IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=bota156;n3717082]
    Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

    Що да не е нормално - да спазва НИКАКВИТЕ западни ценности. Всеки за всеки е вълк, дори и за родителите си?
    Не виждам нищо лошо, родителите да живеят при теб (ако имаш подходящи условия), не ти при тях
    Сега разбра ли ме?

    Коментар


    • [QUOTE=yalokin;n3717077]
      Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Да, за мен по-скоро не е нормално 40-годишен мъж да живее с родителите си
      Кой ти каза че е не е нормално ,има и бизнесмени дето си живеят при родителите ....с децата и жените си ...въпрос на изобор особено в тия трудни времена

      Коментар


      • [QUOTE=yalokin;n3717077]
        Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Да, за мен по-скоро не е нормално 40-годишен мъж да живее с родителите си
        Що да не е нормално - да спазва НИКАКВИТЕ западни ценности. Всеки за всеки е вълк, дори и за родителите си?
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • [QUOTE=Dury;n3717075]
          Първоначално изпратено от nkavrakov1982


          Защо да не е нормално ? Хубаво си е човек да може да "папка" от 300 места наемчета, та било и малки
          Идват ваксините
          Да, за мен по-скоро не е нормално 40-годишен мъж да живее при родителите си
          Last edited by yalokin; 12.02.2021, 12:44.

          Коментар


          • [QUOTE=nkavrakov1982;n3717068]


            Защо да не е нормално ? Хубаво си е човек да може да "папка" от 300 места наемчета, та било и малки
            Идват ваксините

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
              300 апартамента очакват новите собственици
              http://newsbp.com/%d0%b1%d0%b8%d0%b7...6OBZN1413BiI40
              WELCOME COVID 19 !!!!

              THIRD WAVE !!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                300 апартамента очакват новите собственици
                http://newsbp.com/%d0%b1%d0%b8%d0%b7...6OBZN1413BiI40
                Ехааа, тази информация ще зарадва Кавръков. Най-после Ковида, започна да разрежда имотните инвеститори . Сега наследниците като започнат разпродажбите на тези 300 апартамента и готово цените са се срутили !!!

                Коментар


                • 300 апартамента очакват новите собственици
                  http://newsbp.com/%d0%b1%d0%b8%d0%b7...6OBZN1413BiI40
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Малко да ви разведря със справка за цените

                    Резултат от Вашето търсене на:
                    Вид имот: 2-СТАЕН,
                    Местоположение: град София

                    Особености: Тухла
                    Да не се показват обяви, докладвани за проблем, Без оферти на АГЕНЦИИ ОТ ЧЕРНИЯ МИ СПИСЪК,

                    Средна цена на имотите в извадката: 90092 euro
                    Средна цена на кв.м: 1281 euro.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram

                      цялата тази драма, която правите с леда ми идва малко пресилена и изсмукана от пръстите.
                      Берти неможе да ръси по цел ден откровенни глупости - То не бяха революции то не бяха смени на общественият ред и да остава безкрайно безнаказан

                      Ако и за заплаха с незаконно оръжие на му ударят БАН не виждам за какво може да се дава бан

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                        Ааа... видях аз, видях, и пепелника видях, ама и простира на балкона. Чудна картинка, да си простирам под зоркия поглед на съседите.
                        Абе проблема е да не си объркат гащите че двата балкона са на една ръка разстояние и по грешка може някой да вземе от другата сушилка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Не си видя добре това е сушилнята на отсрещният балкон
                          Ааа... видях аз, видях, и пепелника видях, ама и простира на балкона. Чудна картинка, да си простирам под зоркия поглед на съседите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                            Оглеждам се аз в района, искам да се местя до роднините, ама ми е малко под квадратурата спрямо парите. Та Диск, да се помайтапя малко, въпроса ми е, има ли в апартамента място за сушилня или не, защото с този простир на балкона ми е странно и отпада от томболата ако няма?
                            Не си видя добре това е сушилнята на отсрещният балкон

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              тя темата падна жертва (погрешка) заради сещаш се кой клонинг, но като гледам достойно творите да запълните новата с 3000 страници глупости в страни от имотите.

                              аз съм готов да ви срещна с кавръчето и ще дам едно шише 4 рози на този, който има достойство да дойде.
                              за по-сигурно ще купя 2 шишета - ако дойдете и двамта всеки си взима по едно шише и ако иска сяда и пие.
                              ако дойде само единия прибира и на другия шишето.

                              някой делничен ден може да заповядате в офиса.
                              На мен ми вземи Бургас 63 Барел,може и обикновенната с червен етикет.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                                айде звънни пак на Мариян че време пак изтрие темата
                                Аз ако бях на мястото на Мариан или който и да е от модераторите не бих го направил преди да прочета добре Наказателният Кодекс

                                Коментар

                                Working...
                                X