IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.ecb.europa.eu/stats/poli.../index.en.html

    Бонке, лихвата на ЕЦБ е вече 0.00, два месеца преди моята прогноза! Не познах, но хванах посоката, явно положението е плачевно щом толкова бързат!

    Коментар


    • Вчера голям брокер на недвижими имоти беше извадил сергията и раздаваше флайери в периода между 1800 и 2000 часа в известен столичен парк. 3 служители бяха ангажирани в това ново начинание. Да им пожелаем успех.

      Коментар


      • Не е ли време въпросът да стане "Какво поевтиняване очаквате?"
        ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Никой не виси под полата ми ,но тук се присмиват някой хора без да се усещат ,че други могат да им се смеят на тях
          Има нещо за което не се замисляте изобщо и то е ,че от чакане само се губят пари. Нищо лично ,но когато ти пишех на теб да купуваш на 700-800 € кв.м. ми се сърдеше ,че имотите щели да падат. Е, паднаха ли ? Не се ли усещаш колко пари и нерви потроши през тези пет години чакане.
          Дори и да приемем ,че днес е върха на цените в което не съм сигурна пак е много по-добре да се купи днес имот, че дори и с кредит. Мога и да се обоснова за това си мнение ако сам не разбираш защо го пиша
          Не заблуждавай хората да купуват на върха! Точно ти купуваш на дъната, а заблуждаваш хората да се набутват по върховете, при това с кредити! Не е коректно от твоя страна!
          Преди месец дойде и купи, защото ти изпадна имот на половин цена! Защото го купи? Защото беше на половин цена! Така ли е? Да/НЕ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            И на колко по-ниски от моите цени си купувала? Аз, ако съм на 1000 еу, ти на 100 ли? Ако ти кажа, че ти когато си купувала имоти, аз съм копал и купувал коини в рейнджа 3-10к? Ако говорим кой е по на "далавера" сега, кой е?
            П.С аз балъци не търся, нормално е когато някой се съмнява да му докажа, че не е прав! Не е ли така?
            Написах ти цената на която съм купувала 2000 г е по-малко от половината на твоята. 400 $ на кв.м. в кв. Изток, как ти се струва ? Найс, а ?
            Затова ти пиша ,че мога да ти се присмивам без да съм го правила ,но ти не се усещаш и подскачаш. Питаш ме кой е на далавера, ами разбира се ,че съм аз защото и златото съм го купувала на около 200-300
            Ето, ти също се усъмни в мен и в това което ти пиша сега да те помоля ли ти да си приготвиш 100-тина хиляди за да ти доказвам ,че съм права защото ако искаш мога

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Аз купих преди 3 седмици и ако е рекъл господ следващата седмица ще купя пак. Въобще не ме интересува кога купувам, защото купувам за да не остане случайно нещо за некупилите. Стремежа е: 30% собственици / 70% наематели. През 2029-та съотношението ще е достигнато.
              В кой сегмент - жилище, парцел, офис, нива, склад или друго?
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Така, ето и защо ти го написах Много си далеч от цените на които съм купувала примерно аз ,но както виждаш не ти се присмивам. Същото е и със златото. Купувала съм имоти и в София и по морето на по-малко от половината на цените на които си купувал ти и само 10-тина години ,че на някой и по-малко от твойте. Сега да ти се хиля как си се прецакал ,че си купувал скъпо ли ? Наистина не се усещате ама изобщо
                Не търси тук балъци да ти се хващат на глупостите с разни облози за неща които пък изобщо не ме интересуват
                Мани го..той е от онези плашоци дето са му се усладили покупките и сега реве за ниски цени за да купи още. Ами, ако цените слязат много под 1000€ точно на неговите кофтори, дали пак така ще се радва? 2019г. не знаех, че е най-тарикатската за придобиване на НИ. Мои два като съм ги купувал 2002 и 1994г. трябва да си удрям г..а от тавана ли? Избива комплекси момчето откак койните кихнаха и той се е преселил тук. Както и задокеанските палячовци.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  Дами и господа "инвестори" в имоти. Не е лошо да купиш имот! Лошо е да купиш имот, когато "всички" купуват и то с чужди парЕ. Видно от изблиците на нервност от някои, стигам до извода, че сте били подведени да купите на върха, но нищо, тези дет са купили 2008 (ако не им бяха отнети де) пак си избиха инвестициите - вЕрно след 10-12 год, ама дет се вика, не губи кураж за следващия тираж.
                  Аз купих преди 3 седмици и ако е рекъл господ следващата седмица ще купя пак. Въобще не ме интересува кога купувам, защото купувам за да не остане случайно нещо за некупилите. Стремежа е: 30% собственици / 70% наематели. През 2029-та съотношението ще е достигнато.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Така, ето и защо ти го написах Много си далеч от цените на които съм купувала примерно аз ,но както виждаш не ти се присмивам. Същото е и със златото. Купувала съм имоти и в София и по морето на по-малко от половината на цените на които си купувал ти и само 10-тина години ,че на някой и по-малко от твойте. Сега да ти се хиля как си се прецакал ,че си купувал скъпо ли ? Наистина не се усещате ама изобщо
                    Не търси тук балъци да ти се хващат на глупостите с разни облози за неща които пък изобщо не ме интересуват
                    И на колко по-ниски от моите цени си купувала? Аз, ако съм на 1000 еу, ти на 100 ли? Ако ти кажа, че ти когато си купувала имоти, аз съм копал и купувал коини в рейнджа 3-10к? Ако говорим кой е по на "далавера" сега, кой е?
                    П.С аз балъци не търся, нормално е когато някой се съмнява да му докажа, че не е прав! Не е ли така?

                    Коментар


                    • Дами и господа "инвестори" в имоти. Не е лошо да купиш имот! Лошо е да купиш имот, когато "всички" купуват и то с чужди парЕ. Видно от изблиците на нервност от някои, стигам до извода, че сте били подведени да купите на върха, но нищо, тези дет са купили 2008 (ако не им бяха отнети де) пак си избиха инвестициите - вЕрно след 10-12 год, ама дет се вика, не губи кураж за следващия тираж.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        2013 на 1000 евра (вс екстри + малко гледка към море) , 2019 на 1000 евра (двор малко екстри + гледка витоша + подз парк място), 2019 та на 1800 квито се сетиш екстри на 100-200 метра от пясъка full hd гледка от всички стаи, 240 кв. + 2 подземни парк места. Дали е грешно или не не ми дреме, както казах, аз няма да продавам, няма и да давам под наем (с изкл. може би на най-стария, ако имам добра оферта за дългосрочно, иначе не!)

                        П.с
                        Ако не вярваш идвай със 100 к евра при нотариус (сори ама изглеждаш по-заможна и затуй ти вдигам залога, спрямо предишните ) и ако си мъж (нищо, че си жена) да видим, кой прави кой крив и кой ще сложи 100к в джобчето си. Давай, навита?
                        Така, ето и защо ти го написах Много си далеч от цените на които съм купувала примерно аз ,но както виждаш не ти се присмивам. Същото е и със златото. Купувала съм имоти и в София и по морето на по-малко от половината на цените на които си купувал ти и само 10-тина години ,че на някой и по-малко от твойте. Сега да ти се хиля как си се прецакал ,че си купувал скъпо ли ? Наистина не се усещате ама изобщо
                        Не търси тук балъци да ти се хващат на глупостите с разни облози за неща които пък изобщо не ме интересуват

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Тоя дето виси под полата ти ,за него става въпрос
                          Никой не виси под полата ми ,но тук се присмиват някой хора без да се усещат ,че други могат да им се смеят на тях
                          Има нещо за което не се замисляте изобщо и то е ,че от чакане само се губят пари. Нищо лично ,но когато ти пишех на теб да купуваш на 700-800 € кв.м. ми се сърдеше ,че имотите щели да падат. Е, паднаха ли ? Не се ли усещаш колко пари и нерви потроши през тези пет години чакане.
                          Дори и да приемем ,че днес е върха на цените в което не съм сигурна пак е много по-добре да се купи днес имот, че дори и с кредит. Мога и да се обоснова за това си мнение ако сам не разбираш защо го пиша

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                            Не съм изнервен, пия си пиенето на собствената тераса с гледка към морето. Просто се чудя луди ли сте или се правите на такива.Поздрави
                            Моите прогнози се сбъдват! ФЕД няма да спрат, докато не докарат рецесия, дори ще замижат за известно време. Основната цел е Русия!

                            Коментар

                            • Този коментар от bulgarian lev е изтрит от keep_calm
                              Заяждания

                              Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Тоя дето виси под полата ти ,за него става въпрос
                              Ех тази злоба и завист. Какво лошо има да си в /60-те % не виждам. Май време си е нужно за да се свикне.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            • Инфлация се 'бори' само с лихви и последващите от това затрудения за бизнеса и хората.
                              Едно, две, три повишения на лихвите не действат като вълшебна пръчица на инфлацията, но следствията от тези повишения водят до охлаждане на икономиката и направо заледяване в определени сектори.

                              Днес ще стане ясно започва ли ЕЦБ да бори инфлацията официално и степента и на ангажираност към случващото се в Европа.

                              ПП ЕЦБ трабва да избира - страдание за кредитополучателите или страдание за всички в следствие от галопиращите цени на храна, енергия, услуги, жилища. Не бива да забравяме, че зад политиката на ЕЦБ всъщност стоят кръговете на кукловодите (старите пари) и те ще направят така, че да няма революции на стария контитент, които революции да заплашат позицията им на властови център. До скоро успокояването на тълпата ставаше през печатане и раздаване на хората 'да имат' ... което беше ясно, че ще доведе до инфлация, но явно са преценили, че това е най-малкото зло в конкретната ситуация. Сега с енергийната криза в Европа, кризата с жилищата в Германия и не само се формират нови заплахи за статуквото.
                              Last edited by bertram; 21.07.2022, 11:40.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар

                              Working...
                              X