IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    С резервации по $100 може и един да не продадат
    А по-вероятно е да не смогнат на търсенето.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Тука съм съгласен. Дизайнерския отдел на Тесла трябва да бъде уволнен до последния човек, и да назначат по-качествени дизайнери. Няма нито един модел на Тесла, на който да му харесвам дизайна.


      Дизайна е много субективно понятие. На мен също не ми хареса в началото. Няма нищо общо със заоблените форми на автомобили, с които сме свикнали. Но с времето започна да ми допада повече.

      Не съм фен на пикапите и едва ли някога ще ми хареса такъв тип автомобил, но явно за американците това е златната кокошка.

      Причините да се направи толкова “различен дизайн” не се коренят в дизайнерите.
      1. Желанието на Мъск да направи нещо различно от типичните F150 или GM.
      2. Сглобката на тялото ще се прави със съвсем различна технология от стомана и заради това няма заоблени форми, а предимно отсечени ръбести
      На нас може и да не ни харесва, но на любителите на пикапия явно им допада. До момента заявките са над 700 хил.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

        За света не знам, но САЩ е покорен колега. Над 600-700 хил резеравации за пикап, който ще се продава края на 21ва или 22ра година.

        Те така или иначе там си карат пикапи, така че няма какво да ги мислиш от Тесла. Пазара им е осигурен.
        С резервации по $100 може и един да не продадат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]n3667490[/ATTACH]

          Tesla Cybertruck - това стърже дъното по грозотия, как с това ще покорявате света бре симпатизанти ?

          Даже и Fiat Multipla изглежда по-добре
          [ATTACH=CONFIG]n3667491[/ATTACH]
          За света не знам, но САЩ е покорен колега. Над 600-700 хил резеравации за пикап, който ще се продава края на 21ва или 22ра година.

          Те така или иначе там си карат пикапи, така че няма какво да ги мислиш от Тесла. Пазара им е осигурен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Тука съм съгласен. Дизайнерския отдел на Тесла трябва да бъде уволнен до последния човек, и да назначат по-качествени дизайнери. Няма нито един модел на Тесла, на който да му харесвам дизайна.
            Малък детайл: Нас никой не ни пита.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Амим че те са от 15 години на пазара- мислиш ли че ако е нямалокроссубсидиране са щели да оцелеят- имало е ще вземем от тук пари за да налеем на тесла, след това- от там- до момента имат 2 тримесечия на печалба. Дотук добре- пита се колко са на загуба- колко пари са потрошили за тези 15години за да достигнат тези 2-3 тримесечия на печалба. Най-вероятно загубата е милиарди, но колко милиарда
              Вате какво е кроссубсидиране?

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                [ATTACH=CONFIG]n3667490[/ATTACH]

                Tesla Cybertruck - това стърже дъното по грозотия, как с това ще покорявате света бре симпатизанти ?
                Тука съм съгласен. Дизайнерския отдел на Тесла трябва да бъде уволнен до последния човек, и да назначат по-качествени дизайнери. Няма нито един модел на Тесла, на който да му харесвам дизайна.



                Коментар


                • Първоначално изпратено от DaveBG Разгледай мнение

                  Ти да не си участвал в експеримента на VW там с дизела дето затвориха една маймуна в буркан и я пуснаха на аспуха да покажат че нищо и няма? Естествено с катализатор как иначе В смисъл да не си бил ти маймуната защото само ти халюцинираш тук.
                  Хайде кажи ни пак кога ще фалира Тесла. Или да ти търся комента от по долу???
                  Теслата е на минус 15+ години плътно, туй ако не е фалит - не знам кво е Един борсов балон и един напушеняк в Туитър.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Фиат Мултипа е перфектен дизайн за автомобил. Със сигурност по-добър от триъгълника. Мултипа има големи, панорамни прозорци, в триъгълника някакви амбразури отзад. Мултипа има просторно купе, а не вярвам човек над 1.80 да може да седне на задната седалка в теслата, за комфорт не говоря. Но нали вече и Виктория Бекъм стана дизайнер на автомобили, практичност и удобство нищо не са пред дизайна.
                    Ти не вярваш, но ако трябва такива младежи дето живеят в бъдещето като Дейв, да карат Мултипла сега, ще се самоубият след седмица.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      [ATTACH=CONFIG]n3667490[/ATTACH]

                      Tesla Cybertruck - това стърже дъното по грозотия, как с това ще покорявате света бре симпатизанти ?

                      Даже и Fiat Multipla изглежда по-добре
                      [ATTACH=CONFIG]n3667491[/ATTACH]
                      Фиат Мултипа е перфектен дизайн за автомобил. Със сигурност по-добър от триъгълника. Мултипа има големи, панорамни прозорци, в триъгълника някакви амбразури отзад. Мултипа има просторно купе, а не вярвам човек над 1.80 да може да седне на задната седалка в теслата, за комфорт не говоря. Но нали вече и Виктория Бекъм стана дизайнер на автомобили, практичност и удобство нищо не са пред дизайна.

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	775.jpg
Views:	1
Size:	23.9 КБ
ID:	3667490


                        Tesla Cybertruck - това стърже дъното по грозотия, как с това ще покорявате света бре симпатизанти ?

                        Даже и Fiat Multipla изглежда по-добре
                        Click image for larger version

Name:	7777.jpg
Views:	1
Size:	29.9 КБ
ID:	3667491

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DaveBG Разгледай мнение

                          Ти да не си участвал в експеримента на VW там с дизела дето затвориха една маймуна в буркан и я пуснаха на аспуха да покажат че нищо и няма? Естествено с катализатор как иначе В смисъл да не си бил ти маймуната защото само ти халюцинираш тук.
                          Хайде кажи ни пак кога ще фалира Тесла. Или да ти търся комента от по долу???
                          Амим че те са от 15 години на пазара- мислиш ли че ако е нямалокроссубсидиране са щели да оцелеят- имало е ще вземем от тук пари за да налеем на тесла, след това- от там- до момента имат 2 тримесечия на печалба. Дотук добре- пита се колко са на загуба- колко пари са потрошили за тези 15години за да достигнат тези 2-3 тримесечия на печалба. Най-вероятно загубата е милиарди, но колко милиарда

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Няма как да попадна, щото ТЮВ няма да го пуснат да кара въобще
                            Пусни си фентъзи мода, пък се трови пак на воля докато халюцинираш
                            Ти да не си участвал в експеримента на VW там с дизела дето затвориха една маймуна в буркан и я пуснаха на аспуха да покажат че нищо и няма? Естествено с катализатор как иначе В смисъл да не си бил ти маймуната защото само ти халюцинираш тук.
                            Хайде кажи ни пак кога ще фалира Тесла. Или да ти търся комента от по долу???
                            Last edited by DaveBG; 25.10.2020, 16:23.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DaveBG Разгледай мнение

                              Направо захапи кюнеца тогава като са с катализатори. Само да не попаднеш на такъв дето го е махнал , не съм виждал дизел да не пуши като кумин.

                              Колкото за мене, пускам си биодифенс мода и забравям.
                              Няма как да попадна, щото ТЮВ няма да го пуснат да кара въобще
                              Пусни си фентъзи мода, пък се трови пак на воля докато халюцинираш

                              Коментар




                              • Най-новият модел тесла без кормило, защото има функцията -селфдрайвинг

                                Коментар

                                Working...
                                X