IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Недоумявам - винаги съм била добър ученик и продъжавам да съм такъв. На теория схващам и уча светкавично. Но все не успявам да го реализирам на практика и да се възползвам от него и правя едни и същи грешки до безкрайност. Знам, че така ми е писано, но не ми става по-лесно да си приема орисията. Ужасно е нещо извън теб да те управлява. Майка ми вс еми викаше "Много си умна ама си много глупава". По-точно не може да се каже - на теория съм умна, а на практика - глупава
    Конкретно в случая едно дяволче винаги ме кара да купувам ден преди всеки срив.
    Last edited by IvelinaJensen; 21.10.2020, 11:33.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      И аз се опитвам да предвидя до къде ще падне акция, купувам на късмет и обикновено бъркам - вчера пак го направих ама с други акции. Май е по-добре trailing buy да се дава (гледам BAYN продължава курса надолу)
      грешките (загубите) не са загуби, а платено образование
      един вид плащаш си за MBA в скъп университет
      но често тези разходи остават без възвращаемост
      едно време губех качествено и количествено
      сега се пазя от загубите като дявол от тамян

      отнема години да извадиш изводите
      над 10 години
      и пак не е късно да станеш за резил

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение
        На почивка съм и бях дал купува Байер BAYN на 43.80. Минала е сделката. Имам 107 бр.
        И аз се опитвам да предвидя до къде ще падне акция, купувам на късмет и обикновено бъркам - вчера пак го направих ама с други акции. Май е по-добре trailing buy да се дава (гледам BAYN продължава курса надолу)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          Аз поизлязох от доста от голяма част от портфейла(оставих 1/3 книжа), покрай наближаващите избори и съответно неяснота какво ще се случи. Може би аз не знам, а големите играчи знаят какво ще се случи с голяма вероятност. Обикновено има предколедно рали, а и след нова година пак почва рали. Уж го дават излизане от кризата през цялата 2021 год., а аз нещо нямам идеи
          Аз също днес докато беше на пик освободих 50-55% от портфейла. Пак по същите причини (неяснота какво ще стане с тези стимули, неяснота около изборите, супер издутите цени на технологичните ). Бих влязал пак одобрят стимулите разбира се. Искаше ми се още да освободя от портфейла, но сърце не ми даде да ги продам петролните (взел съм ги може би на една от най ниските цени тази година,а и с този дивидент ...). Сега порфейла ми остана основно ориентиран към петрол явно ще трябва да гласувам за Тръмп .




          Коментар


          • На почивка съм и бях дал купува Байер BAYN на 43.80. Минала е сделката. Имам 107 бр.

            Коментар


            • Аз поизлязох от доста от голяма част от портфейла(оставих 1/3 книжа), покрай наближаващите избори и съответно неяснота какво ще се случи. Може би аз не знам, а големите играчи знаят какво ще се случи с голяма вероятност. Обикновено има предколедно рали, а и след нова година пак почва рали. Уж го дават излизане от кризата през цялата 2021 год., а аз нещо нямам идеи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Интересно, никога не съм искал скрийншотове, а всички лузъри и тролчета се натискат да показват скрийншотве

                Тука дори и не влизам вече, защото останаха почти само троловете. Но сега видях, че jori e писал, та рекох да видя какво става... А то какво? Пак нищо



                Чул те господ дано никога не влизаш повече тук.Никой няма нужда от тинейджърската ти финансова особа.Ходи някъде другаде да поучаваш и да се правиш на велик пред хората.Ние нямаме нужда от теб и ще те забравим бързо както посещение на restroom . Адиос и не се появявай повече.Няма да ни е мъчно за теб.На Ивелина и други като нея пожелавам още по-голяма доходност а на неуспешните като теб още по-голяма отрицателна доходност.Амин!!

                Коментар


                • Интересно, никога не съм искал скрийншотове, а всички лузъри и тролчета се натискат да показват скрийншотве

                  Тука дори и не влизам вече, защото останаха почти само троловете. Но сега видях, че jori e писал, та рекох да видя какво става... А то какво? Пак нищо



                  Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

                  Качи ги тук и си запази deletion link. https://imgur.com/upload

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    И ква стана тя? Пуяка Пени рева за скрийншотове в реално време а цял ден го чакам да даде месенджър да му ги изпратя,че от айфона не искат да се качат
                    Качи ги тук и си запази deletion link. https://imgur.com/upload

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Писал съм ти вчера на лични.

                      A днес Washington Trust Bancorp EPS beats, beats on revenue

                      Тези са най-стабилната банка в цялото САЩ.

                      Няма сравнение с на Пипбел корейците обаче - те са ми 27% капиталова. За съжаление не изкарвам истински пари от тях, че тогава бях свършил парите и влязох със стотинки някакви. Дал съм им следваща продажба на разстояние 7%.
                      Мерси ще погледна!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Стопове стопове стопове
                        стига с тия стопове щото един стоп току що мноо мощно ме прецака и загубих тлъста сума.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Какво точно имаш впредвид?
                          Писал съм ти вчера на лични.

                          A днес Washington Trust Bancorp EPS beats, beats on revenue

                          Тези са най-стабилната банка в цялото САЩ.

                          Няма сравнение с на Пипбел корейците обаче - те са ми 27% капиталова. За съжаление не изкарвам истински пари от тях, че тогава бях свършил парите и влязох със стотинки някакви. Дал съм им следваща продажба на разстояние 7%.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            На Ивелина и писах една стратегия за кината. Не знам дали се е качила, но днес са нагоре с 19%. Кофтито е, че не слязоха до моята цена и пропуснах парата.
                            Какво точно имаш впредвид?

                            Коментар


                            • И ква стана тя? Пуяка Пени рева за скрийншотове в реално време а цял ден го чакам да даде месенджър да му ги изпратя,че от айфона не искат да се качат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                LUMN дават 10% дивидент. Не знам да ме е яд ли, че съм на червено или да се радвам, че познах, че днес ще се сринат пазарите - както винаги кел файда - никога не успявам да се възползвам от знанията си. Съдба
                                Стопове стопове стопове

                                Благодаря за LUMN. Не става баш за целите на пасивния портофейл, че много бие на IT, но иначе мирише много добре.

                                ... баси това вярно изглежда много добро.

                                добавка - не е чак толкова. шмекеруват с нематериалните активи.
                                Last edited by terziеv; 19.10.2020, 22:54.

                                Коментар

                                Working...
                                X