатането на пари. Спре ли печатането всичко е ..глум и дум...
                          Рекни им го Иване
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Ако искаш дългосрочна експозиция към спад на петрола, няма нужда да го правиш през шортене на петрола. Съвсем спокойно можеш да вземеш дълга експозиция към зависими от петрола отрасли. Като авиокомпаниите например.
                            Току виж авиото фалирало точно като пада петрола. Спада на петрола означава дефлация и спиране на печатането на пари. Спре ли печатането всичко е ..глум и дум...
                            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Хммм, интересна идея Равен, струва си да се проучи. Мерси за нея.
                              Нещо по конкретно да се концентрирам...да не откривам америката ?

                              Мъдро старо куче ми се струваш, следя ти с интерес мненията, макар и не 100%, но по болшинството въпроси споделям гледната ти точка.
                              Аз лично избягвам всичко свързано с ресурси, включително и авиолинии. За мен в ресурсите нещата са прекалено непредвидими. Иначе евтините авиолинии Райън еър, изи джет изглеждат добре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Ако искаш дългосрочна експозиция към спад на петрола, няма нужда да го правиш през шортене на петрола. Съвсем спокойно можеш да вземеш дълга експозиция към зависими от петрола отрасли. Като авиокомпаниите например.
                                Хммм, интересна идея Равен, струва си да се проучи. Мерси за нея.
                                Нещо по конкретно да се концентрирам че не съм гледал авиоотрасъла...да не откривам америката ?

                                Мъдро старо куче ми се струваш, следя ти с интерес мненията, макар и не 100%, но по болшинството въпроси споделям гледната ти точка.
                                Last edited by pipbel; 30.08.2013, 11:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X