IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Не знам, но това не струва и 100к, а те му искат 250к. Не пишат дали боклуците в стаята са включени в цената. Абе ужас.
    Чак ми се иска утре да им звънна да ги питам боклуците в цената ли са.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Аз не съм се предал и сега, напротив, след курорта 12 години в песъка отживех си, никой не ме закачаше за нищо сега съм като 30 годишен, силно мобилизиран и на обороти, както бях преди.
      Абе егн-то си е егн няма как да си като на 30,никакъв шанс. Виж след първоначалния ентусиазъм да мине година две, пак ще си говорим . Всяка възраст си иска своето ,да се силиш на 50 и за мен е простотия освен ако нямаш друг избор .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Прав си ,затова цените ще падат с тая безработица и глад дето иде много собственици ще се ударят в мотиката.Знаеш ли защо ?Защото колкото и пари да наливат сринаха на хората вярата и психиката ,за да имаш силно възстановяване ти трябва работна сила която не е побъркана от локдауни и несигурност ,само помисли ,дори и да тръгнем нанякъде колко още време ще мине преди хората да се почувстват уверени
        Аз не съм се предал и сега, напротив, след курорта 12 години в песъка отживех си, никой не ме закачаше за нищо сега съм като 30 годишен, силно мобилизиран и на обороти, както бях преди.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Истината за имотите ще дойде с масовите фалити след пролетта ,за което ЕЦБ предупреди и банките ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            За тотал ремонт в Банишора, сигур до затвора. Отиде на 1300 квадрат. На кой да го отдам? За колко?
            Прав си ,затова цените ще падат с тая безработица и глад дето иде много собственици ще се ударят в мотиката.Знаеш ли защо ?Защото колкото и пари да наливат сринаха на хората вярата и психиката ,за да имаш силно възстановяване ти трябва работна сила която не е побъркана от локдауни и несигурност ,само помисли ,дори и да тръгнем нанякъде колко още време ще мине преди хората да се почувстват уверени

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Добре, аз не знам Радев колко е вкарал и колко изкарал. Аз кво да набия 300К, Джони 400К, ти да речем 60К...ти направи ли го между другото?
              Не съм ,затова казах искат се топки ,не е към теб лично но замисли се ,реално не е хазарт набиваш ги в борсите сп500 ,по този сценарии докато бяхме ние затворени всички милиардери си удвоиха богатството + обратното изкупуване на акции .Сринаха борсите купиха на абсолютното дъно после банките наляха и те излязоха с удавени с пари без капчица труд

              Коментар


              • А тая инвестициика има ли възврщаемост. Как смятате инвестори?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  пак център до метростанция мария луиза

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6csoa5&f1=6

                  927.14 EUR/кв.м

                  От тука до министерски съвет си за 15 минути пеша

                  На 15 мин от жълтите павета на 927 евро на квадрат
                  За тотал ремонт в Банишора, сигур до затвора. Отиде на 1300 квадрат. На кой да го отдам? За колко? Ми ти у Мездра за 20К лева да купиш некой апарт все некой жепеец ще го наеме за 130 лв.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                    Ето ви една обява, чиито собственик е с очевидни психични отклонения предвид исканата цена:

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6ct2iq&f1=1

                    "Инвестиционен Апартамент". Това е точно като за Лорда и Лев - хем и близо до тях. Да захлупват, че 30% нагоре ще хвръкне цената до края на 2021.
                    Даже и е разхвърлял на снимките...подигравка. цената, скъпи Джони е такава щото вестибюла е тъмен.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      В Гео Милев са алчни и прости повечето там .
                      Не знам, но това не струва и 100к, а те му искат 250к. Не пишат дали боклуците в стаята са включени в цената. Абе ужас.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Знаеш ли какво е рисков играч ? Рисков играч е да набиеш всичко дето го беше събрал от гурбета Март ,или малко след него и да го изкараш есента както Радев и за 6 месеца щеше да си изкарал едни 160 000 евра с два клика на мишката .Това е рисков играч ,а ти си играеш с Амундита .
                        Добре, аз не знам Радев колко е вкарал и колко изкарал. Аз кво да набия 300К, Джони 400К, ти да речем 60К...ти направи ли го между другото?
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                          Ето ви една обява, чиито собственик е с очевидни психични отклонения предвид исканата цена:

                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6ct2iq&f1=1
                          В Гео Милев са алчни и прости повечето там .

                          Коментар


                          • Икономиката на Европейския съюз отново е в рецесия, след като БВП се сви през четвъртото тримесечие на миналата година, а големите страни от ЕС, включително Германия и Франция, продължават да се борят с пандемията в началото на 2021 г. В същото време тежкият недостиг на ваксини заплашва от удължаване на ограниченията и през лятото и отлагане на възстановяването на икономиката. БВП на Обединеното кралство също вероятно се е свило през последните три месеца на миналата година, като е засегнато не само от локдауна, но и от Brexit.

                            Тъй като пандемията се проточва, финансираните от държавата пакети за подкрепа, които поддържат бизнеса на повърхността, достигат своите граници. Въпреки безпрецедентната държавна подкрепа за заплатите, равнището на безработица в ЕС достигна 7,5% през декември. Това означава, че 16 милиона мъже и жени са били безработни - увеличение с близо 2 милиона в сравнение със същия месец на предходната година, според Евростат.

                            В Обединеното кралство броят на хората, претендиращи за обезщетения за безработица, включително работещите с ниски доходи, се е удвоил до 2,6 милиона между март и декември, според Службата за национална статистика.

                            Нарастваща безработица

                            31-годишната Кристина Диц е старши техник за облекло в германската марка за мъжки облекла Bäumler. Тя е била с намалени работни часове, когато пандемията започва през март, и е получила 60% от заплатата си от правителството по германската система за кратък работен ден, известна като "Kurzarbeit".

                            Прочети още на: https://www.dnes.bg/koronavirus/2021...comment-newest


                            От този сценарий ги е страх всичките брокери

                            Коментар


                            • Ето ви една обява, чиито собственик е с очевидни психични отклонения предвид исканата цена:

                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6ct2iq&f1=1

                              "Инвестиционен Апартамент". Това е точно като за Лорда и Лев - хем и близо до тях. Да захлупват, че 30% нагоре ще хвръкне цената до края на 2021.

                              Коментар


                              • Новият комунизъм наречен "инклузивен" капитализъм - всички инклизивно в едно, и само малоброен елит, без частна собсвеност и частен живот, всичко ще принадлежи на елита и ще се разпределя справедливо на масите/имоти за всички ще има/

                                Коментар

                                Working...
                                X