IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    защо си мислиш, че ние не може да фалираме
    нещо сме по-велики от гърците или крадем по-малко или сме по умни?
    Можем. И ще преживеят идните поколения и това, убеден съм.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • https://m.youtube.com/watch?v=3jsmmP...GAXGG0WGIUaLcE

      Най новия подкаст на Красимир Петров.
      За миража на ниските лихви,за идващата криза ,за еврото гледайте !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Да, точно. Цените ще бъдат в разумно високи граници. От приемането на Гърция и цените тогава минаха 20 и кусур години. А 2012 си бяха фалирали 200%. И сега са де, но вече се живее на заем, то е ясно.
        защо си мислиш, че ние не може да фалираме
        нещо сме по-велики от гърците или крадем по-малко или сме по умни?
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
          Понеже някои абонати тук си позволиха да ЛЪЖАТ, че имало спад на цените от есента на 22-ра насам, ето реалната картинка:
          Цените на имотите в София скочиха главоломно

          Πo дaнни oт peaлни cдeлĸи нa ĸoмпaниятa, aĸo ĸъм юни 2022 гoдинa cpeднaтa цeнa в Coфия e 1 600 eвpo нa ĸв. м, тo тя днec вeчe e 1800 eвpo нa ĸв. м., a в няĸoи eлитни ĸвapтaли ĸaтo "Лoзeнeц" дoближaвa 3000 eвpo нa ĸвaдpaт.

          https://blitz.bg/ikonomika/udar-po-d...ews960312.html
          В статията има една таблица, според която цените в Лозенец, Малинова долина, Младост, Кръстова вада, Люлин, Манастирски ливади, Овча купел са нараснали с повече от тези средни 13% за София. Значи или нещо данните не са както трябва, или има други квартали със значително повече сделки от изброените, при по-нисък ръст. Ще е любопитно корифеите по имотните въпроси във форума да дадат мнение по този казус.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Всеки лев в пътешествия е пирон в наследството на тия след тебе
            Е айде и малко пирони де, само погачи ли да месим.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

              Много интересно защо говорим за лихвите в минало свършено време. То даже на междубанковия пазар за овърнайт депозити минаха 3%, вие искате да дават кредити на филанкишията на такава цена. Само търпение.
              А още по-интересно къде ще ни приемат на 01.01.2025 г. Може би там където ни приеха на 01.01.2024 г.?
              колега, ти от бъдещето ли пишеш?
              как са цените на наемите?
              явно имотиту още не е паднало...
              Last edited by ratten; 21.06.2023, 20:56.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                аз мисля, че лихвите ще скочат и без да ни приемат в еврозоната
                еврозоната е плюс за всички, че даже и за гъдулките копейки, но не го съзнават все още...

                а преди да пляскате в захлас, че еврозоната ще дублира цените на ни се сетете гърците 2012 на колко си продаваха имотите...ако, че бяха достойни членове на зоната и плашеха да я 'думнат'
                Да, точно. Цените ще бъдат в разумно високи граници. От приемането на Гърция и цените тогава минаха 20 и кусур години. А 2012 си бяха фалирали 200%. И сега са де, но вече се живее на заем, то е ясно.
                Last edited by bulgarian lev; 21.06.2023, 21:11.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Каква ирония само. Лузърите стискаха палци да се отложи приемането и лихвите тук да станат доста над еврозоната, съответно да поевтинеят имотите. Отложиха ни с две години, но с лихвите се обърнаха нещата и тук цените растат. Сега се надяват като ни приемат от 1.1.2025 лихвите тук най-сетне да скочат. Може пак да се изненадате.
                  Влезем ли па у Еврозоната цените ще доближат и стоят на едно 60% от Прага и Бърно. Там 10К€ около център. София - 6К€.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Каква ирония само. Лузърите стискаха палци да се отложи приемането и лихвите тук да станат доста над еврозоната, съответно да поевтинеят имотите. Отложиха ни с две години, но с лихвите се обърнаха нещата и тук цените растат. Сега се надяват като ни приемат от 1.1.2025 лихвите тук най-сетне да скочат. Може пак да се изненадате.
                    Много интересно защо говорим за лихвите в минало свършено време. То даже на междубанковия пазар за овърнайт депозити минаха 3%, вие искате да дават кредити на филанкишията на такава цена. Само търпение.
                    А още по-интересно къде ще ни приемат на 01.01.2025 г. Може би там където ни приеха на 01.01.2024 г.?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от AMG2023

                      Дали ще те приемат в Шенген не се знае от 15г го слушаме и накрая нищо нито пък се надявай да ти скочат цените, да ти се наредят на опашка и да ти се подмазват да им намериш някоя панелка.От тук нататък за теб ще е свиване на разходи, мизерия и фалит.Няма ги вече бедните с кредити които може да им продаваш 2 за 3 и да ги лъжеш както си искаш, шарани вече нема.При тея с кеша малко ще се озориш да им продадеш боклук и без да си готова за промоции "под масата" те знаят стойноста на парите за разлика от вас.
                      В момента единственото което се покачва са лихвите
                      https://www.investor.bg/a/515-ikonom...mments-listing

                      И зад океана и в Европа има единство дори с цената на криза инфлацията да бъде свалена

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Ратко, чувал съм форумни легенди, че Джонката е щедър на пиене, както ти на майтапи. Е, в такава компания какво мислиш ще е състоянието на кандидат шофьора, малко след заветния час?
                        аз на това разчитам

                        кандидат шофьора след като свери подписите по документите за собственост, минава на мои разноски
                        а аз ще пукам за здравето на джонката и за негова сметка
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          то не може да им се угоди
                          а съм забелязал, че всичко на което се радват,
                          се оказва не в техен интерес

                          10 наближава
                          ако ще ходи някой на неро, да мине за ме вземе от младост,
                          че разчитам на безплатно пиене и ще съм пеша
                          Ратко, чувал съм форумни легенди, че Джонката е щедър на пиене, както ти на майтапи. Е, в такава компания какво мислиш ще е състоянието на кандидат шофьора, малко след заветния час?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            Каква ирония само. Лузърите стискаха палци да се отложи приемането и лихвите тук да станат доста над еврозоната, съответно да поевтинеят имотите. Отложиха ни с две години, но с лихвите се обърнаха нещата и тук цените растат. Сега се надяват като ни приемат от 1.1.2025 лихвите тук най-сетне да скочат. Може пак да се изненадате.
                            аз мисля, че лихвите ще скочат и без да ни приемат в еврозоната
                            еврозоната е плюс за всички, че даже и за гъдулките копейки, но не го съзнават все още...

                            а преди да пляскате в захлас, че еврозоната ще дублира цените на ни се сетете гърците 2012 на колко си продаваха имотите...ако, че бяха достойни членове на зоната и плашеха да я 'думнат'
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Каква ирония само. Лузърите стискаха палци да се отложи приемането и лихвите тук да станат доста над еврозоната, съответно да поевтинеят имотите. Отложиха ни с две години, но с лихвите се обърнаха нещата и тук цените растат. Сега се надяват като ни приемат от 1.1.2025 лихвите тук най-сетне да скочат. Може пак да се изненадате.
                              то не може да им се угоди
                              а съм забелязал, че всичко на което се радват,
                              се оказва не в техен интерес

                              10 наближава
                              ако ще ходи някой на неро, да мине за ме вземе от младост,
                              че разчитам на безплатно пиене и ще съм пеша
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                                Ама много силно духа вятъра на пропагандата напоследък, и носи силна смрад на тоталитаризъм. Притеснява ме
                                за щастие, ние сме все още недостатъчно "цивилизовани"
                                и малко по-трудно приемаме насоки от телевизора
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X