IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Това, че Джонката е ерген е защото няма нормални жени за връзка. Или ако има, се намират трудно.

    И е прав, че СФ се напълни с какви ли не селяни. Имам предвид, хора на 20-40г. със селски манталитет, все да не се минат, обичат да пестят, обичат бурканите, не черпят, пътуват си уикендите и по празниците, и искат скъпи, нови строителства.
    Евгени, в София дойдоха всякакви хора и като във всеки космополитен град - има утайка.

    Мен лично, най-много ме дразнят такива, който идват тук, мрънкат колко е зле, но и с кран не можеш да ги преместиш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Като не си първо поколение, поне беше редно да научиш как се пише СофиЯнец.

      Софиянец, но с регистрация "РК" или "ВР", който си хвърля мизериите през нощта в храстите пред блока, за да не го видят съседите. И който не подава данъчни декларации за получените наеми, а сделките изповядва на данъчна оценка. Това е общата картинка на средния софийски "инвеститор".

      Всеки, който се противопостави на тези ориенталски простотии, бива заклеймен като "мрънкач" и бива призован да отиде да живее другаде.
      Коригирам веднага, техническa грешка, сега ще си взема и торбичката от храстите

      Иначе коментарът ми за поколенията беше ироничен, към Фъск, чиито единствен повод за гордост е че родителите му са се преместили в София.

      А дали сте мрънкачи, може да проверите в речника:

      http://www.onlinerechnik.com/duma/%D...BA%D0%B0%D0%BC
      Last edited by yalokin; 03.06.2021, 15:17.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

        Жонка, сега разбирам защо си стар ерген, това мрънкане трудно се търпи

        Бил съм в много европейски, американски и някои азиатски градове.
        Тези ги обяснявай на някой друг.

        А на другия неудовлетворен колега ще кажа, че за разлика от него, не съм първо поколение софианец

        Най-логичното нещо е ако някъде толкова не ти харесва и нежната ти душа страда, да се преместиш (освен ако не си просто мрънкач и негодяй)


        И е прав, че СФ се напълни с какви ли не селяни. Имам предвид, хора на 20-40г. със селски манталитет, все да не се минат, обичат да пестят, обичат бурканите, не черпят, пътуват си уикендите и по празниците, и искат скъпи, нови строителства.
        Last edited by X_Y; 03.06.2021, 20:37.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

          Жонка, сега разбирам защо си стар ерген, това мрънкане трудно се търпи

          Бил съм в много европейски, американски и някои азиатски градове.
          Тези ги обяснявай на някой друг.

          А на другия неудовлетворен колега ще кажа, че за разлика от него, не съм първо поколение софианец

          Най-логичното нещо е ако някъде толкова не ти харесва и нежната ти душа страда, да се преместиш (освен ако не си просто мрънкач и негодяй)
          Като не си първо поколение, поне беше редно да научиш как се пише СофиЯнец.

          Софиянец, но с регистрация "РК" или "ВР", който си хвърля мизериите през нощта в храстите пред блока, за да не го видят съседите. И който не подава данъчни декларации за получените наеми, а сделките изповядва на данъчна оценка. Това е общата картинка на средния софийски "инвеститор".

          Всеки, който се противопостави на тези ориенталски простотии, бива заклеймен като "мрънкач" и бива призован да отиде да живее другаде.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Инвеститорите трябва само да излезят на терасата, да направят една снимка на кочината, в която живеят, след това да идат в мапса и да влезят в произволен град в Западна Европа. Разликата е шокираща и човек се чувства наистина потиснат, че живее в подобна свинщина.

            Ако в София имаше нормална улица, нормална сграда, нормален тротоар, зеленина наоколо и отговорни хора, които не замърсяват, чист въздух и действаща община и институции (т.е. поне малко София да приличаше на Братислава) щях да платя 10.000 Евро на квадрат с удоволствие. За този лунен пейзаж да платя 3000-4000 няма кой да ме убеди обаче.

            И да, няма да се преместя да живея в Братислава. По различни причини съм избрал да живея в кочината, но естествено съм готов да платя цена като за кочина, не като за нормален град
            Жонка, сега разбирам защо си стар ерген, това мрънкане трудно се търпи

            Бил съм в много европейски, американски и някои азиатски градове.
            Тези ги обяснявай на някой друг.

            А на другия неудовлетворен колега ще кажа, че за разлика от него, не съм първо поколение софиянец

            Най-логичното нещо е ако някъде толкова не ти харесва и нежната ти душа страда, да се преместиш (освен ако не си просто мрънкач и негодяй)
            Last edited by yalokin; 03.06.2021, 15:08.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
              Сега ще скокнат "инвеститорите" да ви обяснят как като не ви кефи да живеете в кочината която те са натворили, да си вдигате чукалата и да се изселвате. Общо взето стандартния селяндурски отговор на новософиянец - като не те кефи, че ти сера под терасата, изнасяй се!
              Инвеститорите трябва само да излезят на терасата, да направят една снимка на кочината, в която живеят, след това да идат в мапса и да влезят в произволен град в Западна Европа. Разликата е шокираща и човек се чувства наистина потиснат, че живее в подобна свинщина.

              Ако в София имаше нормална улица, нормална сграда, нормален тротоар, зеленина наоколо и отговорни хора, които не замърсяват, чист въздух и действаща община и институции (т.е. поне малко София да приличаше на Братислава) щях да платя 10.000 Евро на квадрат с удоволствие. За този лунен пейзаж да платя 3000-4000 няма кой да ме убеди обаче.

              И да, няма да се преместя да живея в Братислава. По различни причини съм избрал да живея в кочината, но естествено съм готов да платя цена като за кочина, не като за нормален град
              Last edited by ejonny2376; 03.06.2021, 14:48.

              Коментар


              • Сега ще скокнат "инвеститорите" (да се чете брокерите) да ви обяснят как като не ви кефи да живеете в кочината която те са натворили, да си вдигате чукалата и да се изселвате. Общо взето стандартния селяндурски отговор на новософиянец - като не те кефи, че ти сера под терасата, изнасяй се!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                  Центърът на София не е по-лош, стига чуждопоклонничество.

                  Виж за гетата в Словакия:

                  https://www.aljazeera.com/features/2...nd-segregation
                  Центърът на София е по-зле и от центровете на доста Африкански столици, какво остава за Словакия.

                  Такава кочина като софийската няма на много места по света - стари, рушащи се сгради, изкъртени плочки и тротоари с хаотично паркирали автомобили и всяка педя пространство застроено до последния сантиметър. Такова безхаберие, толкова боклуци и безотговорност много рядко ще срещнеш.
                  Най-лошото е, че всичко е безвъзвратно изгубено и не може да се оправи. За целта трябва да се сринат 90% от сградите и да се построят наново.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                    Центърът на София не е по-лош, стига чуждопоклонничество.

                    Виж за гетата в Словакия:

                    https://www.aljazeera.com/features/2...nd-segregation
                    Ако е след пресен ремонт София докарва някакъв вид. Но НЕИЗБЕЖНО в земетръсна зона пътища, плочки се изкривяват и разбиват за десетина години. Къде е София в червената зона, къде е Словакия...

                    За да се подържа София трябва да се правят ремонти на цялата инфраструктура всеки 20 години. С ниски данъци и висока корупция няма как да стане. Целия град трябва да се изостави понеже е на най-червеното петно и да се премести на север 100 километра в селена зона иначе ще фалира само от разходи за подръжка ако решат да го оправят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                      Центърът на София не е по-лош, стига чуждопоклонничество.

                      Виж за гетата в Словакия:

                      https://www.aljazeera.com/features/2...nd-segregation
                      Не е чуждопоклонничество, а обективност. Не говорим за ромски гета( които и ние имаме в изобилие). Виж порутените фасади по Мария Луиза, виж изпочупените плочки пред Шератон, в новоремонтирания подлез със стъклените куполи межди Президентство, Министерски Съвет и Народно Събрание... не говорим да отидеш в някой от кварталите. И на мен не ми харесва, че сравнението не е в наша полза, и аз живея в София и искам да е по- уредена но за съжаление това е реалността.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                        https://youtu.be/gMllzBuAbBg Нищо общо със София- само като погледнеш тротоарите и ги сравниш с изпочупените и разместени плочки дори в идеалния център на София.....
                        Центърът на София не е по-лош, стига чуждопоклонничество.

                        Виж за гетата в Словакия:

                        https://www.aljazeera.com/features/2...nd-segregation

                        Коментар


                        • https://youtu.be/gMllzBuAbBg Нищо общо със София- само като погледнеш тротоарите и ги сравниш с изпочупените и разместени плочки дори в идеалния център на София.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Бил съм и циганията е ужасяваща.
                            глупости на едро говориш, но не ти е за първи път
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Бил съм и циганията е ужасяваща.
                              Кога последно си бил там?
                              И се разделиха, защото чехите са немско племе и нямат нищо общо със словаците.
                              Трябва да се чете, трябва!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Щом казваш сигур е така.Но все пак иди и виж.Чехите ги изгониха заради циганията и мизерията
                                По- скоро се разделиха по взаимно съгласие без войни и простотии. Бил съм и в Прага и в Братислава - и двата града са уредени и се развиват доста добре-където е текло пак ще тече, освен че имат страхотна бира скоро ще минат по стандарт Гърция, Италия и Португалия, ако вече не са ги минали.
                                Last edited by mitko2848; 03.06.2021, 18:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X