IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Радвам се че ти е харесало, ако ти се разказва разказвай впечатления, ние ще слушаме
    утре,че умирам за съм не съм обърнал още времето-днес съм на крак от 3 часа
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Ако до края на сесията не стане нещо, днес ще отбележим доста нисък volume.При положение че сме над 1% напред, това не е много нормално.Като изключим първите 15 минути, когато доста къси покриха, днес нямаше почти никакъв интерес на тези нива.Утре предполагам ще има трейдъри който ще разтоварят дълги преди Федералните,но не вярвам да има големи движения.Като цяло мисля че условията са добри за по-сериозна корекция - маркетите са волатилни,интересът нагоре е все по-малък и доста къси бяха принудени да покрият.Ако има лоши новини сряда може да поизчистим малко стопове надолу.
      The stock market is never wrong. Traders are wrong.

      Коментар


      • Днес добре започаваме, аз съм 1% (една позиция напред вече), следваща спирка за мен 1,660

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Хванах Бико за орехчетата,така,че скоро ще............,що пък да ти казвам

          Голема държава,ей

          За самата борса NYSE,какво да ти кажа,внушителна сграда на внушително място,интересни факти от гида ми там бяха,че пичовете навремето са се събрали под едно дърво там,а по-късно било станало кафене ,а днес...........

          Не пускат вече да се влиза вътре,до преди няколко години е можело.

          Снимах пичовете със шарените сакенца отвън-как пушат
          Радвам се че ти е харесало, ако ти се разказва разказвай впечатления, ние ще слушаме

          Коментар


          • Очаквания за сряда?
            Аз лично очаквам позитивни новини, много се вдигнаха лихвите по държавните ценни книжа и някой трябва да успокой пазара.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              hemilio айде похвали се сега във форума какво видя и научи в САЩ?
              Борсата явно още не си я научил
              Хванах Бико за орехчетата,така,че скоро ще............,що пък да ти казвам

              Голема държава,ей

              За самата борса NYSE,какво да ти кажа,внушителна сграда на внушително място,интересни факти от гида ми там бяха,че пичовете навремето са се събрали под едно дърво там,а по-късно било станало кафене ,а днес...........

              Не пускат вече да се влиза вътре,до преди няколко години е можело.

              Снимах пичовете със шарените сакенца отвън-как пушат
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Технически сме булиш.Много е възможно обаче да сме настрани до сряда.Лично аз мисля да не се лакомя много много днес и утре и ако имам печалби да ги взимам.
                The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                Коментар


                • RandomTrader дай един ъпдейт какво да очакваме днес.
                  Твойте прогнози са най-точни.
                  Днес май ще сме нагоре?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Aко падне до там ще слезе още

                    Хахо,не ми пиши щуротии,та ти ако беше поживял поне малко на запад нямаше да си толкова арогантен тип

                    Хубаво си ни е в кочинката
                    hemilio айде похвали се сега във форума какво видя и научи в САЩ?
                    Борсата явно още не си я научил

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                      Ако SP500 падне на 1585-1590, то почвяам да отварям дълги!

                      Aко падне до там ще слезе още

                      Хахо,не ми пиши щуротии,та ти ако беше поживял поне малко на запад нямаше да си толкова арогантен тип

                      Хубаво си ни е в кочинката
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Ако SP500 падне на 1585-1590, то почвяам да отварям дълги!

                        Мнението ми не е препоръка!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                          А сакън, моля те недей, продължавай да пишеш във форума, то най-големите бисери ги пишеш ти.

                          "Който купил, купил. Ще се видим пак на 1680. Успех на всички."

                          Още не мога да спра да се смея
                          1680 само в сънищата ти. Скоро не го виждам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
                            @Haho,

                            Извинявам се ако сьм те обидил. Причината за моето отношение кьм теб е,че от твоите постове излиза, че си много млад и недомислил като трейдьр. Не знам дали наистина е така.

                            За мен този форум е просто да отбия време и да ми е весело. Явно ще престана да пиша, а ще чета бисери и вицове от сега нататьк.
                            А сакън, моля те недей, продължавай да пишеш във форума, то най-големите бисери ги пишеш ти.

                            "Който купил, купил. Ще се видим пак на 1680. Успех на всички."

                            Още не мога да спра да се смея

                            Коментар


                            • @Haho,

                              Извинявам се ако сьм те обидил. Причината за моето отношение кьм теб е,че от твоите постове излиза, че си много млад и недомислил като трейдьр. Не знам дали наистина е така.

                              За мен този форум е просто да отбия време и да ми е весело. Явно ще престана да пиша, а ще чета бисери и вицове от сега нататьк.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Четейки ви от другата страна на океана,разбирам защо ситуацията в България е такава.
                                Защо сте толкова злобни и хейтърски настроени бре хора?
                                Тук само за 20 дниуспях да прогледна какво незряло и уродливо племе сме за жалост.
                                Но,надежда има според мен,само,че трябвада сме наясно,че промяната трябва да дойде от самите нас-от мисленето и действията ни.
                                Скоро се прибирам ище ви споделя какво ми направи впечатление тук.
                                Обиколих доста бях и на източния и на западния бряг,много са различни,но със сигурност има какводаучим от USA.
                                hemilio за теб има една приказка "кога стана калайджия, кога ти почерня гъза"
                                Пази боже сляпо да прогледа, отиде за 20 дена до Америка и вече ще ни учи на "демокрация".
                                Повечето от нас не живеят в България и през по-голямата част от съзнателният си живот са живяли или в Америка или в Западна Европа.
                                Едно е да отидеш на екскурзия ... друго е да поживееш, ако поживееш 20 години в Америка тогава вече може да разговаряме.
                                А това което става във форума си е просто най-обикновенна комплексарщина (има я навсякъде) вместо да обменяме мнения, да дискутираме и да си помагаме, си ги мерим на кой му е по-голям.
                                И тия с най-малките най-много мучат.

                                Коментар

                                Working...
                                X