IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Баси образа, и аз си ги възстанових днес след отварянето, бях ги напуснал на 6$.
    Май ша да излезеш ти от мойта зодия, най пеканата (засега) златна буболечка си дет познавам...
    Вземи си и рашъни - RSXJ, ERUS, даже и да се сговнят още (дано !) - с добро ще ме споменаваш след време.
    Кастро бате аз съм от конската зодия все що може да се изкара пара гледам, но казах ти миналия път погледни му графиката на тва NTWK правило е и друг път мизерии и са го гледам дивергенций ала бала сега е момента за вход, може да има една тояга рязка на доле, ако тва стане влизаме all win и мнооо ми е екстра с тея цървули интерактива ебаси смешните цени ... само че на мене не са ми live цените бе аз неам такова нещо явно тряя няккав subscribtion и това е онова 10$ на месец, а аз неам такоз нещо, значи нема да ме таксуват ....

    а за TUR и ERUS има още време според моя мироглед може сега малко да подадат нос, но докат не ги тръшнат съвсем, да се завърти как си требе нема

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      pibelov метнах ги твойте NTWK на 4.725 в интерактивните еее то там друго пее с цените бате -2$ ебати смехурията, при моите цървули ако беше щеше да е на -30$ (поръчката) дееба и обирджийте ...
      Изглежда ми с дивергенций ала бала че сега е момента за входа ако имаш да допълваш давай там ...
      Баси образа, и аз си ги възстанових днес след отварянето, бях ги напуснал на 6$.
      Май ша да излезеш ти от мойта зодия, най пеканата (засега) златна буболечка си дет познавам...
      Вземи си и рашъни - RSXJ, ERUS, даже и да се сговнят още (дано !) - с добро ще ме споменаваш след време.

      Коментар


      • pibelov метнах ги твойте NTWK на 4.725 в интерактивните еее то там друго пее с цените бате -2$ ебати смехурията, при моите цървули ако беше щеше да е на -30$ (поръчката) дееба и обирджийте ...
        Изглежда ми с дивергенций ала бала че сега е момента за входа ако имаш да допълваш давай там ...
        Last edited by michaelis; 05.03.2014, 19:38.

        Коментар


        • обаче сега се замислям как преди олимпиадата гнидите пратиха самолетоносачи в сочи уж да пазят олимпиадата от тероризъм , а пък те хората се подготвяли за сбиване

          Коментар


          • хехе . кукло осмисляш ли данните за разкритите нови работни места и за понижената активност в сектора на услугите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Излязох от ZNGA с профит!!! (разгеле)
              Мамун ако чете,да каже от кога я стискам тази позиция
              От ипото на FB
              Помним..ех какви времена бяха - биткойна беше 6 долара парчето ;-)

              Ай честито
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от az_ivan Разгледай мнение
                Искам да купя един пут за DJ30 страйк 16300, падеж след 45 дни.
                Обаче ме притеснява PE на DJ. Под 16 е. Ако беше 19-20 нямаше да му мисля. Някой да ме окуражи или разколебае с разумни аргументи?
                слагай ве щом е на 45 дена, няма проблеми и страйк на 16300 ? Ти до expiration ли ше си я пазиш опцията ...аз ги купувам където има най много open intereset, после да няам проблеми с продажбата. Ей там е далеверата в тея опций, там няма значение дали е на горе на доле или на ебем ти посока, все може да се правят пароци ...

                Коментар


                • Bear wannabe

                  Искам да купя един пут за DJ30 страйк 16300, падеж след 45 дни.
                  Обаче ме притеснява PE на DJ. Под 16 е. Ако беше 19-20 нямаше да му мисля. Някой да ме окуражи или разколебае с разумни аргументи?
                  Пари при пари отиват

                  Коментар


                  • Наточил съм няколко прасета от тук. Нагоре през 10 добавям

                    Коментар


                    • Излязох от ZNGA с профит!!! (разгеле)
                      Мамун ако чете,да каже от кога я стискам тази позиция
                      От ипото на FB
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • американите ги водят тях , малко парички ,малко водка и мечока подскача след тъпана

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          Струва ми се доста подценяват рашъните..Когато някой може да изкара 51 милиарда за една олимпиада и след това много не му пука а действа без да бие тъпана ...хм RSX-a хич не изглежда зле
                          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              иначе това вчера беше най-бързата война до сега . 3 минути
                              Може да влезе в репортажите на Евроспорт
                              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                              Коментар


                              • държа прасетата за 3666.6. то и сипа си е за изсипване ама ще го оставя на куклата . ей след малко да изпълним и чутурата на прасето на 3723

                                Коментар

                                Working...
                                X