IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Световните лидери май ще вкарат икономиката в рецесия - забрани, санкции и какви ли не щуротии ще измислят. И какво мислят да правят за напред ..... ?!?! Ще се затворят ли, всеки в своята група, желязна завеса ли, стена ли ще строят. Войната си е война, търговията трябва да си върви.
    Арматурното желязо - което влиза във всеки строеж, във всеки път - е стигнало 2500 лв/тон, а беше 1000 лв тон преди 2-3 години.
    Last edited by ПИЧ; 01.03.2022, 22:16.

    Коментар


    • Колеги направих много пари, шортирах руските ETF-и навреме, ама съм много депресиран, много хора мрат! А даже ме е и страх от дядя!
      The best things in life are free. The second best things are very expensive!
      не е препоръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
        Купувате ли диповете чада. Купувайте активи те ще Ви направят богати.
        В творението на Дарпа Гугъл скоро най-често търсената ключова дума ще е национализация.
        Дау се държи геройски, но…..
        Съвсем сериозно и отговорно - сега е моментът да се купуват руски, украински и такива, които имат сериозна експозиция към тези страни. Избираш най-натиснатите 10-20 и купуваш по няколкостотин акции. Нещата, които изплуват, ще направят минимум x5.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money
          Добре, това си го казвал хиляда пъти вече. Кажи за демото, кое препоръчваш
          Препоръчвам ти лопата и мотика. Сериозно. Липсва ти елементарно познание за функционирането не само на финансовите пазари, а и на света като цяло.

          Коментар


          • Купувате ли диповете чада. Купувайте активи те ще Ви направят богати.
            В творението на Дарпа Гугъл скоро най-често търсената ключова дума ще е национализация.
            Дау се държи геройски, но…..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money
              За XOM-а бях прав братко.
              Естествено. Както за всичко друго, което си "спомняш", но не цитираш. Разбирам, сигурно си много зает да губиш пари и не можеш да отделиш време, за да натиснеш "цитирай".

              Муни, ти си уникално крив за всичко. Природен факт е това. Комично си крив направо, нереално. Повече от година си мислех, че си комедиант. Обаче даже лафове сам не можеш да си ги измислиш и го караш на груби лъжи.

              Коментар


              • И понеже аз имам един досаден недостатък, не лъжа, ще ти припомня защо все не можеш да изкараш пари от борсата.

                30.07.2021, 18:24
                Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Спомням си март месец казвах, че това нещо XOM на $62-3 е за продан, ама...

                Явно има някакъв заговор срещу Зайко, защото и COG му е на червено, а въглищата са като влакче в увеселителн парк


                24.09.2021, 15:25

                Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Чакам догодина по това време пак да си говорим за хипер-мега-чудовищната инфлация...

                Коментар


                • Най-голямата позиция от началото на миналата година е BABA. Другата огромна позиция, SBSW, наскоро излезе на плюс, за което браво. Със СWCO какво стана?

                  Сега разбирам, че и на московската борса си се представил гениално


                  Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Аз към теб съм бил винаги великодушен, защото за някои твои недъзи не си виновен ти, а природата. Отдавна ти казах как да биеш индексите x3 - просто трябваше да купуваш въглища, газ, нафта и метали и да играеш хиперинфлацията. Ти не та не и ти излиза пяна на устата, че при мен се получава. Не си ми обаче рода, за да ти ги купуват с мои пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Викаш terziev бие индексите ама с обратен знак

                    terziev, я ни прероръчай на мене и на Пип демо сметки, че ние с него играем една борсова игра-надпревара и малко трудно да си следим игралните акаунти на хартия. Сериозно питам и то теб, защото ти най-добре ги разбираш дема̀та .
                    Аз към теб съм бил винаги великодушен, защото за някои твои недъзи не си виновен ти, а природата. Отдавна ти казах как да биеш индексите x3 - просто трябваше да купуваш въглища, газ, нафта и метали и да играеш хиперинфлацията. Ти не та не и ти излиза пяна на устата, че при мен се получава. Не си ми обаче рода, за да ти ги купуват с мои пари.

                    Коментар


                    • Викаш terziev бие индексите ама с обратен знак

                      terziev, я ни прероръчай на мене и на Пип демо сметки, че ние с него играем една борсова игра-надпревара и малко трудно да си следим игралните акаунти на хартия. Сериозно питам и то теб, защото ти най-добре ги разбираш дема̀та .

                      Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      ГМЕ или не, ми кой те зореше да купуваш руско, евтиното по принцип става по евтино, па отделно в тоя случай става дума за пъти.
                      Вчера реално Путин обяви капитулация, как иначе се нарича желанието му за преговори без условия.
                      Тепърва драмата ще се пренесе в РФ.
                      Продавай още днес на каквито нива можеш че и по зле ще има.

                      Коментар


                      • Хехе, ами виж, че графиката е нагоре. Може би бърка посоките

                        Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                        Поздрав за демо играча терзиев,по известен и като терзиев РУБЛАТА Много точни прогнози дава момчето,на световно ниво !

                        https://www.tradingview.com/symbols/USDRUB/


                        https://i.imgur.com/ZFZ01xP.png



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          Поздрав за демо играча терзиев,по известен и като терзиев РУБЛАТА Много точни прогнози дава момчето,на световно ниво !

                          https://www.tradingview.com/symbols/USDRUB/


                          https://i.imgur.com/ZFZ01xP.png



                          За СЕДМИ път - покажи кога съм казал, че очаквам рублата да поскъпне.

                          За осми пореден път ЛЪЖЕШ.

                          ---

                          добавка - имате една и съща стратегия. Безумна лъжа до дупка, докато на човек му писне и вдигне ръце. Тъпа и елементарна стратегия, която разчита че хората си имат друга работа и накрая им писне да се занимават. Тогава отчитате поредна "победа". Къв трябва да си, за да лъжеш така конкретно за написаното във форум и да го караш на "помня какво написа, ама няма да го покажа".
                          Last edited by aleks262; 01.03.2022, 16:47.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            а само да попитам как ще продадеш когато покупките са забранени?
                            зад всеки отчаян продавач има и един купувач - BlackRock

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                              Да го приемам ли за знак да скачам с 200к на VUAA ?
                              Не разбира се, аз не давам съвети Казвам го само за да кажа после 'аз както казах"

                              Коментар


                              • Поздрав за демо играча терзиев,по известен и като терзиев РУБЛАТА Много точни прогнози дава момчето,на световно ниво !

                                https://www.tradingview.com/symbols/USDRUB/


                                https://i.imgur.com/ZFZ01xP.png



                                Коментар

                                Working...
                                X