IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    и един мармот изяде шоколада ....
    Байдън предлага бюджет 6 ТРИЛИОНА с идеята да стане 8 ТРИЛИОНА на година до 2030 - Тръмп беше предвидил "рекордните" 4.7 трилиона

    Та не само че залага бюджет с 2 трилиона и кусур от горе но и планира да го увеличи с още 2 трилиона в следващите години

    Но не печатенето е приключило, а мърмотите завиват ли завиват пачки до прималяване

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Смешен си ти и целият перон щото същите мантри ги разказвахте и преди две години, как печатенето свършва и как се вдигат лихвите

      Еми от тогава се напечатиха ТРИЛИОНИ

      САЩ плануват дефицит 2.7 ТРИЛИОНА за тази година като голямата част от тях ТЕПЪРВА ще се напечатат

      ЕС прие план за възстановяване над 1 ТРИЛИОН дето тепърва ще се печати
      и един мармот изяде шоколада ....
      Last edited by X_Y; 04.07.2021, 10:27.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
        И какво става, може ли един вифаджия да каже какво става
        лорда на тръстиката е висш перонджия в темата ,аз съм вифаджия и хич нищо не вдявам,ма ич . наздраве на пърцуцата аз съм на вино !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

          Ами айде някой да обясни ама без да лъже. Айде кажи какво ще стане. Еврото ще си загуби стойността ли? Германия излиза веднага от съюза и край с цяла Европа на секундата. САЩ имат повече пространство за обезценяване но го изчерпиха вече. Китай спря обезценяването изцяло, няма пространство. И ти сега неукия санитар ще сравняваш валута от миналото на гранична страна срещу която се изсипа западна валутна атака със резервни валути във най-големия балон в историята на човечеството. Смешно е.
          Смешен си ти и целият перон щото същите мантри ги разказвахте и преди две години, как печатенето свършва и как се вдигат лихвите

          Еми от тогава се напечатиха ТРИЛИОНИ

          САЩ плануват дефицит 2.7 ТРИЛИОНА за тази година като голямата част от тях ТЕПЪРВА ще се напечатат

          ЕС прие план за възстановяване над 1 ТРИЛИОН дето тепърва ще се печати

          Last edited by X_Y; 04.07.2021, 10:26.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Гледай индексите и кривите. Това е достатъчно. Бизнесът и инвестициите не спират, има печеливши сектори, даже много. Пък и имотите по света и у нас. Пък и валутите за десерт и сравнявай с обезценяващите се.
            индекси ,криви ...ти сериозно ли ? както ги гледаш нагоре така са под водата . не ми казвай че ги разбираш нещата с индексите и кривите !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              И какво става, може ли един вифаджия да каже какво става
              Може. Даде пример с тираджия. И аз го приех. Сигурен съм че е така.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Ти какво каза не е истина, как го прави финансовия свят я ни открехни .....
                Гледай индексите и кривите. Това е достатъчно. Бизнесът и инвестициите не спират, има печеливши сектори, даже много. Пък и имотите по света и у нас. Пък и валутите за десерт и сравнявай с обезценяващите се.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • И какво става, може ли един вифаджия да каже какво става

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Парите/капитала се правят от хората, които определят правилата. Или по-точно от тези, които ги назначават. Всичките , които си ни изброил се опитваме само да не загубим много или всичко....
                    Спомням си много добре 90-те и макар и да не вярвам , че ще се повтори в пълна форма едни 50% инфлация за няколко години са възможно нещо и няма да е никакъв шок за мен.... Не знам дали ти имаш спомени от този период, но Заплатката със сигурност няма....Няма идея за какво иде реч и дори да чете и гледа филмчета без да го е преживял не може да го разбере....
                    През този период имотите спрямо доходите на хората бяха МНОГО по-скъпи от сега и по-недостъпни. Това че е имало малко хора запазили се благодарение на твърдите валути е ок, ама сега няма такава дето да не се печата ударно....т.е. няма твърда....
                    песи не случайно съм ви подредил в редичка . знаеш по кой признак нали ? ти смяташ ,че само така се минимизира риска но се вижда се , че куцо кьораво и сакато вече е почнало така да смята ...извод имаш ли ?
                    Last edited by pa4anga; 04.07.2021, 00:34.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Аз съм вифаджия и не ги разбирам тези неща ти може би ,чрез познанията си по анатомия си по в час ! Един приятел тираджия ми се похвали, че си купил на баня мадара апартамент и ще става рентиер . циркови времена настанаха ! и все пак гледам през седмицата през работно време яко се пише тука , та явно има доста настървени безделници.
                      Браво на тираджията. Един ден и рентиер ще стане.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Вълните ковид няма да спрат. Адаптирайте се, финансовия свят вече го прави.
                        Ти какво каза не е истина, как го прави финансовия свят я ни открехни .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                          90-те никаква инфлация нямаше. Всички почнаха да смятат в марки и инфлацията приключи за няма и година заедно с тоталното унищожаване на лева, който дори до ден днешен в условията на борд не се ползва за нищо сериозно. Дори имотите се цитират още в евро, 25 години след това. Една унищожена валута беше заменена през задната врата със стабилна такава.

                          Ти сега говориш за инфлация дето ще обхване резервни валути, искам много ясно да разбереш, да ти е пределно ясно на теб самия какви глупости говориш.
                          Те резервните валути са свещенни крави и не могат да се обезценяват

                          Имотите явно не са чували за това ти прозрение, що не вземеш да им го кажеш че вече не се издържа

                          Колко мъка има по този свят господи колко мъка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                            т

                            Перонджия си ти,видно е ,настървен си до краен предел ,успокой се,че ще се пукнеш от зор. Прегледай стари мои мнения, и кешът ще го яде и имотЪт и какво ли още не .Който знае какво ще става ,има възможност да направи сериозен капитал. Ти не си един от тези, нито песито, нито лорда на тръстиката, нито лева . Стига си се заявявал като капацитет ,защото е комично и спри да се пънеш ,че най много хемороиди да ти излязат .
                            Парите/капитала се правят от хората, които определят правилата. Или по-точно от тези, които ги назначават. Всичките , които си ни изброил се опитваме само да не загубим много или всичко....
                            Спомням си много добре 90-те и макар и да не вярвам , че ще се повтори в пълна форма едни 50% инфлация за няколко години са възможно нещо и няма да е никакъв шок за мен.... Не знам дали ти имаш спомени от този период, но Заплатката със сигурност няма....Няма идея за какво иде реч и дори да чете и гледа филмчета без да го е преживял не може да го разбере....
                            През този период имотите спрямо доходите на хората бяха МНОГО по-скъпи от сега и по-недостъпни. Това че е имало малко хора запазили се благодарение на твърдите валути е ок, ама сега няма такава дето да не се печата ударно....т.е. няма твърда....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                              Ами айде някой да обясни ама без да лъже. Айде кажи какво ще стане. Еврото ще си загуби стойността ли? Германия излиза веднага от съюза и край с цяла Европа на секундата. САЩ имат повече пространство за обезценяване но го изчерпиха вече. Китай спря обезценяването изцяло, няма пространство. И ти сега неукия санитар ще сравняваш валута от миналото на гранична страна срещу която се изсипа западна валутна атака със резервни валути във най-големия балон в историята на човечеството. Смешно е.
                              Не чертай катаклизми и глупости, ключът не е в апокалиптичните сценарии. Слушай бате си неук санитар и учи повечко да го надминеш, че си зле засега.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                А по кой начин ще го гризне кеша. Би ли споделил?
                                Аз съм вифаджия и не ги разбирам тези неща ти може би ,чрез познанията си по анатомия си по в час ! Един приятел тираджия ми се похвали, че си купил на баня мадара апартамент и ще става рентиер . циркови времена настанаха ! и все пак гледам през седмицата през работно време яко се пише тука , та явно има доста настървени безделници.

                                Коментар

                                Working...
                                X