IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    ботчо, боби не е брокер.

    абе, новия немец нещо го нема.
    пеше, виж да не е довел чаветата да ги окъпе на барата,..така де на занзибар.
    Никой не е брокер в темата, само се повтарят едни и същи глупости на всяка страница и всеки ден. Изпуснахме влака , трябва да свикваме с новите цени, защо ручахме жабетата...... един моноспектакъл с цел бутане на темата нагоре, чудя се дали и в реалния живот пишещите с по 5 ника си задават въпроси и си отговарят сами

    Коментар


    • Как е расте ли....глада на брокерчетата...дръжте се 2029 идва до тогава все някой ще направи сделка

      Коментар


      • кешът под формата на фиатни пари си е в голяма степен вестници ... поне в последните години така го направиха централните банкери и политиците на глобално ниво.

        голяма грешка е да се гледа на жилищните имоти като на ограничен в природата ресурс, а тук доста хора гледат на тях като на ресурс.
        когато демографията е мега зле влагането от целокупния български народ в жилищни(!) имоти е просто отлагане на признаването на реалността.

        хубавата земя особено на локация е ограничен ресурс и в този контекст част от жилищните имоти и парцелите за такова строителство са много ограничен ресурс, но това е много малка част от пазара и масовия 'инвеститор' кълве тухли за наемче да капе къде ли не...
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
          ха ха и тиквата ще ти завиди на НАГЛИТЕ ЛЪЖИ. Как е гладно брокерастче, привижда ли ти се пържола?
          ботчо, боби не е брокер.

          абе, новия немец нещо го нема.
          пеше, виж да не е довел чаветата да ги окъпе на барата,..така де на занзибар.
          Last edited by ratten; 30.04.2021, 09:26.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            А, браво, поставил си си диагноза. Аз само повтарям твоя оксиморон.
            ха ха и тиквата ще ти завиди на НАГЛИТЕ ЛЪЖИ. Как е гладно брокерастче, привижда ли ти се пържола?
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

              Един приятел,инвестиционен банкер в Лондон ми беше казал-видиш ли тенденция-бягай.Аз това виждам.Всички склададжии и шофьори са се юрнали да купуват имоти.
              Te първо изкупиха акциите са са се настървили на имотите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Последно - ще ни дават пари или ще ни ги вземат. Шизофренията яко те треска а?
                А, браво, поставил си си диагноза. Аз само повтарям твоя оксиморон.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  тогава бягай
                  ако имаш нещо за развързване пускай го тънко и се спасявай
                  Всичко което не ми трябва съм го разкарал освен апартамент в центъра на Варна който е архитектурен паметник и е малко проблематичен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                    Един приятел,инвестиционен банкер в Лондон ми беше казал-видиш ли тенденция-бягай.Аз това виждам.Всички склададжии и шофьори са се юрнали да купуват имоти.
                    не се Аби ,напразно е !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                      Един приятел,инвестиционен банкер в Лондон ми беше казал-видиш ли тенденция-бягай.Аз това виждам.Всички склададжии и шофьори са се юрнали да купуват имоти.
                      тогава бягай
                      ако имаш нещо за развързване пускай го тънко и се спасявай
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                        Един приятел,инвестиционен банкер в Лондон ми беше казал-видиш ли тенденция-бягай.Аз това виждам.Всички склададжии и шофьори са се юрнали да купуват имоти.
                        Ако е така аз няма да купувам също. Но и важно е къде и какво купуват.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Да, кажи им го Боби, инфлацията е в ход, да не говорим какво готвят Топлофикациите в страната, от 14 до 80% поскъпване, и да не одобри енергийния регулатор тези предложения секирата пак ще е яка. Всичко поскъпва. Цените на имотите са високи в малки градове, дори извън 6-те уж с над 120 хил души. Не се публикува статистка просто. Нашите овчари чакат понижение в Сф. Това е слепота, нериемане на фактите, стремеж да надделее измислената икономичаска логика за демография, емиграция и ниски доходи на матряла. Това не е вярно първо, второ алтернативи за кеша почти няма. Както не бив
                          а да се набива всичко в имоти, така и не бива в акции или облигации....баси инвестицията е последната.
                          Доходността е променлива, тя зависи от нагласи, паричен ресурс, работни места и заетост, настроения, очаквания, а именно масите са овце, сега чакат масите да ,,инвестират" в автомобили, телефони и подобни дивайси безполезни играчки, телевизори и техника, да отръскат крушата и ще го изненадат неприятно. Възстановяването не се публикува, но....защо непродадени имоти все държат цени на възлови локации, че и в гетата откровено казано. Няма симптоми на необходимост от чистене. Кешът е без алтернатива.
                          Един приятел,инвестиционен банкер в Лондон ми беше казал-видиш ли тенденция-бягай.Аз това виждам.Всички склададжии и шофьори са се юрнали да купуват имоти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                            Ще влезеш в Еврозоната ама друг път,както се казваше в един български филм.Дефицита се очертава на 5% тази година.Според прогнозите догодина повече.Намирисва на дългова спирала.EU след Гърция много ще внимава кого приема.Ти хвалбите на Боко не ги слушай.То о Станишев разправяше,че у нас криза не може да има.
                            Има и друг аспект приемането в ЕЗ. Това прочиства пътя ьа инвестиции у нас. Нашите управляващи са мошеници, банките също. Доказаха го, действат в екип, никой не знае за другия, няма регулации, дири в момента нито мобилни оператори, нито банки спазват препоръки и са все наопаки с такси, комисионни, транзакционни разходи. Никой няма да инвестира в Ердоганова Турция или хаотично мафиотска банкова България.
                            Ще го направят заради тях самите. Ние сме малък пазар и инвестициите у нас няма да са за нашия консуматор - колкото 2/3 Париж. Целта е друга, разширяване на ЕЗ, много тонове хартия се напечата, ако така върви един ден и Албания и Сърбия ще приемат.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Така си е, ТЕ няма да ни позволят печатане, но ще ни вземат паричките през високи цени на имотите, нищо че ги нямаме.
                              Да, кажи им го Боби, инфлацията е в ход, да не говорим какво готвят Топлофикациите в страната, от 14 до 80% поскъпване, и да не одобри енергийния регулатор тези предложения секирата пак ще е яка. Всичко поскъпва. Цените на имотите са високи в малки градове, дори извън 6-те уж с над 120 хил души. Не се публикува статистка просто. Нашите овчари чакат понижение в Сф. Това е слепота, нериемане на фактите, стремеж да надделее измислената икономичаска логика за демография, емиграция и ниски доходи на матряла. Това не е вярно първо, второ алтернативи за кеша почти няма. Както не бива да се набива всичко в имоти, така и не бива в акции или облигации....баси инвестицията е последната.
                              Доходността е променлива, тя зависи от нагласи, паричен ресурс, работни места и заетост, настроения, очаквания, а именно масите са овце, сега чакат масите да ,,инвестират" в автомобили, телефони и подобни дивайси безполезни играчки, телевизори и техника, да отръскат крушата и ще го изненадат неприятно. Възстановяването не се публикува, но....защо непродадени имоти все държат цени на възлови локации, че и в гетата откровено казано. Няма симптоми на необходимост от чистене. Кешът е без алтернатива.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Помня, помня, то и в ERM2 нямаше да ни приемат, и бордът щеше да пада, даже и в ЕС нямаше да влезнем... Ама пусто никой не ебава приказките на бесепето, животът си върви, комунетата си вият.
                                Аз ти давам статистика ти пак комунистите убиха дядо ми.

                                Коментар

                                Working...
                                X