IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Не разбирам кво толкова се притеснявате кога Петърчо предрече спад. Предвид резултатите от рисунките му, Петърчо да каже, че утре слънцето ще изгрее, няма да му повярвам.
    Пепи държи абсолютният световен рекорд за 7 поредни грешни прогнози, ти да се утрепаш не можеш да направиш 7 грешни една след друга

    Това момче е изключително ценен антииндикатор

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение


      Имам един малко тъп въпрос , в момента SP500 ГЛЕДАМ че е на + 0,5% , в същото време SXR 8 ЕТФ дето го следва на немската борса е на минус да кажем някъде толкова но е на червено.VUSA на vanguard и той същото дердже
      От къде идват тия разлики ?
      От времето /часовата разлика /,или от разликите в инструментите ?

      Жокер - валутния курс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение
        И на върха да е купил просто доходността му ще е по-ниска.
        Освен ако не е уцелил последния връх.......
        Нищо не е вечно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Петърчо да каже, че утре слънцето ще изгрее, няма да му повярвам.
          Нещо си се напънал,но тъпата ти русоробска тиква нищо оригинално не може да измисли

          И две,толкова дълбоко ще ме засегне това ,че няма да ми повярваш,че мисля да направя процедурата "Преместване на едни неща от единия крачол в другия" хахах

          Коментар


          • Не разбирам кво толкова се притеснявате кога Петърчо предрече спад. Предвид резултатите от рисунките му, Петърчо да каже, че утре слънцето ще изгрее, няма да му повярвам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

              Хубаво е да си подготвен.

              Пазара рано или късно ще ти опъне нервите. И тогава ще си проличи какъв играч си.
              Бетон съм.Гледам напред айде да падат ама не с 5,10 долара.Здрав спад че да усредня.Adobe гледам бетон са

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Не така с лошо де .
                Хубаво е да си подготвен.

                Пазара рано или късно ще ти опъне нервите. И тогава ще си проличи какъв играч си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Мобифона на 140 $ става атрактивен
                  На 140 долара и ние ще имаме проблеми ,по добре не чак толкоз

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение



                    Струва ми се, че ще черпиш ако спрат хода си надолу на 150$
                    Не така с лошо де .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      7-10 ако паднат трябва да благодарим на Господ


                      Струва ми се, че ще черпиш ако спрат хода си надолу на 150$

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                        Слушам!

                        =Нареждам се веднага! (нали няма голяма опашка... за абълки) ?
                        7-10 ако паднат трябва да благодарим на Господ

                        Имам един малко тъп въпрос , в момента SP500 ГЛЕДАМ че е на + 0,5% , в същото време SXR 8 ЕТФ дето го следва на немската борса е на минус да кажем някъде толкова но е на червено.VUSA на vanguard и той същото дердже
                        От къде идват тия разлики ?
                        От времето /часовата разлика /,или от разликите в инструментите ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Купувай ако падне още 2-3% процента вместо да говориш глупости.
                          Индийчето не плаче заради айфон ,а защото родителите му го продават за да си купят айфон ,сега мисля стана ясно !
                          /което е трагично всъщност/.
                          Мобифона на 140 $ става атрактивен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            Купувай ако падне още 2-3% процента вместо да говориш глупости.
                            Индийчето не плаче заради айфон ,а защото родителите му го продават за да си купят айфон ,сега мисля стана ясно !
                            /което е трагично всъщност/.
                            Слушам!

                            =Нареждам се веднага! (нали няма голяма опашка... за абълки) ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              абе, тая Абълка ного пада бре, що тъй!?


                              Нали уж на всяко новопроплакало индийче първите му думи били: де ми е айфоня?!
                              Купувай ако падне още 2-3% процента вместо да говориш глупости.
                              Индийчето не плаче заради айфон ,а защото родителите му го продават за да си купят айфон ,сега мисля стана ясно !
                              /което е трагично всъщност/.

                              Коментар


                              • абе, тая Абълка ного пада бре, що тъй!?


                                Нали уж на всяко новопроплакало индийче първите му думи били: де ми е айфоня?!

                                Коментар

                                Working...
                                X