IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    https://www.mediapool.bg/etsb-varvi-...ews345793.html

    ЛИХВЕН ШОК !!!!!!!!!!



    ЛИХВЕН ШОК РАТКОО ...
    ЕЦБ върви към ново голямо увеличение на лихвите !!!

    ЕКСКЛУЗИВНА НОВИНА ОТ KAVRAKOV NEWS !!!НАЙ-АКТУАЛНАТА МЕДИЯ ДНЕС !!


    Ръководството на Европейската централна банка все още е склонно да повиши основната лихва с половин процент в четвъртък, въпреки сътресенията в американския банков сектор, съобщава източник на “Ройтерс“. Очакванията са инфлацията в еврозоната да остане по-висока от желаното през следващите три години.
    Credit Suisse 40% вероятност за фалит преди 5 минути.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Тогава какво те вълнува дали имотите поскъпват или спадат ? Пиши в темата за наемите
      Pardon??? Нещо против ли имаш за това? Вълнувам се от много неща в живота и от това, че спадът на НИ е факт в този прекрасен момент и ще продъжа да пиша за неговото развитие.
      Click image for larger version

Name:	22.JPG
Views:	1
Size:	66.1 КБ
ID:	4039789



      https://fred.stlouisfed.org/series/QBGR368BIS
      Last edited by unimog; 15.03.2023, 12:17.

      Коментар


      • Махаш 50 000 евро от всичките и тогава може да се обмисли покупка, и то в икономическата обстановка към момента.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

          Нямам мераци за покупка, ще ми отнеме свободата.
          Идеално, а за какво се бориш тогава?
          Какво те мотивира да пишеш кокретно в тази тема?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

            Нямам мераци за покупка, ще ми отнеме свободата.
            Тогава какво те вълнува дали имотите поскъпват или спадат ? Пиши в темата за наемите

            Коментар


            • 100% Inflation in Argentina Opens the Door for a Presidential Upset

              https://www.bloomberg.com/news/artic...premium-europe

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                Бахахаххаха, абе вие нямате ли си тема?

                Кажи ми, защо да продам имот на цена под покупната, при положение, че:
                - цената му се е увеличила,
                - мога да изкарам някой лев от наем,
                - ще ми трябва в бъдеще за някое от децата.
                - сега съм имал кеш да купя, утре кой знае...
                Скоро ще разбереш защо .
                В момента излизат интересни данни ха ха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                  Нямам мераци за покупка, ще ми отнеме свободата.
                  точно така.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                    Не звучиш много кефски. Ако наистина искаш да купуваш, може да се окаже, че сега е момента. Да не те четем 6-7 години като Кавръков?
                    Нямам мераци за покупка, ще ми отнеме свободата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Сега остава и да купите с огромни отстъпки
                      И аз мисля, че сега е момента, но те чакат .. какво беше 149 на паветата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                        Юнимог, не бързай лавината тепърва започва! Цените ще паднат под равновесната си точка!
                        И продължавай в същият дух, хората се нуждаят от твоята информация, продавачите вече са склонни на ОГРОМНИ отстъпки!
                        Бахахаххаха, абе вие нямате ли си тема?

                        Кажи ми, защо да продам имот на цена под покупната, при положение, че:
                        - цената му се е увеличила,
                        - мога да изкарам някой лев от наем,
                        - ще ми трябва в бъдеще за някое от децата.
                        - сега съм имал кеш да купя, утре кой знае...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          ще се влиза в рецесия
                          И после CDBC и кеша замина. Който купил, купил. Който разбрал, разбрал.

                          Коментар


                          • Не звучиш много кефски. Ако наистина искаш да купуваш, може да се окаже, че сега е момента. Да не те четем 6-7 години като Кавръков?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              https://www.mediapool.bg/etsb-varvi-...ews345793.html

                              ЛИХВЕН ШОК !!!!!!!!!!



                              ЛИХВЕН ШОК РАТКОО ...
                              ЕЦБ върви към ново голямо увеличение на лихвите !!!

                              ЕКСКЛУЗИВНА НОВИНА ОТ KAVRAKOV NEWS !!!НАЙ-АКТУАЛНАТА МЕДИЯ ДНЕС !!


                              Ръководството на Европейската централна банка все още е склонно да повиши основната лихва с половин процент в четвъртък, въпреки сътресенията в американския банков сектор, съобщава източник на “Ройтерс“. Очакванията са инфлацията в еврозоната да остане по-висока от желаното през следващите три години.
                              изплискАл си легена до сухо...
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                има някаква грешка
                                не 12 а над 60 месеца я дъвчете тая горчива дъвка

                                за това време цените утроиха а инвестициите се избиха на 50% от наемите
                                който иска да ви чете.
                                https://www.mediapool.bg/etsb-varvi-...ews345793.html

                                ЛИХВЕН ШОК !!!!!!!!!!



                                ЛИХВЕН ШОК РАТКОО ...
                                ЕЦБ върви към ново голямо увеличение на лихвите !!!

                                ЕКСКЛУЗИВНА НОВИНА ОТ KAVRAKOV NEWS !!!НАЙ-АКТУАЛНАТА МЕДИЯ ДНЕС !!


                                Ръководството на Европейската централна банка все още е склонно да повиши основната лихва с половин процент в четвъртък, въпреки сътресенията в американския банков сектор, съобщава източник на “Ройтерс“. Очакванията са инфлацията в еврозоната да остане по-висока от желаното през следващите три години.

                                Коментар

                                Working...
                                X