IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

    дай личен пример
    Айде стига вече с тези евтини номера! Защо да дам пример?! Да не би да съм си пуснал портфейла?! Вие не се ли научихте, че това, което правите не е правилно? Няма как да сложиш знак за равенство между всички портфейли, а вие точно това правите, като не обявявате стойността на всеки портфейл. Не виждате ли фондовете, че обявяват стойността на портфейлите? Вие защо не го правите? Каква стойност има мнение от сорта на: 50% акция Х и 50% кеш? Такова мнение има стойност = 0
    Last edited by Бик в атака; 31.07.2017, 15:14.
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
      не виждам да се публикува стойността на портфейлите.
      дай личен пример
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • не виждам да се публикува стойността на портфейлите.
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • ( компания ) (процент от портфейла)
          Софарма имоти АДСИЦ - 35,10%
          Корадо България - 10,53%
          Фонд за недвижими имоти България - 10,45%
          ХЕС- 8,60%
          Софарма трейдинг - 8,17%
          Стара планина холд - 4,75%
          Булгартабак - 4,00%
          Спиди - 3,31%
          Албена - 2,70%
          Елана агрокредит - 2,26%
          Монбат - 2,17%
          М+С Хидравлик - 2,08%
          Адванс - 1,75%
          ПИБ - 1,50%
          Софарма - 1,32%
          Дружба стъкларски заводи - 0,66%
          Фазерлес - 0,62%

          Портфейлът ми е почти същия отпреди 2 месеца, като разликите идват в голяма степен от движенията на цените на акциите. Корадо ми излиза на втора позиция, изпреварвайки ФНИБ, тъй като реинвестирах дивидента, а и цената удари тавана след отчета за второто тримесечие и удвоената печалба. Смятах да си допълня още малко преди да гласуват "подарените акции", но при тия цени ще мисля до последно. ХЕС също изпреварва Софарма трейдинг с малко, като там положението е същото, реинвестиран дивидент, и ръст в цената. Надолу няма някакви по-големи движения. Чакам още доста дивиденти, като смятам да ги инвестирам всички, като набелязаните ми компании са: Софарма, Софарма трейдинг, Стара планина или Арома. Много се двоумя дали да не продам Албена, но засега по-скоро смятам да ги запазя и да следя отчетите. Булгартабак също ми е руска рулетка, като там или ще се спечели много, или ще се продават на безценица според мен... Ръста при ФНИБ продължавам да го чакам, и започвам да се чудя ще дойде ли въобще Мнението ми не е препоръка за покупко продажба на ценни книжа, а е мое лично мнение, и отразява моите очаквания и прогнози. Успех на всички...
          Last edited by mancev; 31.07.2017, 11:41.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

            За много хора влизане в позиция е над 50 хилки ($ или EUR). И все пак всичко зависи от големината на портфейла. Другото е само игрички и забава дали сме уцелили тренда.
            950 бройки Газпром и 290 ВР скромно, но с идеята за развитие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

              нагувичил - за мен означава - купил акции от компанията за поне 200 хилки - т.е. много
              но тук дали е така?
              За много хора влизане в позиция е над 50 хилки ($ или EUR). И все пак всичко зависи от големината на портфейла. Другото е само игрички и забава дали сме уцелили тренда.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                Нагувичил близо 80% в две мои любими компании - аферим, ама аз лично бих добавил и Мидички.

                А какво е Палпатин Тех: компанията, която строи Звездата на смъртта ли?
                като гледам правят виагра за жени

                https://seekingalpha.com/article/404...side-potential
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                  Нагувичил близо 80% в две мои любими компании - аферим, ама аз лично бих добавил и Мидички.

                  А какво е Палпатин Тех: компанията, която строи Звездата на смъртта ли?
                  нагувичил - за мен означава - купил акции от компанията за поне 200 хилки - т.е. много
                  но тук дали е така?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
                    Малък ъп:

                    Abengoa SA - 15,12 %
                    BP - 24.43%
                    Palatin Tech. - 6,32%
                    Gazprom - 53,77%

                    Kеш - 0,37%
                    Нагувичил близо 80% в две мои любими компании - аферим, ама аз лично бих добавил и Мидички.

                    А какво е Палпатин Тех: компанията, която строи Звездата на смъртта ли?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Ето защо ме кефи Мидичката - компания с визия за бъдещето !!! Чичо Бен ного се кефи на чистата енергия и електрическите коли... ама инвестира по 1 МБ годишно във ВЕИ и 53 МБ в BGgroup...

                      http://www.investor.bg/analizi/91/a/...cheska-243813/
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Малък ъп:

                        Abengoa SA - 15,12 %
                        BP - 24.43%
                        Palatin Tech. - 6,32%
                        Gazprom - 53,77%

                        Kеш - 0,37%

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          ...
                          ...

                          Чичо Манчо, това бе прелюбопитно, но какво общо има с портфейлите или с близането на златце?
                          Има Импе и то много общо има, но трябва да се чете между редовете... Това е притча.
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                            Имам един въпрос (свързан с портфейлите Ви): някой тук във форума имаше ли акции на КТБ? Просто ми е интересно.
                            питай в темата златни монети - там са колекционерите
                            предполагам вече са се запасили с ценните хартии и сега чакат бнб да пусне юбилейна монета от случката ктб, да се наредат на
                            опашка и после да избият рибата
                            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              Парите са, за да живееш добре с хората, които обичаш !!!!
                              +1
                              това е едно от най-добрите мнения,които прочетох в последните няколко дни-точно и ясно!!!
                              Бих добавил също че парите са просто едни числа-малко повече или малко по-малко ако не ги превърнеш в човешко щастие...
                              Поздрави и успех на всички колеги в търговията
                              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                              Коментар


                              • Имам един въпрос (свързан с портфейлите Ви): някой тук във форума имаше ли акции на КТБ? Просто ми е интересно.

                                Коментар

                                Working...
                                X