IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ръстът на цените на жилищата у нас почти спря, в София те намаляват за тримесечие

    На годишна база покачването на цените се успокоява в повечето големи градове у нас

    Коментар


    • Не се радвайте на плановата икономика ,защото наливането на пари за спасяване е планова икономика а после следват НАЦИОНАЛИЗАЦИИ ЗНАЕТЕ ,СЕКВЕСТИРАНЕ НА ИМОТИ В ПОЛЗА ДА ДЪРЖАВАТА,НУЛЕВА СПЕКУЛАЦИЯ И КОНТРОЛ НА НАЕМИТЕ 100% ОВ ,ТОВА Е !
      Радвате се на неща дето ще Ви сложат прангите на врата после

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Мецобик Разгледай мнение
        Аз купих на топ/мн хубава да кажем/ локация и сега покрай ремонтите разни съседи от съседни сгради и квартала само ме спират и се пазарят да го откупуват, предлагат ми бартери за по-големи на не толкова хубава локация, разни доктори и какви ли не, еми сори дали ще се срине цената с 20-30-40% не знам, но виждам от първо лице какво яко ръгане е, вярно всеки вкарва кеша в тухли?!? Всички са глупави?
        Сънувал си нещо. На тез цени мераклии - нема. Даже брокеразите се ориентираха да предлагат в Дубай, Спания, Талия.

        Коментар


        • German Chancellor Says Deutsche Bank Is ‘Very Profitable’ and Has No Need for Concern

          https://www.bloomberg.com/news/artic...rope#xj4y7vzkg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
            Бинанс имат проблем с поддръжката и са спрени всички търговии.
            Ам случва се, на който не му се чака има Кракен, Хуоби, койнбейз и т.н. Между другото и Рево са се усетили и пуснали директно теглене на конове към собствен адрес.

            Коментар


            • Аз купих на топ/мн хубава да кажем/ локация и сега покрай ремонтите разни съседи от съседни сгради и квартала само ме спират и се пазарят да го откупуват, предлагат ми бартери за по-големи на не толкова хубава локация, разни доктори и какви ли не, еми сори дали ще се срине цената с 20-30-40% не знам, но виждам от първо лице какво яко ръгане е, вярно всеки вкарва кеша в тухли?!? Всички са глупави?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                вате, стига кьор фишеци
                уточни се, като хората, че това е за швабско
                и кажи, какво има да им реновира на апартаментите
                защото очевидно няма да зида до 50см
                Това важи за целия ес, какво ще реновира не знам, довечера ще питам

                Коментар


                • https://www.dnevnik.bg/biznes/2023/0...ef=home_layer2

                  На тримесечна база в шестте най-големи по население градове повишението продължава с изключение на София, където се отчита спад с 2.5%.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    В момента е ръгане с лакти за моя апартамент на Докторска. Реших да го отдам за година да видя как е. 900€ за наем. Избирам наематели. Руснаци, французи или германци. И българи IT има. Само ден след обявяването му, обаче го отдавам от 1 Април. В Плазата било дебело - 1500 евра и нагоре.
                    Браво ,там ти е най добрия удар .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Щото в момента на тезгяха са търговиите с ценни книжа на криптоактиви
                      В момента е ръгане с лакти за моя апартамент на Докторска. Реших да го отдам за година да видя как е. 900€ за наем. Избирам наематели. Руснаци, французи или германци. И българи IT има. Само ден след обявяването му, обаче го отдавам от 1 Април. В Плазата било дебело - 1500 евра и нагоре.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Бинанс имат проблем с поддръжката и са спрени всички търговии.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Binance що спряха търговията с конете?
                          Щото в момента на тезгяха са търговиите с ценни книжа на криптоактиви

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            Binance що спряха търговията с конете?
                            Не могат да насмогнат на мераклиите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                              Сега чакаме ЕЦБ да налее кинти за Дойче Банк пак и познайте дали хората няма да се стреснат и в другите Банки относно спестяванията си. Вероятно ще последва лавина от теглене. Явно това е механизма за ускорено въвеждане на CBDC.
                              Лошото е че каквото Ви даваха досега ,ще си го вземат с лихвите както се казва ,ха ха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                                Сега чакаме ЕЦБ да налее кинти за Дойче Банк пак и познайте дали хората няма да се стреснат и в другите Банки относно спестяванията си. Вероятно ще последва лавина от теглене. Явно това е механизма за ускорено въвеждане на CBDC.
                                Направо ми се гади, честно.
                                То са регулатори, регулации, одиторска четворка, ЕЦБ-та, ФЕД, па вътрешни одити, па консултантски компании и накрая всичко отича за седмица.
                                За какво беше нужно крепенето на гнилите ябълки?
                                Че Дойче няма да я бъде се знаеше преди сигурно десетилетие.

                                Коментар

                                Working...
                                X