IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение

    Е, не е така, колкото и да е зле, Банско определено е световен курорт, страшно много чужденци го знаят, Световса купа, Жирардели.Основният хейт, който чета е по концесионера-прави си каквото иска-оня ден пишеше, ще работят едни писти, а няколко не работеха. Тръгваш от СФ рано сутрин, пристигаш и се оказва съвсем друго.Но същите простотии съм виждал и в Австрия, затваряха писти на ПЕРФЕКТНО време , уж заради прогноза за след 5 часа..
    Освен това такава комбинация, ски и след това горещ басеин в Европа струва ДЕСЕТКИ пъти повече.
    Много хейт към България от тебе, не е добре това..
    Австрийците някакси не знаят че при тях струва ДЕСЕТКИ пъти повече. Както си го описал ебанско, да се чуди човек що пустее вече толкова години...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

      Ах' дай Боже по-скоро да си се върнеш там откъдето си дошъл....твоето сране с/у Родината ни идва малко в повече. Колкото по-бърже се разкараш сред другите безродници' толкова по-добро облекчение за всички нас. Миро Лазаров и Симбат' колкото по-бързо България забрави за вас' ще е безценно!
      Споко ве, ние не искаме Б-стан да знае за нас. Току-виж се домъкнете тук, прошляци недъгави радомирски ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Умирай.Хората видяха чекмеджета със злато и пачки,това е само малък пример.Тия всичките дето са около правителството какво си мислиш че правят ?
        Хайде, не продължавай да се излагаш , моля те !
        Това е форум на хора, които поне имаме претенции ,че имаме пари за да пишеш подобни щуротии !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Спри се !!! Умирам от смях ...........
          Умирай.Хората видяха чекмеджета със злато и пачки,това е само малък пример.Тия всичките дето са около правителството какво си мислиш че правят ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

            Че кой иначе ще ни даде на заем вещи градинари? Пък и ние си търсим първа къща, втора още не ни трябва, затова съм рекъл да сме с предимство.
            Градинари има, но първата линия е много коварно място и веднага давам предимство . Приятелски предупреждавам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Ето ,защо не мога да си харесам къща ! Всички сте се завтекли около мен да купувате, хем тази не я искам да е на първа линия по споделени причини тук
              Че кой иначе ще ни даде на заем вещи градинари? Пък и ние си търсим първа къща, втора още не ни трябва, затова съм рекъл да сме с предимство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Дават ги хората с обръчите от фирми.Преди време ми бяха споменали за случай ,цял апартамен,пълен с пари.Кеш от разни схеми от фондове и каквото се сетиш.Жена на държавен служител споделила с друга и така Физически са нямали къде да ги съберат и цялото жилище буквално било натъпкано с милиони.
                Спри се !!! Умирам от смях ...........

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                  Е тогава, кой ги дава тез пари за апарт в София? Пак повтарям, в не един и два квартала има такива нива на цените. Ти се чудиш, Песи ги няма в момента, аз не искам да ги давам, а може и да ги нямам . Сега и ако Дурката и Касапина ги нямат, значи може и да изляза прав, че всяко нещо си има таван, не само тухлата.
                  Дават ги хората с обръчите от фирми.Преди време ми бяха споменали за случай ,цял апартамен,пълен с пари.Кеш от разни схеми от фондове и каквото се сетиш.Жена на държавен служител споделила с друга и така Физически са нямали къде да ги съберат и цялото жилище буквално било натъпкано с милиони.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                    До Дъри съм казал да ми търсят, моите апапи от района, че ми е близо до родния дом, ама нещо на първа линия до 250 К евра не изпада. Северното ни черноморие е хубаво, но аз съм си свикнал с южното. Сега, има и друг проблем, ако ще давам торба пари искам всичко да е пипнато, да е бонбонче и да не е в комплекс. Мога без басейн, че не искам да ми се моткат некви туристи из краката и да трябва да спасявам пияници да не се давят в общото пикало.
                    Ето ,защо не мога да си харесам къща ! Всички сте се завтекли около мен да купувате, хем тази не я искам да е на първа линия по споделени причини тук

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Купи до Купата или Дъри. Има къщи за 70-150-250К€.
                      До Дъри съм казал да ми търсят, моите апапи от района, че ми е близо до родния дом, ама нещо на първа линия до 250 К евра не изпада. Северното ни черноморие е хубаво, но аз съм си свикнал с южното. Сега, има и друг проблем, ако ще давам торба пари искам всичко да е пипнато, да е бонбонче и да не е в комплекс. Мога без басейн, че не искам да ми се моткат некви туристи из краката и да трябва да спасявам пияници да не се давят в общото пикало.
                      Last edited by nomche; 28.01.2021, 23:38.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                        Моя човек от тоз блок вика, вземи го, тъкмо като остарееш съвесем, ще може да мърмориш на входа на кооперацията, колко пропаднала ще е бъдещата младеж. Тъкмо няма ми се мотат в краката дечурлиги и ще съм ОК с двустаен само дето тогава няма да знам за какво да го ползвам тоз бонус - голям вестибюл. Обаче аз искам като остарея да гледам морето и най-вече през зимата, като няма навлеци по плажовете.
                        Купи до Купата или Дъри. Има къщи за 70-150-250К€.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Точно. Това е апарт със супер локация, винаги ще пази цена, става накой с няколко милиона да скрие 250К£ и да забрави. После ще се ползва от някой сам човек най-много под наем или да живее щото трябва да е там срещу Президентството. Толкоз.
                          Моя човек от тоз блок вика, вземи го, тъкмо като остарееш съвесем, ще може да мърмориш на входа на кооперацията, колко пропаднала ще е бъдещата младеж. Тъкмо няма ми се мотат в краката дечурлиги и ще съм ОК с двустаен само дето тогава няма да знам за какво да го ползвам тоз бонус - голям вестибюл. Обаче аз искам като остарея да гледам морето и най-вече през зимата, като няма навлеци по плажовете.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Замаушката дано не погледне в калъфката на възглавницата :-)
                            Ако ползваш депозитната статистика от онзи ден дето Бони пусна не мисля че има повече от 10К човека у нас които да могат да похарчат толкова пари.... без кредити....Затва без да съм правил разгъвки по цени на имотите и сделки / това и няма как щото нямам инфо от агенции/ вероятно 90% + от сделките са за под 150К , а тези по 200-300К ще стоят по обявите дълго време.... може и години....Щото и хората които ,могат да ги купят са с претенции...
                            Конкретният имот е по-скоро тип колекционерски и не е точно за живеене. Би го купил някой който може да си позволи да го има и без да го ползва....
                            Ще стигнем лека-полека до съгласие. Тези дето имат много и по мнението на Лева, малко ме съмняват да дадат 500 К било то в лева за Гоцето и Стрелбището. Те са за къщи по полите на Витоша, гръцко и не толкова близки морета. Аз напълно подкрепям тезата, че като се появят чаветата и приритетите дори в жилфонда се ъпгрейдват. Моят случай е такъв, затова се целя в тези квартали, давайки благосклонно индулгенция на Ив. Вазов, че там високото ниво би могло да се приеме за резонно до известна степен. Само че, за разлика от други писатели, преди време нямах възможност да се възползвам от разумните цени за подобни имоти, които са в посочения от теб диапазон около 150 К евра за моите приоритетни квартали. А сега като мога да ги дам, нивата вече стигнаха стойност, която не съм склонен да приема. Иначе знам какво е като си на 10 години да си на един светофар от голям парк, в който може да изкараш цял ден с дружките. Е в София няма черешката на тортата - морето с широкия плаж и хубав пясък, но човек трябва философски да приема и това, което му е под ръка.
                            Last edited by nomche; 28.01.2021, 23:32.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Замаушката дано не погледне в калъфката на възглавницата :-)
                              Ако ползваш депозитната статистика от онзи ден дето Бони пусна не мисля че има повече от 10К човека у нас които да могат да похарчат толкова пари.... без кредити....Затва без да съм правил разгъвки по цени на имотите и сделки / това и няма как щото нямам инфо от агенции/ вероятно 90% + от сделките са за под 150К , а тези по 200-300К ще стоят по обявите дълго време.... може и години....Щото и хората които ,могат да ги купят са с претенции...
                              Конкретният имот е по-скоро тип колекционерски и не е точно за живеене. Би го купил някой който може да си позволи да го има и без да го ползва....
                              Точно. Това е апарт със супер локация, винаги ще пази цена, става накой с няколко милиона да скрие 250К£ и да забрави. После ще се ползва от някой сам човек най-много под наем или да живее щото трябва да е там срещу Президентството. Толкоз.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                                Е тогава, кой ги дава тез пари за апарт в София? Пак повтарям, в не един и два квартала има такива нива на цените. Ти се чудиш, Песи ги няма в момента, аз не искам да ги давам, а може и да ги нямам . Сега и ако Дурката и Касапина ги нямат, значи може и да изляза прав, че всяко нещо си има таван, не само тухлата.
                                Замаушката дано не погледне в калъфката на възглавницата :-)
                                Ако ползваш депозитната статистика от онзи ден дето Бони пусна не мисля че има повече от 10К човека у нас които да могат да похарчат толкова пари.... без кредити....Затва без да съм правил разгъвки по цени на имотите и сделки / това и няма как щото нямам инфо от агенции/ вероятно 90% + от сделките са за под 150К , а тези по 200-300К ще стоят по обявите дълго време.... може и години....Щото и хората които ,могат да ги купят са с претенции...
                                Конкретният имот е по-скоро тип колекционерски и не е точно за живеене. Би го купил някой който може да си позволи да го има и без да го ползва....

                                Коментар

                                Working...
                                X