IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • нали писах 9555, каквото е сигурно го вземам. вниманието изцяло е върху прасето

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
      Ами аз съм в дейтрйдинг. Представяш ли си какво ми беше да ги държа 5 дена. Бях си вързал ръцете.
      И го зарежи тоя Daytrading и без тва там с роботите не мое се мериме и само им ставаме спонсори на брокерите ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        днеска пак 9538
        ти да не би да затвори шорта бе, аз моя си го пазя и като литне ей са на 9800 ше му вкарам още един даже ...

        Коментар


        • днеска пак 9538
          Last edited by the architect; 06.03.2014, 13:03.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
            Ами аз съм в дейтрйдинг. Представяш ли си какво ми беше да ги държа 5 дена. Бях си вързал ръцете.
            Сега сериозно. Разумът ми не приема техниката, като средство за анализ. Вече си признах на себе си, че след като толкова много хора вярват в нея, често ще се случва, като самосбъдващо се пророчество. Но да го използвам, като мотив при избор на акция за търгуване? Мецду другото, вчера в SQM един шип затвори гапа до $36. Какво правим, ако техничарите са стигнали таргета си?
            От фундаментална гледна точка имаш лош отчет и посредствена близка перспектива...освен ако CEO-то не е послъгал на отчета, но тогава пък няма да ги повторя никога.
            Остава само хубавата приказка за лития, която по принцип ме вкара в позиция и пак ще ме върне. Тя има да се разказва поне 3 години.
            батка аз избирам компанийте също поне да нямат дългове, но като погледнеш отчетите на половината компаний от SP500 те ти дават лоши отчети от 2012 насам и кво от това пак се вдигат, пак ти казвам тея отчети и боклуци за мене нямат никакво значение, просто нещата се случват и чарта го показва. Като си стигне таргета разтоварваш малко и това е не излизаш от цялата позиция заради някви си отчети ...
            На седмичния чарт се вижда пределно ясно, че SQM има тренд reversal и няма смисъл от затваряне поне докато индикаторите покажат нещо друго ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              Абе за кво си излезнал бе ей аз тея ги държа от лани... ич не си да държиш дълго, както и миналия път със злото там, дръж ги тея позиций малко повече дееба
              И верваш ли им на тея доклади и глупости, мани не ги гледай тея простотии, те немат нишо общо с далаверата, само чартот той всичко си казува
              Ами аз съм в дейтрйдинг. Представяш ли си какво ми беше да ги държа 5 дена. Бях си вързал ръцете.
              Сега сериозно. Разумът ми не приема техниката, като средство за анализ. Вече си признах на себе си, че след като толкова много хора вярват в нея, често ще се случва, като самосбъдващо се пророчество. Но да го използвам, като мотив при избор на акция за търгуване? Мецду другото, вчера в SQM един шип затвори гапа до $36. Какво правим, ако техничарите са стигнали таргета си?
              От фундаментална гледна точка имаш лош отчет и посредствена близка перспектива...освен ако CEO-то не е послъгал на отчета, но тогава пък няма да ги повторя никога.
              Остава само хубавата приказка за лития, която по принцип ме вкара в позиция и пак ще ме върне. Тя има да се разказва поне 3 години.

              Коментар


              • Имам вече за добавки на прасЮнгера там ще е голям сейр. Просто украйнците и руснацете си допиват водката.после се почват

                Коментар


                • Да се има и предвид неяснотата около Украйна!

                  Защото Путин казва едно,а прави друго!
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    Аз иам една къса от вчера на 9563, като го гледам ще има на горе, тогава ще му добавя още късотии, че тряя да се асфалтира, не може с толко дупки да си хои кадет си иска ...
                    Ей днеска тоя кат започне да дрънка глупости на ECB interest rate desicion ше га видим ..
                    умната,Марио ще говори в 15:30- ще има вола!
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      Къс дах.цел 9555
                      Аз иам една къса от вчера на 9563, като го гледам ще има на горе, тогава ще му добавя още късотии, че тряя да се асфалтира, не може с толко дупки да си хои кадет си иска ...
                      Ей днеска тоя кат започне да дрънка глупости на ECB interest rate desicion ше га видим ..

                      Коментар


                      • Къс дах.цел 9555
                        Last edited by the architect; 06.03.2014, 10:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                          Аз съм вън от петък, кога плашиха гаргите. От нова година насам не обичам да съм в позиция на отчет. Са...пропуснах, ще го надживея. (Между другото отчета им от тази нощ не беше добър)
                          Абе за кво си излезнал бе ей аз тея ги държа от лани... ич не си да държиш дълго, както и миналия път със злото там, дръж ги тея позиций малко повече дееба
                          И верваш ли им на тея доклади и глупости, мани не ги гледай тея простотии, те немат нишо общо с далаверата, само чартот той всичко си казува

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            летеж колега, летеж има в SQMa blackrock нема се преебат да сложат нещо гадно в ECH знаех си аз дръх го тама кат га гледам до къде 45 има мегдан после само малко разтоварване и падне ли па пълнене, дан вземеш да хвърлиш всичко, тука е постата

                            Ако като му четох там в NASDAQ резюметaта на анализаторите не било супер Stock напрао ташак бил SQMa, викам си глей ги мамицата им отровена, тек кат стане на 60 тогава ше кажат че е супер Stock ...
                            Аз съм вън от петък, кога плашиха гаргите. От нова година насам не обичам да съм в позиция на отчет. Са...пропуснах, ще го надживея. (Между другото отчета им от тази нощ не беше добър)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                              Майкъл, хвърляй око и на SQM.
                              От 10-тина минути там остана само маркетмейкъра.
                              летеж колега, летеж има в SQMa blackrock нема се преебат да сложат нещо гадно в ECH знаех си аз дръх го тама кат га гледам до къде 45 има мегдан после само малко разтоварване и падне ли па пълнене, дан вземеш да хвърлиш всичко, тука е постата

                              А като им четох там в NASDAQ резюметaта на анализаторите не било супер Stock напрао ташак бил SQMa, викам си глей ги мамицата им отровена, тек кат стане на 60 тогава ше кажат че е супер Stock ...

                              Коментар


                              • Майкъл, хвърляй око и на SQM.
                                От 10-тина минути там остана само маркетмейкъра.

                                Коментар

                                Working...
                                X