IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • иде , иде голямото зануляване на
    тухлените захлюпвачи

    само едно ще остане да блести със страшна сила

    20 напальона - 100 кв.м. във Изток
    хихихих

    няма да начин да не се ушие стадото
    а стадото днес е налазило в туглите
    тукашните агънца блеят по цял ден (далеч
    са от овни с тия маломерки и половин панелки )

    беееее бееееее
    жалко че го няма караВаньо , да му взема касапския
    че голямо заколение се чака
    хихихихи
    Last edited by Yandox; 17.09.2021, 18:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

      А глътнали. Дават ми цена 2200 EUR/m2 на бул. България. Парите, които 2018 ми се видяха много за 5 етажна сграда до Хемус сега стигат за едно етажче на България.

      В тази статия има интересен абзац

      https://www.investor.bg/po-sveta/453...-do-70-335750/

      Сега пазарът се възстановява и хората изглежда масово се завръщат. Големите работодатели искат хората им да се върнат в офиса, университетите засилват присъственото обучение, а системата на държавните училища в Ню Йорк, която е най-голямата в страната, започна отново да работи без вариант за учене от разстояние.
      Ясно в Манхатън днес 5000 долара месечен наем за едностаен.От утре и във София.Извинявай че не те разбрах.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Кое е онуй време бе онзи света не започва с твоите 8к евра

        А и да са имали стойнсто тия евра вече я нямат а ти нямаш нищо зад гърба си бе скъсан

        Ти ще видиш чист имот на твое име на първа пенсия бе скъсан не те ли е срам че трябва да миеш кенефи до пенсиониране бе скъсан
        Обърши си пяната от джуките, че ще те застреля някой ветеринар срещу бяс
        За кенефи викам теб и женка ти, да не умрете гладни - недей джафка срещу тоя дет ти дава хляба ся

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Ледчо, хайде да го опростим за да ме разбереш какво искам да кажа. Вариант 1 купуваш СП 500 през утвърдени платформи гарантиращи ти защита на парите при фалит на платформата до суми по- големи отколкото ти гарантира банковата система в България. Та купуваш си СП 500 биеш имотите 3 пъти по капиталова и си свиркаш- не се занимаваш с наематели, ремонти, брокери и т.н. не те интересува дали някоя от компаниите ше фалира защото веднага на нейно място влиза друга.Дори да кажем, че имот под наем ще ти донесе същата доходност първо за да го купиш дори със заем ти трябват поне 30 000 лева минимум за самоучастие за маломерка в краен квартал на София, докато при СП 500 можеш да почнеш да инвестираш и с 1000 лв .Първият вариант е за песимиста, който е доволен да бие инфлацията с най- малко занимавка и е нискорисков. Можеш да си направиш и дивидентно портфолио от нискорискови компании като Майкрософт, Макдоналдс, Джонсън и Джонсън и т.н. и да ти капе дивидент( наем) пак без да се занимаваш.
          Вариант 2- купуваш имот и го даваш под наем ( в момента като си сметнеш всички разходи сметката не излиза много, но стискаш зъби и знаеш, че лонг търм ще си напред) И се занимаваш с квартиранти, ремонти и т.н. за да кажем същата доходност като от СП 500. Имаш предимство, че банките харесват имотите и отпускат заеми за тях, можеш да рефинансираш като имаш по- голяма стойност в имота отколкото ти е заема( да вземеш едни пари без данък) и така. Та общо взето и имотите и индексите са добра инвестиция, но при имотите занимавката е повече
          Да добавя че и лицензираните инвестициционни посредници дават заем . Можеш да купуваш 5 пъти наличните пари.Става моментално и без никакви разходи освен лихвата и без разправии.Лихвата варира много при различните посредници така че не може еднозначно да се каже дали е изгодна.При някой е даже по -ниска от ипотеките, но има и такива дет щавят.
          Last edited by nradev; 17.09.2021, 18:28.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Като стана въпрос за селото Bad Iburg, погледнах и виждам популация 10хил жители. Па то дори у Севлиево има повече жители. Крети наистина се е забил на гъза на географията у Швабистан.
            Кат за окръжно "село" - толкоз, на половината площ на София, щото леко сме свикнали да живеем наширочко Пу пу добре се махнах от оная лудница хахахаха!
            Той и Банкок има повече жители, ма пак са си пълни мизерници като теб. Средните цени на имотята тук са към 3500 еврона /м2, толкова струва Германия. За гъза на географията ще те насоча към източната и част, таман като за теб - и арабелите дето си им свикнал сигурно са там всичките, питат за тебе
            Last edited by redcretin; 17.09.2021, 17:18.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Мерси, ама на 55 ще продам - както казах , след като е изплатена напълно Пиша ти слаб по математика дотук, сега и по гадаене на празно шише мастика също.
              Аз мога да ида за 20 минути ПЕША до бач, макар че за какво ми е - като си работя от дома ... верно нямаш допирна точка за комуникация с мен, селски бек такъв
              Тоест ти не живееш в къщата а в плевнята и сутрин ти трябват 20 минути да се оправиш и да отидеш до къщата да миеш кенефи???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Овчи, скъсаняк е на майка ти сина Хайде сега пак се замисли че по онуй време толкоз е струвала гордостта на камиларя, Пуевенския му панеляк. За която той се наби с кредит и го оскубаха двойно хахахаха, на думата на джобните ми, смешко Нали беше отворен за индекси туй онуй, те ти как баш по тоя начин се прескачат в живота некадърници като теб, вперени в едните имоти като светия граал
                Кое е онуй време бе онзи света не започва с твоите 8к евра

                А и да са имали стойнсто тия евра вече я нямат а ти нямаш нищо зад гърба си бе скъсан

                Ти ще видиш чист имот на твое име на първа пенсия бе скъсан не те ли е срам че трябва да миеш кенефи до пенсиониране бе скъсан

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Каква смелост какъв риск - На 55г е купил на кредит колиба в немско село щото някой му е сметнал че ще му е по евтино да плаща ипотека от колкото наем

                  Сега мизерника пътува всеки ден по 2 часа на една страна та да отиде на работа а като се прибере пере чершафи щото си е пуснал 2 от стаите на АерБНБ а той спи в хола

                  С такъв човек комуникираш и очакваш да проведеш нормален разговор. Нема как да се получи
                  Мерси, ама на 55 ще продам - както казах , след като е изплатена напълно Пиша ти слаб по математика дотук, сега и по гадаене на празно шише мастика също.
                  Аз мога да ида за 20 минути ПЕША до бач, макар че за какво ми е - като си работя от дома ... верно нямаш допирна точка за комуникация с мен, селски бек такъв

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    Абе скъсаняк това ли ти е най големият подвиг в живота бил кеширал 8000 евра - Боже колко мъка има по тоя свят боже

                    И продължава да се хвали как на 55 най накрая успял да купи жилище на кредит, ама за да си изплаща кредита на дърти години трябва да слугува на резани карабини

                    Боже колко мъка боже
                    Овчи, скъсаняк е на майка ти сина Хайде сега пак се замисли че по онуй време толкоз е струвала гордостта на камиларя, Пуевенския му панеляк. За която той се наби с кредит и го оскубаха двойно хахахаха, на сумата на джобните ми, смешко Нали беше отворен за индекси туй онуй, те ти как баш по тоя начин се прескачат в живота некадърници като теб, вперени в едните имоти като светия граал
                    Last edited by redcretin; 17.09.2021, 17:16.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                      С риск да ме обявиш за дребнав ще те коригирам.17% лихва.Да ти обяснявам ли като на Ледчо или се досещаш сам за какво иде реч.
                      Селският фелдшер ви е надбегал с три обиколки щото има акъл и сърце да инвестира

                      А тебе Радев да те питам гарсониерата наследствена ли е или ведомствена. Изключено е да си я купил сам освен ако не си продал тристайния на родителите ти

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Важно е човек да си разполага с времето, като има пари Ти така и не можа да го разбереш, затова те напъваха мъШки камили 10 години в Диарбекир А какъв си бил преди това се изкоментира достатъчно - селския фелдшер на 500 заплатка и 17% ГПР
                        С риск да ме обявиш за дребнав ще те коригирам.17% лихва.Да ти обяснявам ли като на Ледчо или се досещаш сам за какво иде реч.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          Тия вече глътнаха водица. Сега иде ред на "инвеститорите" ипотекари,който са се нашили с "изгоден" кредит за апартамент.
                          А глътнали. Дават ми цена 2200 EUR/m2 на бул. България. Парите, които 2018 ми се видяха много за 5 етажна сграда до Хемус сега стигат за едно етажче на България.

                          В тази статия има интересен абзац

                          https://www.investor.bg/po-sveta/453...-do-70-335750/

                          Сега пазарът се възстановява и хората изглежда масово се завръщат. Големите работодатели искат хората им да се върнат в офиса, университетите засилват присъственото обучение, а системата на държавните училища в Ню Йорк, която е най-голямата в страната, започна отново да работи без вариант за учене от разстояние.
                          Last edited by xshell; 17.09.2021, 16:53.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            Тия вече глътнаха водица. Сега иде ред на "инвеститорите" ипотекари,който са се нашили с "изгоден" кредит за апартамент.
                            Радев разкажи моляте как миналата година продаде преди кризата на високото и купи веднага после на ниското

                            Да се посмееме и днеска че кретена го няма ще трябва да го заместиш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение
                              Аре ударете едно понижителско рамо на цените на офисите като не става при жилищното.

                              https://www.investor.bg/bylgariia/45...-ofisi-335699/
                              Тия вече глътнаха водица. Сега иде ред на "инвеститорите" ипотекари,който са се нашили с "изгоден" кредит за апартамент.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                той още няма такъв.
                                след 10-15 годни евентуално
                                И ти си прав вероятно по тая програма за интеграция на ромите придобиваш документ ако си стоят там през целият период

                                Аз се чудех що крети не продава на 650к евро и още сега да си бие камшика за Гърция а то трябвало да си изкара целият контракт

                                Ех крети крети не ти ли обясниха какво подписваш та се цани аргатин на резаните карабини

                                Коментар

                                Working...
                                X