IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    мерси.
    срещал съм и преди мнения тук, че банките продават преди чси,
    но по спомени банките не могат да продават сами ипотекирано имущество.
    банките не могат да продават преди ЧСИ само когато иде реч за ипотека на физ. лице, но фирмените задължения са друга боза и там банката може да си продава както ще. При физ. лица врътката е друга.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

      Ново двайсе. Брокер се изненадва че е станал брокер. Голям отпор на амбразурата. Да не са ви сложили в борба на глада и часовника тиктака да се изпишат максимално небивалици?
      На брокерите, или поне с тези с които говорих не им пука много-много в момента и проджабичките им вървят. Чак съм учуден, че не са ме притеснявали. Още са далеч според мен от това да напъват форума, на къде духа вятъра ще си проличи предполагам след края на месеца като се види какво се случва с мораторума.
      А това, че съм анонимен не означава, че пиша врели-некипели. Eто ти едно скрииншотче да се гърчиш, че не си познал пак кой е брокер.

      То пък в тоя смотан форум една снимка не може да качи човек и да се вижда - https://i.imgur.com/nBDbRs6.png

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

        виж ся, времето на наемателите идва на всяко 1-во число на месеца.
        ти на без козчо не му обяснявай, той това много добре го знае.
        тревогите са преди това, дали хазяина няма да промуши под вратата новото споразумение.
        плаща месеца и се успокоява....до следващия път.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

          ОББ но те притежават секция от сграда, не знам инвеститора ли го е закъсал и защо е тяхно. Техните имоти не са излизали на ЧСИ.
          мерси.
          срещал съм и преди мнения тук, че банките продават преди чси,
          но по спомени банките не могат да продават сами ипотекирано имущество.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Доколкото подочувам броят на закъсалите, които не могат да си плащат заемите, бързо расте.
            Същите тези заеми, които всеки теглеше безпроблемно, за да харчи наляво и надясно и да помпи цените.
            Отново идва времето на наемателите.
            виж ся, времето на наемателите идва на всяко 1-во число на месеца.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              кои банки пращат оферти и прескачат чст-то?

              може и на лично
              ОББ но те притежават секция от сграда, не знам инвеститора ли го е закъсал и защо е тяхно. Техните имоти не са излизали на ЧСИ.

              Коментар


              • Доколкото подочувам броят на закъсалите, които не могат да си плащат заемите, бързо расте.
                Същите тези заеми, които всеки теглеше безпроблемно, за да харчи наляво и надясно и да помпи цените.
                Отново идва времето на наемателите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Там (катарино) беше 35лв олинклузив (че не съм ходил 5-6 години) без пиенето - носиш си. В балкан джуел е 30 кинта СТАЯТА. Идеално за секс туризъм.
                  Колко уикенда трябва да ходиш че да избиеш 50к+€?
                  спасителю156, как е положението в Гърция?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                    Тука е прав банскалията - българи купуват каквото има. Сносните имоти изчезват бързо и ги няма, иначе плява има колкото ти душа иска ако искаш да си хвърлиш парите на вятъра. Имаше 1-2 хубави южни предложения и заминаха за 1-2 седмици. На 1-ви февруари ми пратиха оферта от една банка, харесахме си 7-8 за огледи, на 12-ти докато се наканим вече бяха останали само 3-4 и даже не ги гледах. Поне банката каза, че са капарирани - колко е истина не мога да кажа.
                    кои банки пращат оферти и прескачат чст-то?

                    може и на лично
                    Last edited by ratten; 03.03.2021, 21:38.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • [QUOTE=megamind;n3726538]
                      Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение



                      Изгладнели върли ЧСИ-та точат ножове и потриват ръчички. Открива се ловния сезон за хазяи, брокита

                      Хахаха' къде пък и хазяите ги прати на ЧСИ?. Впрочем ' през миналата криза никой нулевак не купи от ЧСИ. Само ухапания 4i4o гледаше един гараж на 10км. от дома му' ама и той не купи
                      чичето купИ на римската стена.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                        Аз съм от понижителите - тоест вярвам, че цените е логично да паднат тази година в големите градове, но просто не го виждам още това падане.
                        Аз писах, падането ще е +30%. Затова не го виждаш. А представяш ли си какво им е на нулеваците?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                          Тва катарино е такъв голям кор, не разбирам защо някой би си купил имот там. За почивка е идеално, за живеене и инвестиция - безумие. Както и отстаналите коптори около голфа.
                          Иначе в Банско малко са се вдигнали цените, но пак има ставащи неща за по 400-450-500(повече от това за Банско е безумие), естествено има някакви които са си повярвали и ще продават с години на 700+
                          Проблема е че няма читави предложения.
                          Там (катарино) беше 35лв олинклузив (че не съм ходил 5-6 години) без пиенето - носиш си. В балкан джуел е 30 кинта СТАЯТА. Идеално за секс туризъм.
                          Колко уикенда трябва да ходиш че да избиеш 50к+€?
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                            И аз ли станах брокер?
                            Ново двайсе. Брокер се изненадва че е станал брокер. Голям отпор на амбразурата. Да не са ви сложили в борба на глада и часовника тиктака да се изпишат максимално небивалици?

                            Коментар


                            • Аз съм от понижителите - тоест вярвам, че цените е логично да паднат тази година в големите градове, но просто не го виждам още това падане.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                                Лошото е, че и чужденците още стискат и не продават. Ей ги на доста от тях пък се заселиха и за постоянно. Има предлагане - плява. Ацените на сносните достигнаха цените в София. Ето:

                                София https://m.imot.bg/details/1i161202202093005

                                и Катарино https://m.imot.bg/details/1j154876452037924
                                Тва катарино е такъв голям кор, не разбирам защо някой би си купил имот там. За почивка е идеално, за живеене и инвестиция - безумие. Както и отстаналите коптори около голфа.
                                Иначе в Банско малко са се вдигнали цените, но пак има ставащи неща за по 400-450-500(повече от това за Банско е безумие), естествено има някакви които са си повярвали и ще продават с години на 700+
                                Проблема е че няма читави предложения.

                                Коментар

                                Working...
                                X