IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Не ме засяга грам, аз съм фиксе 10 години - а после пенционер с индексация Вие плащате инфлацията - ей ти го примера с Турция, ако мислиш че в Б-стан сте по-добре от Германия хахахахаха, при вас пере двуцифрена инфлация тая година, от догодина нови увеличения - между 13 и 30% - гледай новините тая седмица как вървят досега.
    То и горивото ти е фиксирано и битовите сметки и храната всичко има нема четирицифрена сума

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Ма как така инфлация нали тебе скъпият транспорт не те засягаше ???

      Като ти казах че точно ти си този дето ще плати сметката с крупната четирицифрена сума не ми верваше
      Не ме засяга грам, аз съм фиксе 10 години - а после пенционер с индексация Вие плащате инфлацията - ей ти го примера с Турция, ако мислиш че в Б-стан сте по-добре от Германия хахахахаха, при вас пере двуцифрена инфлация тая година, от догодина нови увеличения - между 13 и 30% - гледай новините тая седмица как вървят досега.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Не знам как ги правите тия сметки с десетки години напред все едно сте на по 20 години и ще живеете като костенурките ,след 10 години ще ти е все тая и за имоти и лихви .
        За толкова ми е договора с фиксирана лихва, не ме мисли как живея - тук не ти е БГ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          За мен е Рай в следващите 10 години, фиксирана лихва около 4 пъти по-ниска от задаващата се инфлация
          В по-добра кондиция не съм бил, я глей тука: https://www.investor.bg/po-sveta/453...rekord-341756/
          Ма как така инфлация нали тебе скъпият транспорт не те засягаше ???

          Като ти казах че точно ти си този дето ще плати сметката с крупната четирицифрена сума не ми верваше

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            напротив, след има - няма 10-15 години кратунчо ще е изплатил заема на селския хан и ще се пенсионира щастливо
            и голям живот го чака
            кеф му на солун ще пере чаршафи, кеф му на турция /ако го допускат/
            Що па да не го допуснат в Турция , кой би върнал крупен четирицифрен инвеститор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Не знам как ги правите тия сметки с десетки години напред все едно сте на по 20 години и ще живеете като костенурките ,след 10 години ще ти е все тая и за имоти и лихви .
              напротив, след има - няма 10-15 години кратунчо ще е изплатил заема на селския хан и ще се пенсионира щастливо
              и голям живот го чака
              кеф му на солун ще пере чаршафи, кеф му на турция /ако го допускат/
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                За мен е Рай в следващите 10 години, фиксирана лихва около 4 пъти по-ниска от задаващата се инфлация
                В по-добра кондиция не съм бил, я глей тука: https://www.investor.bg/po-sveta/453...rekord-341756/
                Не знам как ги правите тия сметки с десетки години напред все едно сте на по 20 години и ще живеете като костенурките ,след 10 години ще ти е все тая и за имоти и лихви .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Ние можем да артисаме всякък ти гледай да си в кондиция следващите 10г че немските банки такива като тебе чакат
                  За мен е Рай в следващите 10 години, фиксирана лихва около 4 пъти по-ниска от задаващата се инфлация
                  В по-добра кондиция не съм бил, я глей тука: https://www.investor.bg/po-sveta/453...rekord-341756/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Значи сте артисали 15-20 години назад, те това значи Да ти го преведа.
                    Ние можем да артисаме всякък ти гледай да си в кондиция следващите 10г че немските банки такива като тебе чакат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                      има нов чалъм май май ..
                      създава се изкусвен дефицит ..
                      имоти за които се обадя да огледам мигом изчезват ..
                      или са вече капарирани или собствениците ги няма и са в чужбина или се предлага нещо друго ..
                      но факт, след като се появи интерес обявата отича .
                      явно се цели в нета да има само негодни имоти, които да формират някаква пазарна цена на кв. за нещо което за нищо не става ..
                      и изведнъж се появява нещо друго, което не е таргет, но все пак на фона това нямане .. както се казва като няма риба и рака е риба ..
                      както забелязвам и друго .. обявите на строителите в действителност не се появяват в имоти бг. в техни сайтове да .. има цифра имоти с невероятни цени, но в имоти същите ги няма или има по един два апартамента от сграда .. явно на някой обезщетен или случаен ..
                      има някаква уговорка, споразумение ..
                      някой някакви идеи ? може би картелче нещо ? или ?
                      и още нещо .. една и съща обява публикувана от 5 различни агенции ..
                      дали формират средна цена ? и е масово това
                      Тебе некаква параноя те гони нонстоп

                      Факт е че повече от половината оябви са менте или отдавна продадени, но умишлено не свалени от продажба с цел набиране на картотека

                      Що обаче си мислиш че някой би махнал тия обява само щото ти си се обадил???

                      Истината е че няма имоти на достъпни цени и все по малко такива ще има докато не се срине пазара

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                        има нов чалъм май май ..
                        създава се изкусвен дефицит ..
                        имоти за които се обадя да огледам мигом изчезват ..
                        или са вече капарирани или собствениците ги няма и са в чужбина или се предлага нещо друго ..
                        но факт, след като се появи интерес обявата отича .
                        явно се цели в нета да има само негодни имоти, които да формират някаква пазарна цена на кв. за нещо което за нищо не става ..
                        и изведнъж се появява нещо друго, което не е таргет, но все пак на фона това нямане .. както се казва като няма риба и рака е риба ..
                        както забелязвам и друго .. обявите на строителите в действителност не се появяват в имоти бг. в техни сайтове да .. има цифра имоти с невероятни цени, но в имоти същите ги няма или има по един два апартамента от сграда .. явно на някой обезщетен или случаен ..
                        има някаква уговорка, споразумение ..
                        някой някакви идеи ? може би картелче нещо ? или ?
                        и още нещо .. една и съща обява публикувана от 5 различни агенции ..
                        дали формират средна цена ? и е масово това
                        Ми не, брокерастия Холмс - едва ли някоя вярва, че повечето обяви въобще са реални Така върви от 20+ години, тая пасмина си е такава.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Рекордна е след кризата, като стигнеме 2007-ма значи баницата се е опекла
                          Значи сте артисали 15-20 години назад, те това значи Да ти го преведа.

                          Коментар


                          • има нов чалъм май май ..
                            създава се изкусвен дефицит ..
                            имоти за които се обадя да огледам мигом изчезват ..
                            или са вече капарирани или собствениците ги няма и са в чужбина или се предлага нещо друго ..
                            но факт, след като се появи интерес обявата отича .
                            явно се цели в нета да има само негодни имоти, които да формират някаква пазарна цена на кв. за нещо което за нищо не става ..
                            и изведнъж се появява нещо друго, което не е таргет, но все пак на фона това нямане .. както се казва като няма риба и рака е риба ..
                            както забелязвам и друго .. обявите на строителите в действителност не се появяват в имоти бг. в техни сайтове да .. има цифра имоти с невероятни цени, но в имоти същите ги няма или има по един два апартамента от сграда .. явно на някой обезщетен или случаен ..
                            има някаква уговорка, споразумение ..
                            някой някакви идеи ? може би картелче нещо ? или ?
                            и още нещо .. една и съща обява публикувана от 5 различни агенции ..
                            дали формират средна цена ? и е масово това
                            а и още нещо .. една и съща обява се публикува през ден през два като нова от много време .. що ?
                            Last edited by marsianec1; 14.12.2021, 23:25.
                            действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Колко рекордни бре, рекорда от 2007-а още е далеч
                              Рекордна е след кризата, като стигнеме 2007-ма значи баницата се е опекла

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Тази година е с рекорден брой покупко продажби, как мислиш дали има нужда някой да си прави труда да пуска такива статии след като на пазара няма имоти и каквото читаво се появи изчезва ?

                                Тия мантри за платените статии ги дъвчете от над 5 години за това време имотите направиха дубъл, а вие лапахте мухи
                                Колко рекордни бре, рекорда от 2007-а още е далеч

                                Коментар

                                Working...
                                X