IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Е, да де. Високи горива - ниски имоти. Как не се сетих.


    Ама затуй сме ние тука - да ти подсказваме!
    Last edited by keep_calm; 04.08.2023, 23:38. Причина: Спазвайте добрият тон.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
      Ако нефта прескочи 100 USD на барел в разгара на лятото, какво ще правим зимата и дали ще спре покачването на лихвите?

      Цените на най-масовите горива за автомобили нараснаха с 10 ст. за десет дни


      https://trud.bg/%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D...-%D1%81%D1%82/
      Е, да де. Високи горива - ниски имоти. Как не се сетих.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Ако нефта прескочи 100 USD на барел в разгара на лятото, какво ще правим зимата и дали ще спре покачването на лихвите?

        Цените на най-масовите горива за автомобили нараснаха с 10 ст. за десет дни


        https://trud.bg/%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D...-%D1%81%D1%82/
        Last edited by unimog; 04.08.2023, 21:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

          Чак жертви не, по-скоро представителни извадки на пазара.

          И нека си припомним какво е казал Бисмарк -

          Глупаците казват, че се учат от собствен опит, а аз предпочитам да се уча от опита на другите.
          Харесах. Дано ти е от полза! Аз от две години и половина не инвестирам в недвижимости, а плодовете от тях, инвестирам в акции. Доволен съм, но не недостатъчно за моята лична програма d&d.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Така е ,,предлагането е голямо и ще расте и само ще расте за сметка на търсенето което занапред ще е ограничено
            Може би. Но тогава идва сегментацията. Не я забравяй. Може да платиш по-скъп наем и да спечелиш пари от това. Режеш излишни разходи и време. Много важно.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

              Чак жертви не, по-скоро представителни извадки на пазара.

              И нека си припомним какво е казал Бисмарк -

              Глупаците казват, че се учат от собствен опит, а аз предпочитам да се уча от опита на другите.
              Лорда те подсети. Прочети ,,Глупаци в чужбина" от Марк Твен. Ще ти е полезно. Инвестициите така и не ги научихте, но те са за хора с поглед - било то чели, шахматисти или бриджори. Най-добре повечко изострени сетива и повече мъдрост, умерено количество знания. Запишете си го некъде. Може и на гардероба в детската.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Гоцето, Редута, Младост иии...Радомир се превърнаха в дестинации-жертви за нашите понижителни "приятели", както и района около двете "Б". Балчик и Бургас, познайте защо
                Безплатно ги отворихме къде има стойностни неща в един имот. Разбира се зависи от много други неща.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                  Чак жертви не, по-скоро представителни извадки на пазара.

                  И нека си припомним какво е казал Бисмарк -

                  Глупаците казват, че се учат от собствен опит, а аз предпочитам да се уча от опита на другите.
                  Харесах, че внимаваш в картинката, какво са казали такива велики личности. Аз харесвам Марк Твен и най-вече Чарли Чаплин. В момента чета биографията на Чаплин. Интересно впечатление ми прави, че преводача от 79-та година е перфектен, за зазлика от преводача на фантастиката ДЮН от 1998г. Нивото е паднало потресаващо!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Гоцето, Редута, Младост иии...Радомир се превърнаха в дестинации-жертви за нашите понижителни "приятели", както и района около двете "Б". Балчик и Бургас, познайте защо
                    Чак жертви не, по-скоро представителни извадки на пазара.

                    И нека си припомним какво е казал Бисмарк -

                    Глупаците казват, че се учат от собствен опит, а аз предпочитам да се уча от опита на другите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Аз нямам жилища в Гоцето. Само до метро и не съм проверявал колко са из Гоцето. В Гоцето има бая жилища и не е хич лош квартал. Напротив!
                      Гоцето, Редута, Младост иии...Радомир се превърнаха в дестинации-жертви за нашите понижителни "приятели", както и района около двете "Б". Балчик и Бургас, познайте защо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        търсенето не разчита на теб и петрогъсчо
                        https://www.facebook.com/reel/136416...?s=yWDuG2&fs=e

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Така е ,,предлагането е голямо и ще расте и само ще расте за сметка на търсенето което занапред ще е ограничено
                          търсенето не разчита на теб и петрогъсчо
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                            Но истина е че има голямо предлагане в София на наеми. Но всеки сам решава и прави компромис със сграда, разпределение, с деца ли е, без ли, транспорт, училища, метро, инфраструктура, близост до работата, център или не...всичко е индивидуално и пести средства, разходи и най-важното време ако е избрано правилно.
                            Така е ,,предлагането е голямо и ще расте и само ще расте за сметка на търсенето което занапред ще е ограничено

                            Коментар


                            • Но истина е че има голямо предлагане в София на наеми. Но всеки сам решава и прави компромис със сграда, разпределение, с деца ли е, без ли, транспорт, училища, метро, инфраструктура, близост до работата, център или не...всичко е индивидуално и пести средства, разходи и най-важното време ако е избрано правилно.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Ми толко са из гоцето. 7~8 бяха в изток и то в естето.
                                Аз нямам жилища в Гоцето. Само до метро и не съм проверявал колко са из Гоцето. В Гоцето има бая жилища и не е хич лош квартал. Напротив!
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X