IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    това е пораженчески начин на мислене

    възможности винаги има

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
      това е пораженчески начин на мислене

      възможности винаги има
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

        мале, мале, брокерчета слънчасали. Добре че сега е модерно да си с брада. :-D
        В Мездра можеш, нали показах преди седмица-две. За 60К€ и си бетон с тристайка или с голяма двустайка по БДС от едно време.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Със 100К евра не можеш да се обръснеш вече. Че нямам време да ви пиша къде и какво бихте закупили със 100К€
          мале, мале, брокерчета слънчасали. Добре че сега е модерно да си с брада. :-D

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

            и още двайсе пъти да го постваш нищо няма да промениш
            Със 100К евра не можеш да се обръснеш вече. Че нямам време да ви пиша къде и какво бихте закупили със 100К€
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              и още двайсе пъти да го постваш нищо няма да промениш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                уви не

                най-ценното нещо е времето, а един юнак тук не може да разбере, че кавръчето освен 100++К евра кеш има и 13 години повече време.... за него нищо не е загубено стига да се измъкне от водовъртежа на страстите тук и да не си губи времето с много постване.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  уви не

                  най-ценното нещо е времето, а един юнак тук не може да разбере, че кавръчето освен 100++К евра кеш има и 13 години повече време.... за него нищо не е загубено стига да се измъкне от водовъртежа на страстите тук и да не си губи времето с много постване.
                  много ясно, когато достатъчно хора го разберат може и да има шанс и за бъдещето на държавата !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    кое е най-ценното нещо?
                    Този въпрос може да бъде преместен тук: Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни? - Форум Инвестор.БГ (investor.bg)

                    Тук си говорим за цени на имотите.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                      тухла, двустаен - мокрият сън на половината форум
                      уви не

                      най-ценното нещо е времето, а един юнак тук не може да разбере, че кавръчето освен 100++К евра кеш има и 13 години повече време.... за него нищо не е загубено стига да се измъкне от водовъртежа на страстите тук и да не си губи времето с много постване.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Джони не го познавам, но поведението му е меко казано неприемливо. Ако самият той види подобни писания от някой друг веднага ще каже Булгаристан и затва съм в Германия....
                        С Купата съм говорил 2-3 пъти по телефона / от телефона на Левчо като той му е бил на гости/ и знам достатъчно.
                        Не сме се срещали лично досега защото аз съм с малки деца и са сложни нещата, но това не променя нищо.
                        Купата и още няколко човека от 7 години най-добронамерено ви обяснихме какво и защо следва , а вие избрахте да слушате сладките думи на Берти... Ваш избор, но не Купата е виновен за 3-ните цени от тогава....
                        Ти поне 1-2 пъти си призна че си сгрешил с чакането, обаче поука не си си извадил....
                        Песи, аз мога само да ги лекувам. Затова моят език е мек. Нали това ми е работата. Ето, лечението е нахлузват по един скъп имот на добра локация и броят. До 2039 ще са с дабъл поне капиталова. А може и трипъл. Лекът е горчив, но такъв е.
                        Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 19:32.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          кое е най-ценното нещо?
                          тухла, двустаен - мокрият сън на половината форум

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Виждам, че по темата за цените на имотите нямаш какво повече да кажеш. ЗА ТЕБ ВСИЧКО ПО ТЕМАТА ЦЕНИ И ПОКУПКА НА ИМОТ ПРИКЛЮЧИ.
                            GAME OVER!
                            кое е най-ценното нещо?
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Явно си взел малка доза ,наистина то ти си и 20 кила с мокрите гащи ,но все пак не знам ...консултирай се с Лева да ти смени лечението ако имаш такова
                              Виждам, че по темата за цените на имотите нямаш какво повече да кажеш. ЗА ТЕБ ВСИЧКО ПО ТЕМАТА ЦЕНИ И ПОКУПКА НА ИМОТ ПРИКЛЮЧИ.
                              GAME OVER!
                              Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 17:37.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Не знам дали осъзнаваш, но за теб положението е: GAME OVER!
                                https://www.imot.bg/9hdgo2


                                Оттук нататък темата ще ти е безинтересна. (и бъди мил с мама за да не се налага да сключваш договор с ратко)
                                Явно си взел малка доза ,наистина то ти си и 20 кила с мокрите гащи ,но все пак не знам ...консултирай се с Лева да ти смени лечението ако имаш такова

                                Коментар

                                Working...
                                X