IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
    OTC, retail trade-wa warrants. The warrants market is the biggest one in Europe
    Хммм, зачетох се. Мааа им немска. Що трябва да е просто, като може сложно.... А достъп до някакви котировки?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      http://www.eurexchange.com/exchange-...ityDate=201603



      Баси, има ли изобщо търговия с опции в Германия?

      OTC, retail trade-wa warrants. The warrants market is the biggest one in Europe

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
        Айде Кастро ти си баце
        .......................................
        Мишоков, стига с тия опций бре, та винарни, та ракиени и незнам си кви още ..
        Аз между другото преди седмица си взех 2-ра на гилдчето за 2017 та да закръгля на 16$ средната, ала попродадох малко папир насреща онзи ден.
        Друго ми не требе на тоя етап.

        Чакам Алонсото да ги изучи хубаво и после ще го слушам какви идеи има.
        Мен не ми се занимава с тях.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Аз не, експозицията къмто ейропата съм я осигурил през IB-то само с 2 хеджирани етф-а - DBGR + DBEU. Доволен засега.
          http://www.eurexchange.com/exchange-...ityDate=201603



          Баси, има ли изобщо търговия с опции в Германия?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Пичове, акции в Немция търгувате ли? И как стои въпросът с опциите? Има ли обеми, достатъчно много експирейшъни и цени?
            Аз не, експозицията къмто ейропата съм я осигурил през IB-то само с 2 хеджирани етф-а - DBGR + DBEU. Доволен засега.

            Коментар


            • Пичове, акции в Немция търгувате ли? И как стои въпросът с опциите? Има ли обеми, достатъчно много експирейшъни и цени?

              Коментар


              • Айде Кастро ти си баце, ето каката предлага Курсове
                .......................................
                Безплатен курс за всички видове опции
                На 29 април 2015 г. - безплатен курс за търговия с всички видове опции: Как да застраховате портфейла си чрез опции: http://www.elana.net/bg/news/878/nau...ate-opcii.html
                .......................................

                Ей са погледнах там на страницата и да стоиш далече от тея простотии
                .......................................
                Ще можете да видите практически как се търгуват в платформа валутни опции, вкл. бинарни, и опции върху акции.
                .......................................
                Last edited by michaelis; 14.04.2015, 17:34.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  Моя съвет е да се поосвободите от тези компании превантивно или да сте готови за това действие.
                  .
                  Не съм съвсем съгласен. Та това са си иконни компании, които при това се търгуват на 14-16 РЕ и форърд 10-14, т.е. доста по сгодно от целия пазар.
                  Що трябва да бяга човек, има си хеджове, а всеки маркет срив ще е чудесен за пълнене.
                  Не мисля че изцяло да си в кеш е най доброто, едва ли ще се осъществят апокалиптичните очаквания, фед общо взето пипат меко, а и няма да го допуснат, всички пенсии там са ол ин на пазара за разлика от европа. Ако видят че става дебела след рейт хайк - винаги могат допълнителна ликвидност да налеят.
                  Освен някой бая черен лебед да цъфне отнейде - ма то пък дай тогава хич да не инвестираме...
                  Аз съм на 1/3 кеш и в готовност да мобилизирам още толкова отдругаде в кратки срокове...ако се наложи.

                  PS Вчера поорязох тук таме експозициите си към големите капове хартии и етф-и и наместих по солидна порция дребосъци, главно IWO, VBK, DES.
                  Ърнингс сизън да заповяда.
                  Last edited by pipbel; 14.04.2015, 15:53.

                  Коментар


                  • Безплатен курс за всички видове опции

                    На 29 април 2015 г. - безплатен курс за търговия с всички видове опции: Как да застраховате портфейла си чрез опции: http://www.elana.net/bg/news/878/nau...ate-opcii.html

                    Коментар


                    • CNBC

                      Здравейте,

                      Христос Воскресе !!!

                      Вчера прочетох изследване на Кредит Суис за най притежаваните компании от големите фондове и искам да го споделя с вас .Също така прочетох едно мнение което силно подкрепям и си го чуствам от известно време, и то е че най-притежаваните компании от инвеститорите са изложени на най-голям спад при срив на пазара. Номер 1 от най-притежаваните акции е Епъл. От 635 активни фонда, ето колко от тях притежават с най голям дял и кои компании: Епъл - 409 фонда, Майкрософт - 370, Гугъл - 318, JP Морган - 287, GILD - 283.

                      Всички тези компании с изключение на JP Morgan са мои фаворити и в топ компани които искам да имам.В нормална ситуация притежаването на тези компании от големите институционални инвеститори е голяма гаранция че никой няма да позволи цените да се сринат. Но при съществуващото силно напрежение на пазара риска от срив продължава да витае във въздуха. Ако ърнинга не започне добре и особенно ако проблемите както всички очакват се задълбочат това със сигурност ще е катализатор за голям проблем с американските акции. Смятам че при такъв сценарии никой не би трябвало да иска да притежава по горните компании които са изложени на риск от голяма корекция.

                      Моя съвет е да се поосвободите от тези компании превантивно или да сте готови за това действие.

                      Също така прочетох една нова статия относно ФЕД която чак сега повтаря това което казах тук преди около месец относно ФЕД и зверски опасната им и абсолютно погрешна политика отнсоно лихвите която накратко е че ФЕД много закъсняха с вдигането на лихвите и ако нещо се обърка нямат никакъв полезен ход , а в същото време ако сега ги вдигнат ще взривят пазара.

                      ПС: Аз вче месец съм само в кеш и нямам ниаккви почти действия на пазара с изключение на една позиция против пазара. И моя съвет е никой нищо да не прави до като не се види ясно как ще се развият нещата.

                      Коментар


                      • http://finviz.com/quote.ashx?t=HAO

                        Туй много ме кефи напоследък, добър тайминг, взех го преди месец заедно с BRF и DEM. За жалост общо само 2.5% съм им посветил.
                        Малко плашещо изглежда на 1 поглед графиката, китайските таксиджии здраво надуват напоследък, ала при РЕ 10 и РВ 1 мисля доста още може да се надува балона ...минимум двойно

                        Коментар


                        • направо ме е яд че не влязох на дакса днес -----егати движенията----ама като не го разбирам индекса и не е в моята юрисдикция

                          Коментар


                          • архитекте на дакс от тука ли има къса.........давайте да ги мислим индексите предложения да правим кинти стига сте спали и играли на разни компании

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              да мрат няма само слуги да сме им тука и да ги смятат банкерите за свещеници .... минават на нормална работна заплата и точка, ако искат ако ли не вън от кораба
                              е защо слуги-----на дълга ако си правиш си кинтите и не си слуга на никой.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                                e отива си лека полека към целите----няма как
                                да мрат няма само слуги да сме им тука и да ги смятат банкерите за свещеници .... минават на нормална работна заплата и точка, ако искат ако ли не вън от кораба

                                Коментар

                                Working...
                                X