IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение
    20.03.2024, 19:43


    Само за протокола да спомена, че TLRY са на +12% за половин час от както отвори пазара.
    P&D

    Коментар


    • 20.03.2024, 19:43
      Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение
      ...
      Купих малко TLRY от марихуана сектора, че CGC ги изтървах, можеше едни бързи 100% да се хванат. Мисля, че сектора пак ще тръгне да се събужда, точно всички са ги забравили, виждам повишени обеми.
      ...
      Само за протокола да спомена, че TLRY са на +12% за половин час от както отвори пазара.
      Last edited by Д.Петков; 22.03.2024, 17:08.

      Коментар


      • насдака щял бомби да ми цака !!!!!!!!

        ей това става за поема



        Коментар


        • https://www.ft.com/content/98f15b60-...7-cbdde122ac0c

          А бразилките слязоха, щото Лула бил комунист.

          Коментар


          • Глупости. Има една единствена причина да падат китайките - страх тия циклофреници в САЩ да не им отрежат капитала. Те в момента Гейсъюзът "разследва" Алито.

            Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

            Прийч, то ако можеше от някаква философия да се прави доходност.... Абе гледам аеркапа ми нещо се е юрнал нагоре напоследък. Ти на колко би го продал?
            Нямам идея доколко специфичният риск е реална заплаха. Като цяло в момента не бих продавал нищо. Мисля, че не е време за прибиране на печалби.

            Те оня ден на 46 и нещо продадох последните кашони wrk и гледай какво се отприщи.
            Last edited by terziеv; 22.03.2024, 10:53.

            Коментар


            • [QUOTE=Kanu;n4168143]

              Азиатските акции падат, тъй като Китай се срива от регулаторните нерви; Nikkei сергии[/Qye r;d днес май корекция ще има

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                ХАНУКА


                ДРЪЖ НАСДАКА


                Азиатските акции падат, тъй като Китай се срива от регулаторните нерви; Nikkei сергии

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                  Мисля да направя една селска далавера - MO купувам от днес за утре 0.98$ дивидент, мисли ?
                  a данъците?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                    В темата за имотите другарчето ratten
                    ме заяде, че участието на фондовата борса било хазарт според него.
                    За да не разводняваме другата тема,
                    ще му отговоря в тази тема с една интересна история, на която попаднах.

                    Дали участието на борсата е хазарт или не, всеки е свободен сам да решава.

                    Хазарт е да, амавсеки сам си решава как да си харчи парите. Те за 30 години я имат я нямат 3 сделки и останлаото е лаене по форума дето не знам що въобще някой им обръща внимание. Поне тука е в пъти по интересно, понякога де :-D

                    п.с.освен това наемателите им ги мразят
                    Last edited by dollarman; 21.03.2024, 19:30.

                    Коментар


                    • В темата за имотите другарчето ratten
                      ме заяде, че участието на фондовата борса било хазарт според него.
                      За да не разводняваме другата тема,
                      ще му отговоря в тази тема с една интересна история, на която попаднах.

                      Дали участието на борсата е хазарт или не, всеки е свободен сам да решава.

                      Историята е за млад инвеститор-екстремист, който решава да забогатее рязко и бързо в рамките на година, и до края на живота си да живее охолно финансово свободен и независим...
                      ...за целта той тайно изтегля доживотните спестявания на майка си в размер на 100 000 долара(трупани с десетилетия тежък труд), и без да и каже ги залага на борсата. Какво се случва по-нататък...

                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Мисля да направя една селска далавера - MO купувам от днес за утре 0.98$ дивидент, мисли ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Слънце, Морвата е баси клоаката. А това за житейската философия, дето по някаква причина всеки си я бута в Алфата, ме кара все по-рядко да я отварям. Това и тъпите дебилни стокови картинки, дето ръгат навсякъде.



                          Има и за комп вече дебилна версия. Някои видове поръчки обаче продължават да могат да се правят само с класическата версия.
                          Прийч, то ако можеше от някаква философия да се прави доходност.... Абе гледам аеркапа ми нещо се е юрнал нагоре напоследък. Ти на колко би го продал?
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Слънце, Морвата е баси клоаката. А това за житейската философия, дето по някаква причина всеки си я бута в Алфата, ме кара все по-рядко да я отварям. Това и тъпите дебилни стокови картинки, дето ръгат навсякъде.

                            Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                            Tws мобилната версия и баба може да се ориентира
                            Има и за комп вече дебилна версия. Някои видове поръчки обаче продължават да могат да се правят само с класическата версия.
                            Last edited by terziеv; 21.03.2024, 18:01.

                            Коментар


                            • ЩО ПАДА ЕВРОТО ФУНДАМЕНТАЛИСТИ . И ВИЕ НЕ ЗНАЕТЕ ЩО .


                              АБЕ КЪДЕ Е ОНЯ ЛЕНИН - NYSE ROOKIE . МНОГО НАФУКАН БЕШЕ АМА ИЗЧЕЗНА . С ФУКНЯТА СИ ОСТАНА . ХЯЯХХЯЯХЯХЯХЯХЯХЯ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                                Съмнявам се Елана да ти предложат по-добри условия от интерактив. TWS само изглежда сложна, малко време трябва да и свикнеш. Това с 25к е че ще те водят PDT най-вероятно, иначе в интерактив нямаше такова ограничение, стига да си активирал съответните привилегии и да не отваряш naked shorts (което в cash акаунт няма как да стане).
                                Tws мобилната версия и баба може да се ориентира
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X