IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Orthodox

    панелски,
    говорили сме по темата за
    показване на НА и глупавите ти облози
    на измислените сюжетчета

    Льоло, точно затова купих онзи ден, защото очаквам цената му да расте. Ти, ако очакваш спад, няма как да продадеш детската стая, щото майка ти ще те изгони.

    ПП Като са измислици, толкова ли няма на кой да се довериш, да му покажа акта на живо? Виждаш ли каква оферта ти предлагам..ама не ти стиска, щото грозната зурла трябва да замълчи завинаги

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Това си струва да се погледне
      погледай го
      друго едва ли би могла да направиш
      но пък да не ти образува
      комплекси
      хихихи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Ами има нещо, което се нарича облог. Кажи ти, на колко си готов да заложиш и ще изберем приемлив и за двамата арбитър на когото ще покажа нотариалния акт.

        По полюциите и фрустрациите, си незаменим
        Колега, натуралния акт трябва да бъде качен в интернет, на 26.04.2021, между 10:52 и 10:54.

        Облога трябва да е поне на шише пиене на стойност между 24 и 32 лв.

        Всеки от участниците следва да депозира своето шише при избрания арбитър, който ще е дежурен в посочения по-горе час.

        При равен резултат - а именно, наличие на натурален акт и земетресение над 6 по Рихтер до 26.04.2021, 10:52 часа, депозираните шишета остават за абритъра.

        И не на последно място - честито за придобивката!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
          Айде големите инвеститори, налазвайте:

          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6mitw5&f1=1

          Тристаен с отделна кухня зад хотел Москва за 150к, няма нужда от ремонт. Фантук фантатък по вашите изцепки цената му само ще расте, но няма да старее - купувайте! Аз щедро ви го преотстъпвам, ще гледам за някое едностайно панелче по слатина или редута, там разправят тукашните че било връхтъ...
          добро е
          но още ще пада
          от тук натам
          тоест
          рано е за покупки

          тук само 13панелообитател
          купува всеки петък
          (мастика)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
            Айде големите инвеститори, налазвайте:

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6mitw5&f1=1

            Тристаен с отделна кухня зад хотел Москва за 150к, няма нужда от ремонт. Фантук фантатък по вашите изцепки цената му само ще расте, но няма да старее - купувайте! Аз щедро ви го преотстъпвам, ще гледам за някое едностайно панелче по слатина или редута, там разправят тукашните че било връхтъ...
            Това си струва да се погледне

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
              Айде големите инвеститори, налазвайте:

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6mitw5&f1=1

              Тристаен с отделна кухня зад хотел Москва за 150к, няма нужда от ремонт. Фантук фантатък по вашите изцепки цената му само ще расте, но няма да старее - купувайте! Аз щедро ви го преотстъпвам, ще гледам за някое едностайно панелче по слатина или редута, там разправят тукашните че било връхтъ...
              Бързо всички да звънят на брокерите си да се свържат с брокера на имота и да наддават над офертна цена по Zoom. Двойна брокерска комисионна гарантира качествено свършена работа, а наддаването над офертна е просто за душевен мир. Колкото повече наддавате толкова повече може да се хвалите колко ви е скъп имота после.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
                Айде големите инвеститори, налазвайте:

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6mitw5&f1=1

                Тристаен с отделна кухня зад хотел Москва за 150к, няма нужда от ремонт. Фантук фантатък по вашите изцепки цената му само ще расте, но няма да старее - купувайте! Аз щедро ви го преотстъпвам, ще гледам за някое едностайно панелче по слатина или редута, там разправят тукашните че било връхтъ...
                И това е чиста площ - по новите "стандарти" - 100кв+10мазе или под 1400€ квадрата в ИЗТОК - прехваления квартал.
                Мноого е добра офертата.
                Има нов строеж баш до блокчето - 2 години АД
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Orthodox

                  не нищо от подточките няма да стане

                  а и няма как да се случи за
                  измислиците и сюжетните полюции
                  на фрустриран панелообитател

                  падам от смях с последвалите 'честито'



                  Ами има нещо, което се нарича облог. Кажи ти, на колко си готов да заложиш и ще изберем приемлив и за двамата арбитър на когото ще покажа нотариалния акт.

                  По полюциите и фрустрациите, си незаменим

                  Коментар


                  • Айде големите инвеститори, налазвайте:

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6mitw5&f1=1

                    Тристаен с отделна кухня зад хотел Москва за 150к, няма нужда от ремонт. Фантук фантатък по вашите изцепки цената му само ще расте, но няма да старее - купувайте! Аз щедро ви го преотстъпвам, ще гледам за някое едностайно панелче по слатина или редута, там разправят тукашните че било връхтъ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Мерси и на теб Дурка! Южното, на 34км. от Созопол
                      Прекрасно ! Не пропускай м. юни, най-прекрасното време за море

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Честито !
                        Северно или южно черноморие ?
                        Мерси и на теб Дурка! Южното, на 34км. от Созопол

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Мерси! Успех и на теб в земеделските начинания, както и във всички инвестиции!
                          НАЙ-ХУБАВОТО Е, че не се наложи да си продам златото, както първоначално имах планове.
                          кой знае .. може в един момент да го продадеш и да си изплатиш остатъчния кредит няма лошо.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                            ЗАКУПИХ. ТОЧНО преди два дни. Морската маломерка, която наблюдавам от един месец и половина. 60% самоучастие и 40% привлечен ресурс на 4,28% ГПР, без никакви такси и таксички.
                            Част от плащането КЕШ, други два превода с Real-time interbank Gross settlement System от две български банки.

                            СЕГА ОЧАКВАМ:
                            А) Да стане голямо земетресение и да ми срути имота
                            Б) Да ми вдигнат данъците двойно
                            В) Да изпадна в неплатежоспособност и имота да ми бъде взет от ЧСИ.
                            Честито !
                            Северно или южно черноморие ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              С брокер...нямаше как да го избегна, закупих го от компания за недвижими имоти. Направиха ми 7% дискаунт, колкото ми стъпи нотариуса и комисиона. Днес си получих НА по еконт.
                              Добре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                Без брокер?
                                С брокер...нямаше как да го избегна, закупих го от компания за недвижими имоти. Направиха ми 7% дискаунт, колкото ми стъпи нотариуса и комисиона. Днес си получих НА по еконт.

                                Коментар

                                Working...
                                X