IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Явно е дошъл твоят щастлив момент да познаеш тренда след 6г. мъки на непознаване. Затова ли си толкова еуфорично въодушевен? Мен ми дреме за цените, аз съм купил каквото ми трябва и с лекота мога да изчакам следващия цикъл, за теб остава горчивата дъвка, че си подвел стотици, ако не хиляди хора..
    Едно време имаше два лафа които запомних ,запомнете ги и вие ,не знам кой беше казал ама ще се окаже май прав ,В България пазара на имоти е 5,6 години ръст и 5,6 години спад ...и другото беше че цените падали след около 12 месеца без нито да се вдигат нито да падат...картинката придобива познати нюанси

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Хахаха, поредното реване на чужди гробища! Що се повтаряте и подесетворявате така бе Бетерчо, ти за да си оригинален, поне прочете ли темата от последните 10г.? Същите простотии ги ръсите от десетилетие!!! На повишители и собственици, някоя банка щяла да ги санкционира, абе защо всички клошари сте като две капки боза?
      Чудих се дали да не ти тегля едни майни, но реших, че е по-добре да те добавя при "Долните". Сбогом!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

        Помним прогнозите на Бони, че цените при ковид ще рипнат. Ти се смееше и с останалите мислители вещаехте 70 процента надолу. Сещашлисепослекостана?
        Виж сега прогнозирах УСТОЙЧИВ СПАД!!
        А БОНИ ПРОГНОЗИРА К Р Е ХЪ К и НЕУСТОЙЧИВ РЪСТ?!!!
        Кой е по адекватен в прогнозите ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          Според теб ще се вдигат ли още и защо?
          Какво очакваш от важния майски доклад за готовността ни за еврозоната?
          Ако не ни приемат това как ще се отрази на хайпа "приемат ли ни в Еврозоната всички имоти по 2(минимум)?"?
          При положение, че Европа навлиза в рецесия (основна експортна дестинация за българската индустрия) - как според теб ще се отрази това на пазарът на труда и респективно имотите?

          ако иска някой друг от феновете на ръст до 2029-та може да участва в анкетата

          благодаря!
          Явно е дошъл твоят щастлив момент да познаеш тренда след 6г. мъки на непознаване. Затова ли си толкова еуфорично въодушевен? Мен ми дреме за цените, аз съм купил каквото ми трябва и с лекота мога да изчакам следващия цикъл, за теб остава горчивата дъвка, че си подвел стотици, ако не хиляди хора..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Търкам си очите,питам се дали съм пил,ама тая вечер не съм,чета и не вярвам на очите си,Байлор,повишител НОМЕР 1,ОТКРИВА ДЕПОЗИТ в TBI Bank?!!!
            Какво по дяволите става тук?
            Повишителите станаха депозанти???
            Уникална картинка,без аналог!
            не мога да го проумея това
            плаща потребителски на 4+% (с екстрите) и държи депозит на 2%(+/-) годишна лихва
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Тук си прав, едно от предимствата да нямаме редовно правителство. Спестяват се няколко милиарда в кухи проекти.
              8 милиарда неизпълнени капиталови разходи! Това е голям минус за строителните фирми!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                ще ти отговоря вместо него,
                такова десетилетие няма да видите никога повече през живота си,
                Всеки шушляк тогава купил имот, акции, крипто и се докосва до бога, печели и си повярва за миг, че е вундеркинг ?!
                Просто имаше съчетание на фактори, понякога се озоваш по късмет на правилното място, няма лошо.
                Говоря за посл 10 год, не за 2005, 2000 или преди това.
                Просто ЦИКЪЛА свърши, това е, сега нагоре повече няма да ходи.

                Само, да сметнем, ако някой е купил в началото на 2022г:
                2022 - Такси, прехвърляния + инфлация 20% = -30%
                2023 - спад от 5-10% + инфлация 15% = -20%
                Значи до тази Коледа, Тухларчо ще е със -50%, ако ще и след това АКО пазара задържи тия цени, голяма далавера, я ?
                Сега говорих с познати на Запад какво става..
                Масови писъци банките вдигат яко кредитите,тези с плаващи лихви.
                Мой познат взел ипотека имал и потребителски казва банката веднага ме налази и ме почна с вдигане на вноската,имал малко отделени пари та казва погасявам го целия веднага оставям само ипотеката НО с фиксе лихва.
                Негова позната СКОК на вноската с 50%,маса народ с ипотеки на плаващи лихви ще бъде удавен в лихвени повишения !!
                Тук да напомня пак на публиката ,писах ако помните КОЙТО ИМА кредити,да бърза да погасява и намалява каквото може ...
                Който ме е послушал пак е спечелил

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Ковида вдигна цените на имотите.Чудя се Кавръка защо се гордее от това!
                  Търкам си очите,питам се дали съм пил,ама тая вечер не съм,чета и не вярвам на очите си,Байлор,повишител НОМЕР 1,ОТКРИВА ДЕПОЗИТ в TBI Bank?!!!
                  Какво по дяволите става тук?
                  Повишителите станаха депозанти???
                  Уникална картинка,без аналог!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                    ти за да си оригинален, поне прочете ли темата от последните 10г.? Същите простотии ги ръсите от десетилетие!!!
                    ще ти отговоря вместо него,
                    такова десетилетие няма да видите никога повече през живота си,
                    Всеки шушляк тогава купил имот, акции, крипто и се докосва до бога, печели и си повярва за миг, че е вундеркинг ?!
                    Просто имаше съчетание на фактори, понякога се озоваш по късмет на правилното място, няма лошо.
                    Говоря за посл 10 год, не за 2005, 2000 или преди това.
                    Просто ЦИКЪЛА свърши, това е, сега нагоре повече няма да ходи временно.

                    Само, да сметнем, ако някой е купил в началото на 2022г:
                    2022 - Такси, прехвърляния + инфлация 20% = -30%
                    2023 - спад от 5-10% + инфлация 15% = -20%
                    Значи до тази Коледа, Тухларчо ще е със -50% ПОКУПАТЕЛНА ЦЕНА, ако ще и след това АКО пазара задържи тия цени, голяма далавера, я ? Как точно си е спасил кеша ?
                    Last edited by Бедният брoкер; 31.01.2023, 21:49.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Епа нали с нещо требе да си чешем клавиатурките!

                      Виж ся - за мен риска някой полит.бунак да отмени борда и отвърже лева ще си го има, докато има лев.
                      Затуй по-добре да няма лев! Мани я тая носталгия, и прочее глупости.
                      Иначе като ги знаем колко са (не)кадърни нашите управници - ясно е, че е по-добре борд. Но при условие, че ти се отваря шанс да печаташ евра под надзора на Ецб /според квотата или както там/ и да водиш истинска монетарна политика <> пред опцията да нямаш монетарна, а само фискална политика, тъй като трябва да си КУПУВАШ еврата /реално докато сме в борд - точно това правим! паричната маса може да расте само ако расте валутн. компонента на резерва/ - което при един остро влошен търговски баланс - води до остро свиване на пар. маса и тогава ще си припомним всички кво значи криза /позабравили сме явно/!

                      А едно е да си роб /в борд/, съвсем друго е да си пълноправен член на ЕЗ - изобщо няма място за сравнение! Не знам какво има да го обсъждаме? Все едно да правим референдум и да чакаме бай Мангал да ни каже да закриваме ли Аеца или нещо от сорта!
                      Топ коментар! Голямо браво от мен!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Ковида вдигна цените на имотите.Чудя се Кавръка защо се гордее от това!
                        Според теб ще се вдигат ли още и защо?
                        Какво очакваш от важния майски доклад за готовността ни за еврозоната?
                        Ако не ни приемат това как ще се отрази на хайпа "приемат ли ни в Еврозоната всички имоти по 2(минимум)?"?
                        При положение, че Европа навлиза в рецесия (основна експортна дестинация за българската индустрия) - как според теб ще се отрази това на пазарът на труда и респективно имотите?

                        ако иска някой друг от феновете на ръст до 2029-та може да участва в анкетата

                        благодаря!
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                          Помним прогнозите на Бони, че цените при ковид ще рипнат. Ти се смееше и с останалите мислители вещаехте 70 процента надолу. Сещашлисепослекостана?
                          Ковида вдигна цените на имотите.Чудя се Кавръка защо се гордее от това!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                            Помним прогнозите на Бони, че цените при ковид ще рипнат. Ти се смееше и с останалите мислители вещаехте 70 процента надолу. Сещашлисепослекостана?
                            така е!

                            факт е,че рипнаха, а дали скока е бил, за да формираме blow-off top,без който трудно приключва дълъг бичи цикъл - ще разберем до лятото или най-късно до есента на тази година.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Другия месец ще ни бъде забавно да прочетеш писмото от банката с новите (по-високи лихви). Обещавам да се посмея на глас.
                              Хахаха, поредното реване на чужди гробища! Що се повтаряте и подесетворявате така бе Бетерчо, ти за да си оригинален, поне прочете ли темата от последните 10г.? Същите простотии ги ръсите от десетилетие!!! На повишители и собственици, някоя банка щяла да ги санкционира, абе защо всички клошари сте като две капки боза?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Добре изкривяваш инфото. Дано се чустваш рахат от това. Според мен ти горчи дъвката в устата от пропуснали възможности. За това си хипер активен в темата, няма друго обяснение, освен психо проблеми.
                                Ти мислиш ли, че човек, който дава 5 кинта да му паркират колата пред кръчмата, за да му видят всички беенвето, е способен на каквато и да е адекватна мисъл

                                Коментар

                                Working...
                                X