IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    То си има причина за това. Руския пазар се търгува с ниски ПЕ та - поне на ресурсните компании от доста години. това не му пречи да продължава да се тъгува на такива. Ако вземеш обаче компании в които държавата не се меси то ПЕ та та не са никак ниски. Политическия риск в Русия е огромен, защитата на миноритарните акционери почти никаква. Путин действа като неограничаван от закони монарх. Сега с шистовия газ и единственото приемущество на Русия почва да губи почва.

    Като цяло поне според мен Русия е най-неперспективния основен пазар.
    Ще си говорим след 2 години кой е бил прав. Аз съм съгласен да съм ощетен много миноритар с дивидент от 7% на компаноя с P/E 5 пъти по ниско отколкото на аналогична американска или британска компания. Ако имах и седмецифрени суми пак щях да ги вложа там.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
      Струва ми се че най-разбитите пазари като руския например обръщат тренда. Това което се случи при руския пазар напоследък са нива по-ниски от времето на голямата депресия. като P/E. Сега ще го вдигнат лесно пазара с много ниски обеми. Гледам днес листнатите компании в Лондон...На всички, които са слагали стопове ще им прилошее защото няма да могат да купят обемите които са продали. Виждам от 2 до 3 пъти потенциал при много от акциите.
      То си има причина за това. Руския пазар се търгува с ниски ПЕ та - поне на ресурсните компании от доста години. това не му пречи да продължава да се тъгува на такива. Ако вземеш обаче компании в които държавата не се меси то ПЕ та та не са никак ниски. Политическия риск в Русия е огромен, защитата на миноритарните акционери почти никаква. Путин действа като неограничаван от закони монарх. Сега с шистовия газ и единственото приемущество на Русия почва да губи почва.

      Като цяло поне според мен Русия е най-неперспективния основен пазар.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        купувай хахо купувай за 20000 съвсем скоро ще го видим
        Да купувам едва ли
        По скоро ако се вдигне още малко ще продам на 1% печалба щото имам позиция на тия нива от 2 седмици.

        Коментар


        • Такъв вид новини са си като хазарт според мен,затова и най-вероятно няма да трейдвам.Иначе мисля че дългите рискуват повече,
          The stock market is never wrong. Traders are wrong.

          Коментар


          • купувай хахо купувай за 20000 съвсем скоро ще го видим

            Коментар


            • За утре какво очаквате, добри новини, лоши новини, никакви новини?
              Аз съм оптимистично настроен.

              Коментар


              • Аз го дадох вчера.Това движение в момента е толкова слабо, че ти е бедна фантазията.Очаквам всеки момент да дойдат "новини" и да се разпродадем...
                The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                Коментар


                • РЪСТ !!!
                  Айде юруш на маслините

                  RandomTrader дай анализ please?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                    Струва ми се че най-разбитите пазари като руския например обръщат тренда. Това което се случи при руския пазар напоследък са нива по-ниски от времето на голямата депресия. като P/E. Сега ще го вдигнат лесно пазара с много ниски обеми. Гледам днес листнатите компании в Лондон...На всички, които са слагали стопове ще им прилошее защото няма да могат да купят обемите които са продали. Виждам от 2 до 3 пъти потенциал при много от акциите.
                    Хм,интересна манджа за мозъка-благодаря!
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kritelin Разгледай мнение
                      Дай пример ?
                      Е.. примери много --- целия енергиен сектор

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                        Струва ми се че най-разбитите пазари като руския например обръщат тренда. Това което се случи при руския пазар напоследък са нива по-ниски от времето на голямата депресия. като P/E. Сега ще го вдигнат лесно пазара с много ниски обеми. Гледам днес листнатите компании в Лондон...На всички, които са слагали стопове ще им прилошее защото няма да могат да купят обемите които са продали. Виждам от 2 до 3 пъти потенциал при много от акциите.
                        Дай пример ?

                        Коментар


                        • Струва ми се че най-разбитите пазари като руския например обръщат тренда. Това което се случи при руския пазар напоследък са нива по-ниски от времето на голямата депресия. като P/E. Сега ще го вдигнат лесно пазара с много ниски обеми. Гледам днес листнатите компании в Лондон...На всички, които са слагали стопове ще им прилошее защото няма да могат да купят обемите които са продали. Виждам от 2 до 3 пъти потенциал при много от акциите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Хемилеее, носиш ли бичи мъдури от Щатско бре??
                            Оставих му ги,че повече хора се снимат с мъдурите му,отколкото с рогата ,де не им развалям атракциона

                            Иначе са много френдли хора-това прави сериозно впечатления,не само продавачите и сервитйорите-всички са френдли.

                            Не ми харесва обаче паркингите на пътищата дето стават- 2 часа съм стоял в задръстване в LA,еми един не наду клаксона или да мине през авариината лента,седят си кротко и спокойно като овчици
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Четейки ви от другата страна на океана,разбирам защо ситуацията в България е такава.
                              Защо сте толкова злобни и хейтърски настроени бре хора?
                              Тук само за 20 дниуспях да прогледна какво незряло и уродливо племе сме за жалост.
                              Но,надежда има според мен,само,че трябвада сме наясно,че промяната трябва да дойде от самите нас-от мисленето и действията ни.
                              Скоро се прибирам ище ви споделя какво ми направи впечатление тук.
                              Обиколих доста бях и на източния и на западния бряг,много са различни,но със сигурност има какводаучим от USA.
                              Е аз какво повтарям като някакъв луд от 100 години : ))))))



                              Сряда може да е джъджмънт дей : )
                              From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                              България Над Всичко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                утре,че умирам за съм не съм обърнал още времето-днес съм на крак от 3 часа
                                Хемилеее, носиш ли бичи мъдури от Щатско бре??

                                Коментар

                                Working...
                                X