IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • изобщо не ми харесва накъде вървят нещата
    още малко и ще има прегръдки и потупване по гърба

    да идва лордчето и да ги почваме пак понижители и акционери
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      аз съм по закачките
      бой само в краен случай
      втори или трети път го споменаваш а аз не си го спомням
      но ти много ме дразнеше и малко прекалявах
      да, прецених после, че не си ми направил нищо

      и последно, откъде можеше да знаеш, че не съм някой глиган
      Мише размера в тия неща нема такова значение ако специалиста е 90+ и кво се правиш на ощипан незнам ,но няма значение. Дразнел ме някой в некакъв форум, бе вие социален живот нямате ли бе , жени ,деца. Почвам да си мисля ,че евгича си е визитка за доста хора тука.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Измисли си ти бе мишок , стига лала и се закача. Помниш едно време те каних учтиво да те ступам , но не пожела,раздаваше го много отворен , като някои други узъри тука, поне от позиция на времето , осъзна ли къФ палячо беше?
        аз съм по закачките
        бой само в краен случай
        втори или трети път го споменаваш а аз не си го спомням
        но ти много ме дразнеше и малко прекалявах
        да, прецених после, че не си ми направил нищо

        и последно, откъде можеше да знаеш, че не съм някой глиган
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Жонка , това е като събирането на капачки! Знаеш ли колко деца заминават,щото родителите нямат пари?! Ходил ли си някога в онкология някаква, положението е мамата си джаса!!!
          ПП Мъж на място не е човек който е дал 1001лв бе Жонка , тва е мъж с нЕкакви пари. Мъж на място е първо като каже нещо да се прави , второ да не обижда сульо и пульо в някакъв форум ,да не говорим за народ ,родина и прочие трето и натам...... и да ти кажа няма да ме разбереш.
          ПП Ползата от тоя форум е спорна ако говорим за тематика и предназначение. Тука се избиват всякакви комплекси и се проектират всякакви дефицити! Ползата е като при пълнене на бездънната яма,никаква.
          Виж сега, ако държавата беше държава и народът беше народ, нямаше да има този проблем по онкологиите, който описваш. Поне финансовия, иначе болни деца има навсякъде за съжаление. Защото пари в държавата има, просто се крадат, а системата е прогнила и разядена от корупция и алчност.
          И дарението не е бездънна яма. Важен е примерът и е важно не ти или аз да дадем по 1000, а масата да даде по 2 лева. Да има масова солидарност сред хората и масова нетърпимост към крадците, измамниците, тези дето хвърлят боклуци, тези дето убиват жестоко животни и пр. Тогава може и да има шанс за България. Дотогава няма шанс, независимо дали отделни единици живеят добре.

          А форумът е място за чесане на езици и избиване на комплекси, отдавна темата не е сериозно разисквана и вече изобщо не гледам на нея като на нещо смислено. Затова и често говоря глупости, но ти го правиш също, както и всички останали го правим. Важното е да бъдем толерантни един с друг, да си помагаме, да си протягаме ръка при нужда и да не толерираме по никакъв начин безобразията, които се случват наоколо. Останалото са едни драсканици.

          Жив и здрав да си!
          Last edited by ejonny2376; 22.03.2024, 19:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Видях го. И часът съвпада, сумата също. Достойна постъпка. Поздравления!
            Значи все пак доказа, че си мъж на място.

            Съжалявам ако съм те обидил с нещо, оттук нататък имаш уважението ми, независимо от различните ни мнения по някои въпроси.

            Призовавам и останалите хора с възможности да се включат, да има поне някаква полза от този форум.
            вадя го от игнора
            браво!

            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Видях го. И часът съвпада, сумата също. Достойна постъпка. Поздравления!
              Значи все пак доказа, че си мъж на място.

              Съжалявам ако съм те обидил с нещо, оттук нататък имаш уважението ми, независимо от различните ни мнения по някои въпроси.

              Призовавам и останалите хора с възможности да се включат, да има поне някаква полза от този форум.
              Жонка , това е като събирането на капачки! Знаеш ли колко деца заминават,щото родителите нямат пари?! Ходил ли си някога в онкология някаква, положението е мамата си джаса!!!
              ПП Мъж на място не е човек който е дал 1001лв бе Жонка , тва е мъж с нЕкакви пари. Мъж на място е първо като каже нещо да се прави , второ да не обижда сульо и пульо в някакъв форум ,да не говорим за народ ,родина и прочие трето и натам...... и да ти кажа няма да ме разбереш.
              ПП Ползата от тоя форум е спорна ако говорим за тематика и предназначение. Тука се избиват всякакви комплекси и се проектират всякакви дефицити! Ползата е като при пълнене на бездънната яма,никаква.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                22.03.2024 18:58 1 001.00 FOUNDATION P.ANDREEV +359889560925100
                Друго детенце си избрах обаче! Жонка има още поне 10к деца на същия хал. Ако искаш да им помогнеш , първо , почни да плащаш данъци тука , второ спри да лалаш глупости и трето ,научи се ,че родина и държава не са едно и също нещо! [ATTACH=CONFIG]n4168344[/ATTACH]
                Изключително много уважавам хора, които си държат на думата, а ти си такъв. Жив и здрав да си и винаги джоба да е пълен!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                  22.03.2024 18:58 1 001.00 FOUNDATION P.ANDREEV +359889560925100
                  Друго детенце си избрах обаче! Жонка има още поне 10к деца на същия хал. Ако искаш да им помогнеш , първо , почни да плащаш данъци тука , второ спри да лалаш глупости и трето ,научи се ,че родина и държава не са едно и също нещо!
                  Видях го. И часът съвпада, сумата също. Достойна постъпка. Поздравления!
                  Значи все пак доказа, че си мъж на място.

                  Съжалявам ако съм те обидил с нещо, оттук нататък имаш уважението ми, независимо от различните ни мнения по някои въпроси.

                  Призовавам и останалите хора с възможности да се включат, да има поне някаква полза от този форум.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    то се видя кой лала..
                    айде в игнора.
                    Берти , не беше такъв човек, проблеми ли имаш , изкуфяваш ли незная , дано всичко да ти е наред!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      не знам какъв повод имаш
                      ако трябва измисли си някакъв
                      никой няма да проверява
                      Измисли си ти бе мишок , стига лала и се закача. Помниш едно време те каних учтиво да те ступам , но не пожела,раздаваше го много отворен , като някои други узъри тука, поне от позиция на времето , осъзна ли къФ палячо беше?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Мисля, че само с чакането ще си останеш.
                        22.03.2024 18:58 1 001.00 FOUNDATION P.ANDREEV +359889560925100
                        Друго детенце си избрах обаче! Жонка има още поне 10к деца на същия хал. Ако искаш да им помогнеш , първо , почни да плащаш данъци тука , второ спри да лалаш глупости и трето ,научи се ,че родина и държава не са едно и също нещо!
                        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2024-03-22 190901.png
Views:	1
Size:	8.6 КБ
ID:	4168344
                        Last edited by pa4anga; 22.03.2024, 19:09.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          нямам още нещо конкретно.
                          проверявал съм алианц и цкб, но ми дават стандартни условия
                          а аз не обичам така
                          Преди 1 г. успях да уредя кредит на един мой познат за 2.1%. Сега предполагам (ако си с доказани доходи) да е 2.2 - 2,3%. (ама само предполагам, не сме влизали в конкретика, но мога да питам).

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            След като отговарям на съобщение със въпросният текст ,явно да съм прочел. КъФ е повода аз да ви водя нЕкъде?!
                            Берти , стига лалал , нещо нЯкъде много те е засърбяло явно. Една проста справка показва ,колко ,си голЕм и най вече Разбиращ , ама само на думи . Приход разход , нула на нула .Нямам помече коментар към твоята особа!
                            не знам какъв повод имаш
                            ако трябва измисли си някакъв
                            никой няма да проверява
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              След като отговарям на съобщение със въпросният текст ,явно да съм прочел. КъФ е повода аз да ви водя нЕкъде?!
                              Берти , стига лалал , нещо нЯкъде много те е засърбяло явно. Една проста справка показва ,колко ,си голЕм и най вече Разбиращ , ама само на думи . Приход разход , нула на нула .Нямам помече коментар към твоята особа!
                              то се видя кой лала..
                              айде в игнора.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Ако наистина търсиш кредит на добра цена, за теб мога да ходатайствам. Скоро искал ли си оферта от банка за кредит и евентуално каква е била лихвата?
                                нямам още нещо конкретно.
                                проверявал съм алианц и цкб, но ми дават стандартни условия
                                а аз не обичам така
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X