IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Панда, global atomic можели да се обърнат към руско финансиране, ако не получат от канадски банки.

    ... Тука добре захлебих, но много малка позиция. Тръбите с едно 25% като скочат и ми бият печалбата от позиции, където съм направил х5. Те сега същата история с Braskem. Няма ли опции си е тегаво да рискувам с двата крака. Ако и да съм доста сигурен.
    това къде го чете? иначе гледам дават платени интервюта, така че са бая отчаяни. роман преди водеше харте голд където яко осра нещата

    https://www.youtube.com/watch?v=5lq04hwxJ3c
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Панда, global atomic можели да се обърнат към руско финансиране, ако не получат от канадски банки.

      ... Тука добре захлебих, но много малка позиция. Тръбите с едно 25% като скочат и ми бият печалбата от позиции, където съм направил х5. Те сега същата история с Braskem. Няма ли опции си е тегаво да рискувам с двата крака. Ако и да съм доста сигурен.
      Last edited by terziеv; 05.04.2024, 11:21.

      Коментар


      • абе що падна сипа така

        кофти е че измамника давид соломон шеввв на голдман сащ ще го върне до прецаканата . но нищо . аз дебна и ще му ...............................

        хяхяхяхяхях

        Last edited by the architect; 04.04.2024, 23:26.

        Коментар


        • не цакайте бомби на архитекта

          рано или късно той ще ви разкаже играта както не сте сънували

          хяяххяхяхях

          Коментар


          • Toя дип трябва да се купи...

            За ДЦК-то алгосите купуват при всеки намек за криза.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Не ве, нямало да свалят лихвите. Иначе това за евреите и айрана си върви.
              Ако е така, защо бондовете се качват?

              Едит:Май някой голям глътна вода ?
              Last edited by antani; 04.04.2024, 22:53.

              Коментар


              • Не ве, нямало да свалят лихвите. Иначе това за евреите и айрана си върви.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Рязък скок на нафта, спад на сичко друго - очакване за патаклама в БИ.
                  То и златото трябваше да скочи с 100+ в такъв случай, може да е друсане на крушата

                  Коментар


                  • Рязък скок на нафта, спад на сичко друго - очакване за патаклама в БИ.

                    Коментар


                    • кво стана с тоя насдак що падна


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

                        нещосговнясахме
                        Архи ни тури на бомбата.

                        Коментар


                        • Кой от вас заспа натискайки SELL бутона?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

                            кво ста вабре
                            нещосговнясахме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                              Честито!!!

                              Голем си... Господ здраве да ти дава!!!

                              Аз си купих SMR преди десетина дена, и са ми на + над 50%.
                              кво ста вабре

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение
                                02.04.2024, 20:28


                                А така на бати Веритончето, +20% днеска от както отвори пазара (+40% нагоре за два дена от както ги купих), тъй те искам. На печелившите честито! Скачам да си ударя задника в тавана...
                                Euforia (Official Video)
                                Честито!!!

                                Голем си... Господ здраве да ти дава!!!

                                Аз си купих SMR преди десетина дена, и са ми на + над 50%.

                                Коментар

                                Working...
                                X