IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Мисля знаеш, че, ако не бяха го смачкали щеше да си дострои комплекса.
    Знам. Така е. Когато се заиграваш трябва да си плащаш където трябва. А квото са ти дали в един момент ще ти го вземат.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • https://afera.bg/%D0%B8%D1%81%D1%82%...%D0%B2-%D1%83/
      кой искаше да купува тука?
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Щото Божков не купува на пазарни цени, а строи, демек бие трапа, продава и бега.
        Мисля знаеш, че, ако не бяха го смачкали щеше да си дострои комплекса.

        Коментар


        • братя и сестри,

          Имотите поскъпнаха и навалицата на пероня взе да се разрежда. Видяха, че евтини имоти няма да купят и зе закопаха, кой в злато, кой в ценни книжа, кой в бизнес. Ама не напускат темата, защото както знаете надеждата умира последна.
          Абе 2029-та май се поддава иззад ъгъла...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Както виждаш не съм хукнал да купувам. Търся голям апартамент за лично ползване и само на 2-3 места, които ми харесват, от останалите имоти ще се отърва при нужда. В момента кеш имам колкото да не умра от глад (а и не ми трябва, защото съм на фирмени разноски), всичко съм вложил където трябва, вече не получавам и заплата както знаеш. Само дивидент и то веднъж годишно. Полученото за 2020 на 95% е вкарано обратно в бизнеса.
            Къде изпари кеша от над 350К бре? За няколко месеца го разтури, че пък и на борсата ли мина?
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Моят съдружник и бивш шеф е такъв - има една къща, където живее жена му с детето му, докато той пътува по света (и е под наем за по година две,. където се налага). Не ми е казвал да има друг имот някъде. Такива хора са твърде заети, за да се занимават с кокошкарски инвестиции - да отдават под наем някоя двустайка или гараж например. Ако решат да купуват луксозни имоти, със сигурност няма да е в България, камо ли в София.

              Ти вземи само топ 10 от най-богатите българи. Практически всеки от тях може да изкупи всички налични оферти в Лозенец например. Защо ли обаче не го прави? Онези мезонети по 500к и нагоре, които ги коментирахме тук, все баровски имоти са, защо един Васил Божков не вземе да ги изкупи? За него това са дребни стотинки. Човекът купува антики вместо имоти.
              Щото Божков не купува на пазарни цени, а строи, демек бие трапа, продава и бега.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                Аз казах ли, че крадените пари ще отидат там откъдето са дошли? Казах. Сега осъава да честитя на енориашите ми златари, че са пооскубали още един лапнишаран. Браво на маминия, че е уредил братовчеда златарян с доматеночервен лапнишаран!
                Ти като представител на арменската патриаршия взимай пример...а не хули инвестициите на божия народ...!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                  А познаваш ли мултимилионери с 0% собственост върху имоти? Какъв е проблема да живеш под наем на едно място и да отдаваш на друго? Това, че някой ползва нещо под наем не валидира непритежаването на имот по никакъв начин, а напротив показва, че дори мултимилионерите не спят по пейките в парка, а си плащат наема.
                  Моят съдружник и бивш шеф е такъв - има една къща, където живее жена му с детето му, докато той пътува по света (и е под наем за по година две,. където се налага). Не ми е казвал да има друг имот някъде. Такива хора са твърде заети, за да се занимават с кокошкарски инвестиции - да отдават под наем някоя двустайка или гараж например. Ако решат да купуват луксозни имоти, със сигурност няма да е в България, камо ли в София.

                  Ти вземи само топ 10 от най-богатите българи. Практически всеки от тях може да изкупи всички налични оферти в Лозенец например. Защо ли обаче не го прави? Онези мезонети по 500к и нагоре, които ги коментирахме тук, все баровски имоти са, защо един Васил Божков не вземе да ги изкупи? За него това са дребни стотинки. Човекът купува антики вместо имоти, не без причина.
                  Last edited by ejonny2376; 24.02.2021, 22:28.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Смей се ,смей се ...златото си е злато,чиста пара,каквото ще да става ,вадя златната пара и съм независим,ни от банки нито от нищо..разбивам го на монетки,кюлчета каквото падне ,като ми дотрябват пари вадя пендарче,осребрявам,ама така съм свободен,айде ...стига толкоз...
                    И аз купих две юбилейни инвестиционни монети по 150€ номинал, Австрийска банка, сребро. И кво, след 200 години може да ми броят по 20К€ за едната. Тамън за един квадрат в Полски Тръмбеш.
                    Last edited by bulgarian lev; 24.02.2021, 22:25.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Смей се ,смей се ...златото си е злато,чиста пара,каквото ще да става ,вадя златната пара и съм независим,ни от банки нито от нищо..разбивам го на монетки,кюлчета каквото падне ,като ми дотрябват пари вадя пендарче,осребрявам,ама така съм свободен,айде ...стига толкоз...
                      Аз казах ли, че крадените пари ще отидат там откъдето са дошли? Казах. Сега осъава да честитя на енориашите ми златари, че са пооскубали още един лапнишаран. Браво на маминия, че е уредил братовчеда златарян с доматеночервен лапнишаран!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Хи хи хи кво пиеш?И да не пафкаш разни субстанции ей веселяк
                        Той щот се зарадва от курса на напальона.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Песимиста чака инвестиционен фонд да дойде в България.Такъв за имоти.Не го разочаровай така грубо.
                          Ако бяха толкова подценени имотите в София, колкото той смята, нямаше да има и една обява за имот налична. Именно фактът, че няма наплив отвън говори колко безнадеждни са имотите именно у нас, колко ненужни и надценени са. В Европейските столици, с които той сравнява София, всичко се изкупува от инвеститори, които са доволни и на 1% доходност. При нас нещата са толкова изкривени - банки раздаващи пари на наивни глупаци, които бягат от мизерията в провинцията към големите градове, както и такива, които искат да сменят панелката с нещо ново (но без да я разрушат панелката, търсейки наеми).

                          Вътрешният пазар не е неизчерпаем. Всяка една новопостроена сграда води до падане стойността на всеки един софийски имот. Всеки един починал също. Не може да строиш във всяка всевъзможна дупка парцел от 200 квадрата, да унищожаваш квартала и инфраструктурата, да създаваш нови квартали-призраци (Кръстова Вада и подобни), същевременно народът ти измира и да се топи и същевременно да говориш за създадена добавена стойност.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Питай песимиста, той измисли младежа с милионите преди малко.
                            Този дето удари шестица от тотото с 8 милиона печалба,са го пропуснали .За малко и аз да бвх на негово място ,само с две едини ми се разминаха числата.Една тройка взех иначе.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ми тогава защо си тръгнл да купуваш в София.Свят голям
                              Както виждаш не съм хукнал да купувам. Търся голям апартамент за лично ползване и само на 2-3 места, които ми харесват, от останалите имоти ще се отърва при нужда. В момента кеш имам колкото да не умра от глад (а и не ми трябва, защото съм на фирмени разноски), всичко съм вложил където трябва, вече не получавам и заплата както знаеш. Само дивидент и то веднъж годишно. Полученото за 2020 на 95% е вкарано обратно в бизнеса.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                                Познавам и хора, които живеят под наем, а са мултимилионери.
                                А познаваш ли мултимилионери с 0% собственост върху имоти? Какъв е проблема да живеш под наем на едно място и да отдаваш на друго? Това, че някой ползва нещо под наем не валидира непритежаването на имот по никакъв начин, а напротив показва, че дори мултимилионерите не спят по пейките в парка, а си плащат наема.

                                Коментар

                                Working...
                                X