IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...2020-g-322625/
    Безпрецедентен срив на емигрантските пари със 72% отчита България през 2020 г.
    Ами това е положението. Ние с Левчо вече се прибрахме и не пращаме пари. И статистиката хоп със 72% надолу

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Като ги саботираш и ги топиш на всички контролни органи.До дупка и никакво съгласие за извънредна работа и по празници без да се заплаща труда както е по закон.Никакво съгласие да се работи без всичко да е коректно...Частници да ги еба у крадците са що са заревали на държавния х...Държарвата трябва да им разкатае мамицата.качил се на майбах а работниците му ровят по кофите....
      Основно трябва да се създадат мощни клъстерни синдикати !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Принципно държавния сектор е под частния по заплати ! Това е при "пазарна" икономика. Частната инициатива винаги е по добра ! И не си мисли за българския алъж вериж на дребно, на едро е още по галяма разликата .
        Теоретично си прав, ама само теоретично. При голямо количество лош мат'рял няма никакво значение дали ще го вземеш и ще го поставаш в държавния или в частния сектор.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

          Aми алчните частници с джи класите и силиконките' как да ги накараш да дават европейски заплати?
          Като ги саботираш и ги топиш на всички контролни органи.До дупка и никакво съгласие за извънредна работа и по празници без да се заплаща труда както е по закон.Никакво съгласие да се работи без всичко да е коректно...Частници да ги еба у крадците са що са заревали на държавния х...Държарвата трябва да им разкатае мамицата.качил се на майбах а работниците му ровят по кофите....

          Коментар


          • https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...2020-g-322625/
            Безпрецедентен срив на емигрантските пари със 72% отчита България през 2020 г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Че за къф ... ми е тоя частен бизнес??????Колкото по бръже умре толко по добре за всички нас.99% от частниците са за Белене.Не спазват никакво работно време не плащат не дават работно облекло и се държат нагло и просташки особено с по възпитаните и не агресивни хора.
              И аз това казвам,не частен бизнес ами Национализация си трябва.Нова държава и Нова национализация.Като се направят модерни кооперативи,всички ще живнат,ще видят колко добре се живее!
              Last edited by RUBLA; 24.02.2021, 09:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Аз не пия. Плоска ти е мисълта Тва ли разбра ,за държавния сектор. Света не е само болници ! Ако комунизма се върне а то натам сме тръгнали частен бизнес нема да има
                Че за къф ...ми е тоя частен бизнес??????Колкото по бръже умре толко по добре за всички нас.99% от частниците са за Белене.Не спазват никакво работно време не плащат не дават работно облекло и се държат нагло и просташки особено с по възпитаните и не агресивни хора.
                Last edited by RUBLA; 24.02.2021, 09:20.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Точно на това ти отговорих. Че държавния сектор в Бг е фалиран умишлено. Че държавния сектор в развитите страни е малък, и там всичко почти е в частни ръце, но където го има е конкурентен но не с ниски заплати, а често с по-високи от частния сектор.
                  Левчо не пиши глупости моля ти се.
                  Last edited by RUBLA; 24.02.2021, 09:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Умишлено естествено .С тия размери на администрацията ,с това образование,и тия вождове начело на държавата другояче не може да е. Западняците е друга темата ,много голяма тема.Западния свят е фалирал ,плевенски, що ли ,фалирал ама действително ,разбираш ли или не ?! Та пак да се върна,вчера казах,че конкурентните заплатки в държавния сектор не вещаят нищо добро за България .Ако не бяхме във борд ,сега такава виденова зима щеше да има ,че 97 ряпа да яде.
                    ПП Ще ти дам пример с Испания. Приятелка. Завършва фармация там. Работи в аптека. Съкратяват я ,щото имало някаква врътка. И назначават пак току що завършили. Собственика не е българин, испанец си е Примера е само нагледен. Не се впускай да ми обясняваш.
                    ПП Не съм съгласен за държавния сектор, излез от спецификата на работата ти,ядрените централи също не влизат в примера . Принципно държавния сектор е под частния по заплати ! Това е при "пазарна" икономика. Частната инициатива винаги е по добра ! И не си мисли за българския алъж вериж на дребно, на едро е още по галяма разликата .
                    ПП Това да си чиновник, дори и тесен специалист си е и манталитет на мислене . Ако сега ти вземем всичките пари и имоти бъди сигурен ,че няма да можеш да ги възстановиш. повечето големи бизнесмени са фалирали няколко пъти в живота си . Не казвам кое е лошо и кое хубаво,въпрос на качества и избор е. Казвам,че едното няма общо с другото по никакъв начин .И в този контекст съм на мнение ,че си много далеч от някои неща ,колкото и да гледаш отстрани ,общо няма !...
                    Пачангов нещо много яко се обърка.Държавните фирми не са на бюджетна изддъжка и общото с държавният бюджет е обратна не вземат от там а пълнят.Не сме 1990 да ми хвалиш измамници и чорбаджии.Видяхме ви какво можете крадене и реване крадене и далавери с държавата.Частника по правило е тарикат крадец и измамник.Ако сте ми на ръцете ще ви таковам мамата няма да можете да откраднете и стотинка.Частници тръгнал да хвали ай сектир
                    Last edited by RUBLA; 24.02.2021, 09:19.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Точно на това ти отговорих. Че държавния сектор в Бг е фалиран умишлено. Чс държсвния сектор в развитите страни е малък, и там всичко почти е в частни ръце, но където го има е конкурентен но не с ниски заплати, а често с по-високи от частния сектор.
                      Умишлено естествено .С тия размери на администрацията ,с това образование,и тия вождове начело на държавата другояче не може да е. Западняците е друга темата ,много голяма тема.Западния свят е фалирал ,плевенски, що ли ,фалирал ама действително ,разбираш ли или не ?! Та пак да се върна,вчера казах,че конкурентните заплатки в държавния сектор не вещаят нищо добро за България .Ако не бяхме във борд ,сега такава виденова зима щеше да има ,че 97 ряпа да яде.
                      ПП Ще ти дам пример с Испания. Приятелка. Завършва фармация там. Работи в аптека. Съкратяват я ,щото имало някаква врътка. И назначават пак току що завършили. Собственика не е българин, испанец си е Примера е само нагледен. Не се впускай да ми обясняваш.
                      ПП Не съм съгласен за държавния сектор, излез от спецификата на работата ти,ядрените централи също не влизат в примера . Принципно държавния сектор е под частния по заплати ! Това е при "пазарна" икономика. Частната инициатива винаги е по добра ! И не си мисли за българския алъж вериж на дребно, на едро е още по галяма разликата .
                      ПП Това да си чиновник, дори и тесен специалист си е и манталитет на мислене . Ако сега ти вземем всичките пари и имоти бъди сигурен ,че няма да можеш да ги възстановиш. повечето големи бизнесмени са фалирали няколко пъти в живота си . Не казвам кое е лошо и кое хубаво,въпрос на качества и избор е. Казвам,че едното няма общо с другото по никакъв начин .И в този контекст съм на мнение ,че си много далеч от някои неща ,колкото и да гледаш отстрани ,общо няма !
                      Last edited by RUBLA; 24.02.2021, 09:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Айде пак простоват съм бил ,ти интелекта ненагледен
                        Кво коментирам аз днес, че в държавния сектор е по конкурентен от частния ,по конкурентен не по друго,по заплати. Всичко което е управлявано от държавата е фалирало,включая и прословутите болници.Ако на чиновниците им дадеш задание,те ще го сбъркат поне няколко пъти .Това е комунизъм в действие .Това коментирам аз днес. На това ми отговори... .
                        Точно на това ти отговорих. Че държавния сектор в Бг е фалиран умишлено. Че държавния сектор в развитите страни е малък, и там всичко почти е в частни ръце, но където го има е конкурентен но не с ниски заплати, а често с по-високи от частния сектор.
                        Last edited by RUBLA; 24.02.2021, 09:17.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Е аз кво пиша? Че имотите скоро няма да паднат, и да паднат ти и в двата случая няма да купиш щото си извън пазара отдавна, аз няма да купя щото вече купих и то няколко.
                          Тез които ще купят ще поемст риск ако са с кредити, ако не да друг тип купувачи които ще имат РОИ но с друг таргет непостижим и за двама ни.
                          И че си учен, ама леко простоват.
                          Айде пак простоват съм бил ,ти интелекта ненагледен
                          Кво коментирам аз днес, че в държавния сектор е по конкурентен от частния ,по конкурентен не по друго,по заплати. Всичко което е управлявано от държавата е фалирало,включая и прословутите болници.Ако на чиновниците им дадеш задание,те ще го сбъркат поне няколко пъти .Това е комунизъм в действие .Това коментирам аз днес. На това ми отговори...
                          Last edited by RUBLA; 24.02.2021, 09:16. Причина: Обиди.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga

                            Не драги,аз говоря за това което пишеш. Аз не коментирам кЪф доктор си и прочие ,кво си учил как си го учил и т.е. Ти простееш ,ама простееш яко. Що да те пита човек,едва ли знаеш ...
                            Е аз кво пиша? Че имотите скоро няма да паднат, и да паднат ти и в двата случая няма да купиш щото си извън пазара отдавна, аз няма да купя щото вече купих и то няколко.
                            Тез които ще купят ще поемат риск ако са с кредити, ако не са друг тип купувачи които ще имат РОИ но с друг таргет непостижим и за двама ни.
                            И че си учен на диплома, ама леко простоват. Споко, то това не върви ръка за ръка.
                            Last edited by bulgarian lev; 24.02.2021, 01:19.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Ще се върне ма ти ще прегориш. Дадох ти примери надолу далеч от болници, но ти се мрежи погледа и не четеш, май си прав, не е от пиене. Още по-зле.
                              Кое ще се върне бе,комунизма ли !? Аз ли ще прегоря видна интелектуална врачке, кое звездите ли ти го казаха ?! Явно пиещия си ти ако не и нещо по деградирало .Отново се напъваш да изпъкнеш, толкова ли си зле ?!Какъв пример си ми дал, писал си за неКви чергари ,неКви глоби,преразход?! WFT ТОва ли ти е примера бе ?! Толко си спрял ,че не е истина ! Не ми отговаряй .
                              Last edited by pa4anga; 24.02.2021, 00:42.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Аз не пия. Плоска ти е мисълта Тва ли разбра ,за държавния сектор. Света не е само болници! Ако комунизма се върне а то натам сме тръгнали частен бизнес нема да има.
                                Ще се върне ма ти ще прегориш. Дадох ти примери надолу далеч от болници, но ти се мрежи погледа и не четеш, май си прав, не е от пиене. Още по-зле.
                                Last edited by RUBLA; 24.02.2021, 09:26.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X