IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

    И ти как реши, че нямам представа?
    Е, верно в Кълъмбъс точно не съм бил, пази Боже... ама то и няма нужда, нещата са ясни.
    Ами щом не си наясно,че в предградията, в които живеят белите хора, престъпността е ниска, явно не си наясно.Американските градове са големи по площ и не е като в България цялото население да е наблъскано в блокове .А гетата обикновено са близо до центровете на градовете .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      и сестра му, както и повечето икономически бежанци
      ще казват, че там е раят на земята
      докато не се завърнат тук стари, болни и без зъби
      Естествено, че е раят,щото там всеки може да почне от нулата и да стане милионер .Сестра ми и зетят работят на държавна работа и въпреки това си купиха двуетажна къща за 160 хиляди долара,която изплатиха за няколко години. Кога в България двама държавни служители ще могат да закупят подобна къща и за няколко години да я изплатят?Тук даже прогнила панелка не могат да закупят,без да се загробят с ипотека за 30 години.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Хахаха-ами естествено, че в централната част е висока престъпността, щото там живеят основно маргиналите.В предградията живеят заможните хора и там престъпността е много ниска. Нали си гледал по филмите какво представляват американските къщи-с морава отпред, няма огради на двора,няма двойно подсилени метални врати. Така ли ще е ако има престъпници да грабят и крадат?
        И сестра ми не ми е разправяла,ама зетят ми разправя.А той работи в полицията. Дали на него да вярвам относно престъпността или на теб,който и понятие си нямаш как е устроен живота в САЩ?
        И ти как реши, че нямам представа?
        Е, верно в Кълъмбъс точно не съм бил, пази Боже... ама то и няма нужда, нещата са ясни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Хахаха-ами естествено, че в централната част е висока престъпността, щото там живеят основно маргиналите.В предградията живеят заможните хора и там престъпността е много ниска. Нали си гледал по филмите какво представляват американските къщи-с морава отпред, няма огради на двора,няма двойно подсилени метални врати. Така ли ще е ако има престъпници да грабят и крадат?
          Ти каза че престъпността е гетата, а то цялото се оказа гето, с различни нюанси на синьото.

          Коментар


          • Днес са много забавни бисерите

            - един изтощава биковете
            - друг фанал чепа на мотиката
            - трети ме праща в Кълъмбъс
            - четвъри на екскурзия, ама иначе що нямало 50-70% спад

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

              Видя ли картата?
              Престъпността е повсеместна и най-голяма в централните части. О, изненада!

              другото са разкази по какво е казала сестра ти....
              Хахаха-ами естествено, че в централната част е висока престъпността, щото там живеят основно маргиналите.В предградията живеят заможните хора и там престъпността е много ниска. Нали си гледал по филмите какво представляват американските къщи-с морава отпред, няма огради на двора,няма двойно подсилени метални врати. Така ли ще е ако има престъпници да грабят и крадат?
              И сестра ми не ми е разправяла,ама зетят ми разправя.А той работи в полицията. Дали на него да вярвам относно престъпността или на теб,който и понятие си нямаш как е устроен живота в САЩ?
              Last edited by Vergil1975; 24.04.2023, 22:20.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                Колега, препоръчах Ви да отидете навън поне на ваканция. В Щатите Центъра на града не е добро място за живеене почти навсякъде. Средния американец живее в събърб в къща с двор и достатъчно спални да има отделна спалня за всяко дете. В Центъра живеят млади хора, често има и жилища за бедни, има и бездомнници и е нормално престъпността да е висока.
                Ама колега, това на мен ми е ясно, виж на Миро-Вергил ги обяснявай тия неща.

                Има на още много неща да се очудваш и изненадваш, като това защо няма 50-70% спад.
                Просто гледай мача.
                Със здраве!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  и сестра му, както и повечето икономически бежанци
                  ще казват, че там е раят на земята
                  докато не се завърнат тук стари, болни и без зъби
                  Да разбирам, че ако си стоим в Бг ще сме все млади и здрави? А дано!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    и сестра му, както и повечето икономически бежанци
                    ще казват, че там е раят на земята
                    докато не се завърнат тук стари, болни и без зъби
                    Те не са виновни хората, да са живи и здрави, но е смешно Миро да ми дава за пример някакъв град-гето, в центъра на щат, където през седмица дерайлира влак с отровни химикали.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      Това не е най-тъпото нещо което се е случвало в Калифорния. Да кажа даже , че може да се окаже донякъде добър ход. Има много хора в границите 150-200к , които трябва да напуснат щата зашото не могат да купят жилище. Това би ги задържало. От статията не става ясно за какво време са тези 20% а и сумата е само 300 милиона, което означава че към 1500 души ше получат. Това сигурно е тест рън.
                      Да разбирам, че това, че обременяват хората с допълнителен данък, за да поддържат имотния балон и да го надуят още повече е нещо много хубаво?
                      Сиреч, да се радват, че няма да има отдуване по-рано отколкото по-късно. Евалата!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        преди време си говорих с двама кредитни в една от големите банки
                        казаха ми (дословно):
                        Младите хора от ИТ сектора са много рисков контингент. Гледат един от друг, тичат за кредит и въобще не мислят критично. Почват с добра заплата (голяма за държавата) и бам един голям кредит и купуват. Мислят си, че като не могат да го плащат връщат ключа на банката и готово, но то не става точно така.
                        Берти, никой в ИТ сектора не мисли така, съветвам те да си смениш кредитните. ;-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                          Аз не спора за перспективите. Изумява ме, че не са надолу със 50-70%. Това сега е навиване на махалото. Ниски лихви по депозити, ниски лихви по кредити ... докога ? БНБ какво чака ? Да се набълбукат още балъци ? Или да се появят повече от тия :
                          https://business.dir.bg/ikonomika/no...kovite-depozit
                          които рекламират "очакван кредитен рейтинг". Баси простотията.
                          Защо трябва БНБ да се меси в пазара на недвижими имоти?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                            Видя ли картата?
                            Престъпността е повсеместна и най-голяма в централните части. О, изненада!

                            другото са разкази по какво е казала сестра ти....
                            Колега, препоръчах Ви да отидете навън поне на ваканция. В Щатите Центъра на града не е добро място за живеене почти навсякъде. Средния американец живее в събърб в къща с двор и достатъчно спални да има отделна спалня за всяко дете. В Центъра живеят млади хора, често има и жилища за бедни, има и бездомнници и е нормално престъпността да е висока.
                            Last edited by segato; 24.04.2023, 22:03.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                              Видя ли картата?
                              Престъпността е повсеместна и най-голяма в централните части. О, изненада!

                              другото са разкази по какво е казала сестра ти....
                              и сестра му, както и повечето икономически бежанци
                              ще казват, че там е раят на земята
                              докато не се завърнат тук стари, болни и без зъби
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Така е, ама и предлагането е много повече оттогава, защото последните 2 год имаше рекордно строителство.
                                Аз не спора за перспективите. Изумява ме, че не са надолу със 50-70%. Това сега е навиване на махалото. Ниски лихви по депозити, ниски лихви по кредити ... докога ? БНБ какво чака ? Да се набълбукат още балъци ? Или да се появят повече от тия :
                                https://business.dir.bg/ikonomika/no...kovite-depozit
                                които рекламират "очакван кредитен рейтинг". Баси простотията.

                                Коментар

                                Working...
                                X