IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    крети разцъква отдавна крипто ...та си мисля, че е захлебил...само предположение.
    Ами колко да е захлебил, -40% ли колко беше за последните 2-3 дни. Яд ме е че изпуснах да взема на 31-32 биткойн и под 2000 етериум.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Във виртуалното пространство моеш да земаш заеми колко искаш и когато искаш.Можеш да си навсякъде по света и яко да печелиш да даваш по 1000 евро за елитни каки сека нощ.Въобще каквото си помислиш и пожелаеш с мисълта то веднага реалност....Явно Бог допусна интернета за да ни подготви за другия свят от рано..Там пророците казват било така
      то и ти във интернета даваш оценки на тоя и оня та разликата е другаде ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        е, не може без жертви, колега пачанга.
        ако не си купил 2008-2009, сигурен съм, че ще купиш на следващия връх.
        мише, на връх не купувам.аз съм спекулант със имотите. наемодател не съм въпреки ,че стои това и онова празно но не ми се занимава с глупости .апартамент правен за хилядарки 2005 примерно ,да го отдам на някой сульо за 1000лева. не мерси , ти си по тая част доколкото знам .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Пак ли заем ще взимаш ?
          Ако има кой да ти даде толкова много.....:-)
          крети разцъква отдавна крипто ...та си мисля, че е захлебил...само предположение.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Пак ли заем ще взимаш ?
            Ако има кой да ти даде толкова много.....:-)
            Във виртуалното пространство моеш да земаш заеми колко искаш и когато искаш.Можеш да си навсякъде по света и яко да печелиш да даваш по 1000 евро за елитни каки сека нощ.Въобще каквото си помислиш и пожелаеш с мисълта то веднага реалност....Явно Бог допусна интернета за да ни подготви за другия свят от рано..Там пророците казват било така

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Пак ли заем ще взимаш ?
              Ако има кой да ти даде толкова много.....:-)
              Тия ги изкарах предната седмица, гледам тук - балъци, рекох да ви купя жълтиците, като не можете да смятате

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                мда, изясниха се цените на имотята - някои не можете с аритметика да се оправите. Купувам твоите 500 монети (по 20 франка) за 30 000 лв!
                Пак ли заем ще взимаш ?
                Ако има кой да ти даде толкова много.....:-)
                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 20.05.2021, 17:12.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                  Песимисте, ако е разписано в договора, че договорената цена финална и е не подлежи на корекция, не зависи от инфлационни процеси, повишаване на цени на материали и труд,т.н. И ако строителя е в добра финансова форма, къде е проблема?
                  За мен проблеми има, но не искам да ги дискутирам публично сори. Най-лекото отърване е ако стр/инвеститора спести от материали за да влезе в цената/
                  Предполагам затова част от новите проекти на зелено излизат на цени по-високи от вторичният пазар....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    До вчера писа че са на загуба, днес че са лентяи без 1 лев в джоба?
                    За новите е така , а старите немат избор щото са дали парите за ремонти, обзавеждане имат и наематели чат пат, та начи засега ще лентяйстват/ме :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      балъците са купилите 2008 2009 и спри да се правиш на луд !
                      само тези с ипотека, а другите който му е мерак 10 години се радва и ако го ползва или отдава под наем не е толкова щета.

                      виж щета са тези, които хем платиха скъпо хем ги драха банките с лихви 10+% по ипотечни, което си е жив обир.

                      в момента с 'хубавите лихви' вкарват куцо и сакато на пазара, което не е добре за никой - освен за тези, които си хващат пациенти (лихварите) и тези, които строят и обзавеждат.

                      лихвите няма да са вечно ниски....ще има "ами в условия на повишен кредитен риск е нормално да има по-високи лхиви с които банките да могат да посрещнат лошите кредити и загуби" ....
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Света Троица даже не се споменава - то там даже и най-големите мизерници не искат да стъпват, камо ли да живеят.
                        е тя статията е
                        Кои са най-предпочитаните квартали на София

                        не е
                        в кои квартали има смесено население
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          балъците са купилите 2008 2009 и спри да се правиш на луд !
                          е, не може без жертви, колега пачанга.
                          ако не си купил 2008-2009, сигурен съм, че ще купиш на следващия връх.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Берти, мисля ретроспективно е ясно кои се оказаха балъците..... Познай дали са купилите или чакащите последните 5 години.... Сега има истерия в едните видно е....
                            балъците са купилите 2008 2009 и спри да се правиш на луд !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              Изпупускаш една нула при сметката
                              Мерси, че ме коригира.

                              Наистина, студентите намаляват и няма смисъл да се инвестира в Студентски град.

                              Зоните са близо до центъра и са подходящи за наеми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                https://www.pariteni.bg/novini/pari/...-sofiia-233223

                                Младост 1 оглавява класацията за най-предпочитан квартал за живеене в София.
                                Най-голям (13%) е делът на анкетираните, които искат да намерят своя дом в район Младост, като посочват на първо място микрорайон Младост 1.
                                искат, ама нема /бележка на редакцията/

                                Като най-неатрактивни се оказват кварталите Княжево, Зона Б-18, Зона Б-19, Сердика, Студентски град и Павлово.

                                пеше, тоя какви ги пише тука?
                                Света Троица даже не се споменава - то там даже и най-големите мизерници не искат да стъпват, камо ли да живеят.

                                Коментар

                                Working...
                                X