IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

    Много верни неща пише човека. Тия камъни са за твоята градина, без да се засягаш:


    Трябва да си много прост, за да вярваш, че държавата ти ще се оправи, докато ти си на хиляди километри от нея в търсене на сигурност и щастие там, където го е извоювал някой друг.

    Трябва да си много прост, за да мислиш, че бъдещето на държавата ти зависи не от твоите действия, а от действията на останалите, докато в същото време по някаква абсурдна логика имаш огромно мнение за себе си и своите нереализирани и неоценени способности. Трябва да си много прост.
    Аз каквото съм направил за България, направил съм. Най-малкото съм вкарал чужди инвестиции в държавата и то досега в 8-цифрен размер само от 2018 година насам. Всички тези пари отиват частично и в имотния пазар, за радост на брокерите. Работни места, заплати, осигуровки и данъци - всичко това нямаше да се осъществи без моята упоритост. Спокойно тези пари можеше да отидат някъде другаде. И продължават да текат, защото оставям кадърни хора след себе си.

    При всичко това е нормално да имам и някакви елементарни изисквания към средата около мен. И работната, и жилищната. В замяна получавам само корупция, безнаказаност, дребни измамници на всяка крачка, стърчащи кабели по улицата, боклуци, кал и смрад. И една куп диви селяндури, които се тупат в гърдите как имали повече житейски опит от мен, понеже можели да бъркат кал и плява а аз не съм можел да го правя. Разбирачи брокерасти, които ме убеждават как в цялата тази свинщина цена на имот равна на средната в Берлин не била надценена, а подценена.

    Какво повече да направя? Да убедя Меркел да обяви война на България, да ни превземе и да станем немски Бундесланд? Май това е единственият начин това долнопробно племе да се цивилизова.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Кои деца да гледа я пак че не разбрах,Бонке тия де са заплодени с евроатлантически ценности деца нямат и няма да имат по простат причина че не могат да раждат
      Знам, че Жонката продължава опитите... с "приятели" от Луанда и Киншаса... затуй се гледа в огледалата на тавана...

      https://div.bg/%D0%94%D0%B8%D0%B2%D0...596_i.575.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Абе ясен си ми напълно. Типичният български Ганьо, търсещ начин да прецака държавата, да заобиколи законите и да се тупа в гърдите колко е велик и колко лева е спестил.

        Няма по-прост народ от българския и ти си типичният пример за това:

        https://frognews.bg/glasat-na-jabata...lgarskiia.html
        Много верни неща пише човека. Тия камъни са за твоята градина, без да се засягаш:


        Трябва да си много прост, за да вярваш, че държавата ти ще се оправи, докато ти си на хиляди километри от нея в търсене на сигурност и щастие там, където го е извоювал някой друг.

        Трябва да си много прост, за да мислиш, че бъдещето на държавата ти зависи не от твоите действия, а от действията на останалите, докато в същото време по някаква абсурдна логика имаш огромно мнение за себе си и своите нереализирани и неоценени способности. Трябва да си много прост.

        Коментар


        • Това не беше ли на Лев апарта? Или до него?
          Лев, издири ми собствениците, а аз ще съдействам за къщата в Априлци. Да прецакаме брокерите е целта.
          Цената естествено няма как да е над 180к за предполагам около 60те квадрата площ (чудно що ли не са я написали)?

          https://ues.bg/bg/offers/14975-izkly...torska-gradina
          Last edited by ejonny2376; 01.03.2021, 17:06.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Курсове ,обучителни правиш ли ?
            За кое по точно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Глей са знаем че си невеж ама защо се репчиш.На първия етаж предполагам ти е ясно как се прави баня.
              До тук' разбрахме' че Жонката' нищо не разбира от имоти

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Можеш, ама как ще гледаш децата си там и какво ще им оставиш след себе си? Лесно е да профукаш парите, въпросът е как да ги съхраниш, като същевременно създаваш, възпитаваш и образоваш поколение.
                Хахаха. И решението на брокитата е да "инвестират" в имоти които да държат празни за да изнудват хората които искат да отглеждат деца в тях. Със съдействието на ЕЦБ и държавата естествено. После като няма деца да плащат кредитите на първите пък ще пискат колко безотговрно било да не вземеш още един 50 годишен кредит та да има и за децата...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Курсове ,обучителни правиш ли ?
                  А така, направи си една кирпичена къщурка в хубавата част на Факултета и да се свърши
                  Last edited by yalokin; 01.03.2021, 15:39.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Курсове ,обучителни правиш ли ?
                    Курс по преустройване на краварници и по бъркане на кал и плява.
                    Безценен житейски опит е това. Жалко, че не съм решил да се развивам в тази сфера.

                    На кой му трябват в днешно време нови технологии, софтуери за автономно шофиране и подобни глупости...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Глей са знаем че си невеж ама защо се репчиш.На първия етаж предполагам ти е ясно как се прави баня.Ще ти кажа как става на втория.Като се наредят гредите върку тях се редят два слоя гипскартон водоустойчив със застъпване.Между двата слоя може да сложиш звукоизолация.Отгорв слагаш хидроизолация и редиш теракота.Ако не сложиш душ кабина може и двоен под да направиш.На повечето стари къщи първия етаж е камък.Ако знаеш от краварника какъв хол стана ще ти падне шапката.Гредореда е в пъти по добър от днешния кирлив бетон.Кирпича също.На втория етаж се правят две три спални с една или две бани и тва ти е играта.Купуеш една бетонобъркачка и в нея бъркаш кал и плява после с маламашката нанасяш върху плета ако втория етаж е плет и става се едно е церезит дори боя може да сложиш...Джонка на тебе ти липсва жизнен опит а и тоя Гугъл те е затъпил до не май къде.Повечко трябва да четеш и да излезеш от офиса.Има живот и без да си в София и да се фуклявиш даже е много по добър.За 100 150000 евро може да направиш чудеса....Който го може де.Ти понеже си с две леви ръце ще се наложи да викнеш архитект и бригада строители
                      Курсове ,обучителни правиш ли ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Защо ли?
                        Ами примерно защото нямат баня, нямат тоалетна (само външна) и като цяло състоянието им е подобно на това по-долу?
                        Правил ли си баня в паянтова къща? Парите, които ще пръсне по ремонти и привеждане в приличен вид ще му стигнат да построи нова. А предполагам той иска като отиде там и да му е комфортно и да си почива, а не да живее сред плъхове и боклуци.

                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6fj2rq&f1=1
                        Да Джони правил съм и не една а две.Имам и външна баня и тоалетна.Съжалявам че в твоите представи външната тоалетна е от 19 век ама традициите не са това което бяха.Аз предпочитам външната тоалетна.Ако имаш къщата и не си с две леви ръце за 100000 лева ще направиш чудеса чудеса.Дървото камъка и кирпича са страхотни материали.не подженявай старите къщи.Аз като почнах ремонта се удивих колко дълболи са основите и какви големи камъни са туряни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                          Можеш, ама как ще гледаш децата си там и какво ще им оставиш след себе си? Лесно е да профукаш парите, въпросът е как да ги съхраниш, като същевременно създаваш, възпитаваш и образоваш поколение.
                          Кои деца да гледа я пак че не разбрах,Бонке тия де са заплодени с евроатлантически ценности деца нямат и няма да имат по простат причина че не могат да раждат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Абе ясен си ми напълно. Типичният български Ганьо, търсещ начин да прецака държавата, да заобиколи законите и да се тупа в гърдите колко е велик и колко лева е спестил.

                            Няма по-прост народ от българския и ти си типичният пример за това:

                            https://frognews.bg/glasat-na-jabata...lgarskiia.html
                            Има има и немския е по прост и англичаните са прости а американците крътят мифки направо..Ние може да сме прости аме извън топ 100

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Не всеки търси лесното и изгодното. Много хора търсят хубавото и качественото.
                              Разбирачо, обясни на хората как се правят баня и кенеф в къща на гредоред, как се оправя покрив, как се изолира това нещо и как се поддържа.
                              Ако на теб ти е достатъчен нужник с клекало в двора, на друг може да не е.
                              Глей са знаем че си невеж ама защо се репчиш.На първия етаж предполагам ти е ясно как се прави баня.Ще ти кажа как става на втория.Като се наредят гредите върку тях се редят два слоя гипскартон водоустойчив със застъпване.Между двата слоя може да сложиш звукоизолация.Отгорв слагаш хидроизолация и редиш теракота.Ако не сложиш душ кабина може и двоен под да направиш.На повечето стари къщи първия етаж е камък.Ако знаеш от краварника какъв хол стана ще ти падне шапката.Гредореда е в пъти по добър от днешния кирлив бетон.Кирпича също.На втория етаж се правят две три спални с една или две бани и тва ти е играта.Купуеш една бетонобъркачка и в нея бъркаш кал и плява после с маламашката нанасяш върху плета ако втория етаж е плет и става се едно е церезит дори боя може да сложиш...Джонка на тебе ти липсва жизнен опит а и тоя Гугъл те е затъпил до не май къде.Повечко трябва да четеш и да излезеш от офиса.Има живот и без да си в София и да се фуклявиш даже е много по добър.За 100 150000 евро може да направиш чудеса....Който го може де.Ти понеже си с две леви ръце ще се наложи да викнеш архитект и бригада строители

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                                Не говоря за това "основен" не случайно беше в кавички, сега не е за публичен форум да и кажа директно как и какво, щом не си разбрал от написаното до сега.
                                Абе ясен си ми напълно. Типичният български Ганьо, търсещ начин да прецака държавата, да заобиколи законите и да се тупа в гърдите колко е велик и колко лева е спестил.

                                Няма по-прост народ от българския и ти си типичният пример за това:

                                https://frognews.bg/glasat-na-jabata...lgarskiia.html

                                Коментар

                                Working...
                                X