IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Мн малко бре. Само нафтата напраи +20% за има няма месец.
    Нафтата ,днес може да 90 долара ,след 24 часа да е 80 долара ,правиш ли разликата в двете картинки ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

      Поне си осъзнал грешката си. Сума народ набиват яко пари по кирпичи и плетенарки по села и паланки с мечти за селски живот. Наливат пари в каца без дъно. Накрая с мазоли и разбити мечти си отиват от този свят, всичко се руши и буренясва, защото младите нямат тези мечти. Те искат в Сф. апартаменти и наемчета да капят:-)

      Жал ми е за тези хора, но такъв е живота.


      Аз още навремето му казвах, че не одобрявам и няма смисъл да инвестира в неговия роден край.

      С право младежите/младите хора не искат да се мъчат по тия села.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        маджарите 4.77% - падеж 02/27. Хубавото е, че курса е около номинала, т.е. доходността идва чрез купона.

        https://www.comdirect.de/inf/anleihen/XS2558594391
        Мн малко бре. Само нафтата напраи +20% за има няма месец.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          маджарите 4.77% - падеж 02/27. Хубавото е, че курса е около номинала, т.е. доходността идва чрез купона.

          https://www.comdirect.de/inf/anleihen/XS2558594391
          Джонка я кажи в немска банка можемлинда прехвърлиш пари от България ако не си немец?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            евго твоя старец е бил истински имотен магнат, бре
            А аз си мислех, че моята баба била гъзар(ка).

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              Румънците дават 4% с падеж Октомври 2024 година ,вторичен пазар ,в евро
              маджарите 4.77% - падеж 02/27. Хубавото е, че курса е около номинала, т.е. доходността идва чрез купона.

              https://www.comdirect.de/inf/anleihen/XS2558594391

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                ходя в града баш по имотни сделки и имам идея кое как въри и да те изненадам, но цените са значително по-високи от тези в представите ти.
                Берти , как върви земеделската земя в твоя район.В моя вече е 2500 лв/дка.Северозападналия район.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Ако мога още 3 да пласирам. Сума пари са вложени в тях, а можеха да бъдат вложени в апарти в София, които да носят доход в продължение на 30 г. до момента.
                  Поне си осъзнал грешката си. Сума народ набиват яко пари по кирпичи и плетенарки по села и паланки с мечти за селски живот. Наливат пари в каца без дъно. Накрая с мазоли и разбити мечти си отиват от този свят, всичко се руши и буренясва, защото младите нямат тези мечти. Те искат в Сф. апартаменти и наемчета да капят:-)

                  Жал ми е за тези хора, но такъв е живота.



                  Коментар


                  • Румънците дават 4% с падеж Октомври 2024 година ,вторичен пазар ,в евро

                    Коментар


                    • много се объркаха тук ролите
                      понижителите надуват цените и ходят по огледи
                      повишителите се оплакват, че цените са високи и не купуват
                      криптомилоинери сравняват байхойан с имотиту по ръст на цените
                      ще има май големо мяу скоро...при жабетата
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Нали Джонката го е стегнал и е нормално да е завишил цената.

                        А Кавръков хич не познава, въпреки че ми е приятел,


                        Аз съм доволен, че по време на предишния бум 2017-2020 г. успях да си пласирам 3 провинциални имота.

                        Ако мога още 3 да пласирам. Сума пари са вложени в тях, а можеха да бъдат вложени в апарти в София, които да носят доход в продължение на 30 г. до момента.
                        евго твоя старец е бил истински имотен магнат, бре
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          Сега се правиш на мъж, но като го видиш декември у студа с чантата от кауфлан да зъзне на спирката, ще ти омекне сърцето.
                          не мога да пускам клошари
                          все пак държа поне 4 звезди ниво
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Нали Джонката го е стегнал и е нормално да е завишил цената.

                            А Кавръков хич не познава, въпреки че ми е приятел,


                            Аз съм доволен, че по време на предишния бум 2017-2020 г. успях да си пласирам 3 провинциални имота.

                            Ако мога още 3 да пласирам. Сума пари са вложени в тях, а можеха да бъдат вложени в апарти в София, които да носят доход в продължение на 30 г. до момента.
                            Tова не е предишния бум, а началото на сегашния. Ако беше истински повишител нямаше да правиш тази новака грешка. Е виж останалите във форума изчакаха и какви пари направиха (на хартия).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              Вече 3 години нема дори посещения на обявата, сделки в града липсват на цени над 25К лв. Ти да не си станал пресаташе на кольо откакто го зазида?
                              ходя в града баш по имотни сделки и имам идея кое как въри и да те изненадам, но цените са значително по-високи от тези в представите ти.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                Как пък реши, че пазарната на кавръковия имот е 1/3 от това, което иска? Много си далеч от истината....сефте.
                                Вече 3 години нема дори посещения на обявата, сделки в града липсват на цени над 25К лв. Ти да не си станал пресаташе на кольо откакто го зазида?

                                Коментар

                                Working...
                                X