IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Притеснявам се, заради теб.

    И днес няма да прилъжеш никого, за да те "финансира"...
    Не ме дърпай за езика.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Притеснен ми се виждаш, що тъй?

      Притеснявам се, заради теб.

      И днес няма да прилъжеш никого, за да те "финансира"...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
        Напротив, точно Матеев, когато е бил в 8 клас е изоставил "технологията" да се доверява на хора, които се саморекламират...

        И, доколкото разбирам - Матеев следва тактиката на Мъск.

        А тя е?

        За месец Мъск печели в койните повече, отколкото от продажбите на електромобили за цялата 2020 година!

        (но ти си прави своите БГ-изводи... Матеев знае как да направи своите, а и капиталът за това го има - защото НЕ се доверява на всеки, който се бие в гърдите...)
        Притеснен ми се виждаш, що тъй?

        Коментар


        • Напротив, точно Матеев, когато е бил в 8 клас е изоставил "технологията" да се доверява на хора, които се саморекламират...

          И, доколкото разбирам - Матеев следва тактиката на Мъск.

          А тя е?

          За месец Мъск печели в койните повече, отколкото от продажбите на електромобили за цялата 2020 година!

          (но ти си прави своите БГ-изводи... Матеев знае как да направи своите, а и капиталът за това го има - защото НЕ се доверява на всеки, който се бие в гърдите...)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

            Матейко разбра, че си се втренчил в милионите му... Защо да ти прави поклони със СВОИТЕ пари?

            Разбира се, че ще се изниже, защото с теб милионите му ще се стопят...

            Че кой го е канил "с мен"? Отдавна не ми трябва. Нито милионите му. За разлика от това, което твърди публично, той ОСНОВНО, работи по шаблон -нещо, което, аз изоставих в 8-ми клас - и просто, не осъзна възможността или се сети, че не може да я овладее. Пак казвам: Може всичко да твърди, ама фактите, са тези.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Прави впечатление, как Матейко се изниза. Аз му дадох шанса и той да понаправи още милиончета покрай темата но, няма сам да върша цялата работа, за да я подаря на неспособни.
              Матейко разбра, че си се втренчил в милионите му... Защо да ти прави поклони със СВОИТЕ пари?

              Разбира се, че ще се изниже, защото с теб милионите му ще се стопят...

              Коментар


              • Прави впечатление, как Матейко се изниза. Аз му дадох шанса и той да понаправи още милиончета покрай темата но, няма сам да върша цялата работа, за да я подаря на неспособни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Разбира се, че е поостаряло. На повече от 100 години.е. Мисля, че почваш да променяш позициите си.

                  Мъск прозря проблемът с литиево-йонните си батерии. Съобщи го на всеослушание.

                  Повече няма какво да коментирам. Аз съм удовлетворен от резултата, който съм коментирал преди Мъск, защото познавам проблема, който решаваха водещи компании (напр. Мерцедес).

                  Мъск каза, че основният проблем на Тесла е литиево-йонната му батерия. Късно стигна до това "прозрение" - съгласен съм.

                  Цената на това "прозрение" - не е малка. МъскИ стана милиардер!

                  Ред е на други да станат милиардери, като "ДОизцеждат" идеята за литиево-йонната батерия.

                  А дано, ама...

                  ​​​​​​
                  Трейдърко ти го каза, пък аз, на Мъск нито завиждам, нито смятам да го плюя. Получава очакваното срещу направеното, радвам се за него и хора от неговия мащаб.
                  А, какво ще последва, ще видим.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Ето , дружно стигнахте до изводът , че тази кола , за тази батерия не става ! Надявам се вече на всички е ясно и Pyramid ще спи спокойно , без да го мъчи , че никой не дава отговора , който той знае
                    Първо, да благодаря на Дани за точната забележка за стандарта / аз му казвам "концепция за върховенство на целесъобразността", а истината е "някъде там".
                    И после, за "Отговора": НЯМА такъв. Забавлявам се.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Интересно но, и поостаряло.

                      Разбира се, че е поостаряло. На повече от 100 години.е. Мисля, че почваш да променяш позициите си.

                      Мъск прозря проблемът с литиево-йонните си батерии. Съобщи го на всеослушание.

                      Повече няма какво да коментирам. Аз съм удовлетворен от резултата, който съм коментирал преди Мъск, защото познавам проблема, който решаваха водещи компании (напр. Мерцедес).

                      Мъск каза, че основният проблем на Тесла е литиево-йонната му батерия. Късно стигна до това "прозрение" - съгласен съм.

                      Цената на това "прозрение" - не е малка. МъскИ стана милиардер!

                      Ред е на други да станат милиардери, като "ДОизцеждат" идеята за литиево-йонната батерия.

                      А дано, ама...

                      ​​​​​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                        Ооооо ...... Леля ......
                        Не очаквах в тази тема да те срещна, много приятна изненада...........
                        Кви ги дириш тука ? Да не си решила тесларка да си купуваш ??
                        Зарежи тия глупости и ела да се нашмулим с 1 шише водка ....... аз черпя рязбира се ..........
                        Наздраве, Леля
                        Ай , няма нужда . После па да трябва да ти благодаря

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Ееееее , айде сега ... Пак безсънни нощи
                          Ооооо ...... Леля ......
                          Не очаквах в тази тема да те срещна, много приятна изненада...........
                          Кви ги дириш тука ? Да не си решила тесларка да си купуваш ??
                          Зарежи тия глупости и ела да се нашмулим с 1 шише водка ....... аз черпя рязбира се ..........
                          Наздраве, Леля

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Това е интересна логика.
                            А да ти е минавало през акъла или дори да си чела че от десет години този същия плюе и обижда всеки който не е съгласен с него и в прав текст му каже че "изобретенията" му не струват пукната пара? Всъщност, той в момента получава точно каквото заслужава.
                            Нямам достатъчно акъл, че да си позволя лукса да минава всичко през него.
                            А не разбирам и теб . Ето , казал си му твойто мнение . Освен това смяташ , че в момента си получава заслуженото , що се занимаваш още с него , да го храниш ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Новите батерии от диамант и радиоактивни изотопи работят в продължение на 100 години
                              Ееееее , айде сега ... Пак безсънни нощи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Ми коментираш го . Ако не представляваше интерес , нямаше да си правиш труда да пишеш
                                Това е интересна логика.
                                А да ти е минавало през акъла или дори да си чела че от десет години този същия плюе и обижда всеки който не е съгласен с него и в прав текст му каже че "изобретенията" му не струват пукната пара? Всъщност, той в момента получава точно каквото заслужава.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X