IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
    Абе накавръка оскуба ли си косите?
    Еехххх, защо не послушаха Купата когато им хортуваше за нива и свикване? Защо?Защо Защо?

    ==============2029====================

    Жилищата в София поскъпнаха с над 85% за период от шест години и три месеца. Това нарежда столицата на първо място сред градовете в страната с над 120 хил. жители в класация за поскъпване на имотите, пише "Труд".

    Цените на апартаментите ново строителство в София през първото тримесечие на годината са със 74,6% по-високи спрямо 2015 г., показват данни на Националния статистически институт. При съществуващите апартаменти поскъпването за същия период е по-голямо - с 91,5%.

    ===============2029=====================

    Поскъпването не е свършило. До 2029 има още 7 годинки...
    Last edited by bulgarian lev; 26.07.2022, 23:19.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Ето тук по-ясно се виждат Трофитоарите на "Редута" опс Разбита.

      https://prnt.sc/T4MKd2j3RIXN
      Last edited by better; 26.07.2022, 23:23.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Да не би да си имаме работа с Божинката?! (или негов фен)

        "Враца ми е Ню Йорк"
        Та какво викаш Юлка, утре ще се вдигат яко лихви и ще се издърпва парична маса ли?
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Абе накавръка оскуба ли си косите?

          Данните за такъв дълъг период от време показват, че в столицата има сериозно търсене както на ново строителство, така и на съществуващи къщи и апартаменти

          Коментар


          • Терзиев, там са само "Трофи" имоти и за не им развалят рахатлъка разни бебоци, са изпотрошили тротоарите, белким минат по-далечко от "трофитата" им обзаведени само с Миеле.
            Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	2
Size:	27.2 КБ
ID:	3951469



            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Спокич Мите глей сега съдбата може да ни помогне и да купим,е не онези хубави цени но на малко по сгодни ,не знам за теб ти си знаеш,усещаш,но аз ще изчакам още месец,два толкова чаках няма да ме обърнат,освен ако не видео нещо което мога да взема и сега без да се остържа до кокал.
              Аз ще купувам без оглед на икономика, лихви, цикли и тн. И този имот ще ми е за собствен кеф. Досещаш се, че не е апартамент. Само да не стане сакатлък като предния път или децата не кажат, че не им харесва. Кинти се изкарват, пропуснат кеф не се наваксва. Цените се опасявам, че по-сгодни няма да станат, освен ако не са решили да намаляват доходи, да вдигат безработица и да фалират САЩ с последващ ресет на дълга.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Е, днес е малко по-скромен, вчера сравни Бургас с Монте Карло, ама да не бързаме, има още час до края на деня.
                Да не би да си имаме работа с Божинката?! (или негов фен)

                "Враца ми е Ню Йорк"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                  И също:


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    по-меко ще бъде докъм 5% , а след това амаргедон...просто сега дългът е прекалено много.
                    Като дойдат твоите абсурдни 5%, купуваш копачи и се пенсионираш от трол фермата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Трофи имот в Редута звучи като заглавие от в. "Стършел". Днес като минавах с количката по "Велчо Атанасов" щях да се оглеждам за такива имоти, ама нямаше как понеже тротоар няма и внимавах да не утепам бебока. Предлагам "Модерно предградие" за следващия ти трофи имот.

                      Признавам обаче, че имаш известно чувство за хумор.
                      Е, днес е малко по-скромен, вчера сравни Бургас с Монте Карло, ама да не бързаме, има още час до края на деня.

                      П.С хумор наистина има! Представям си го как пуска количките на децата в центъра на Бургас, кът им разказва на вицове на Къци Вапцаров и се хвали, колко голЕм бизнесмен е, притежава няколкостотин грама злато и уреди Миели, по-дръти от слънцето.
                      Last edited by better; 26.07.2022, 23:01.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Волкър 2 няма да има ! Можем да се обзаложим !
                        по-меко ще бъде докъм 5% , а след това амаргедон...просто сега дългът е прекалено много.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          За trophy имотите ми / новата къща в Редута и апарта в Бургас, само здрави уреди като Miele или профи такива от специализираните магазини. Никакъв компромис. Изкарват векове.Криптофен няма как да го разбере това, той е ветропоказател, не тежи на местото си, като стара реликва, стиропорена душа...
                          Трофи имот в Редута звучи като заглавие от в. "Стършел". Днес като минавах с количката по "Велчо Атанасов" щях да се оглеждам за такива имоти, ама нямаше как понеже тротоар няма и внимавах да не утепам бебока. Предлагам "Модерно предградие" за следващия ти трофи имот.

                          Признавам обаче, че имаш известно чувство за хумор.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                            Благодаря, че ме разсейвате докато имам работа на компютъра. Ще си отворя една бира за форумното здраве и на повишители и на понижители.


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Обещал си книга за имотите ,да не забравиш,я виж какви изрази "стиропоена душа',това да се включи задълже
                              Волкър 2 няма да има ! Можем да се обзаложим !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                За trophy имотите ми / новата къща в Редута и апарта в Бургас, само здрави уреди като Miele или профи такива от специализираните магазини. Никакъв компромис. Изкарват векове.Криптофен няма как да го разбере това, той е ветропоказател, не тежи на местото си, като стара реликва, стиропорена душа...
                                Умрели са криптофеновете да се интересуват от кофторите ти в Редута, Бургас, Каспичан или уредите за илядо лева! Сън не спят!

                                Коментар

                                Working...
                                X