IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нещо изчезна Николайчо, да не би най-накрая да си е купил заветното ЕПК в Красна поляна?
    Или майка му се е примирила и вече не му прави намеци да се изнася

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
      наскоро моя енориаш убеди Доматокрад да “инвестира” в злато, та се сетих да метна едно око на цената на златото и О, изненада!!! https://www.belegger.nl/Koersen/Commodities.aspx

      златото паднало с много. Леле такъв спад и аз не съм очаквал! горкия Доматокрад, моите енориаши го потопиха яко под вода.
      Но той е купил само един Наполеон, така че не е много на загуба.

      Като цяло колегите от темата не познават много, защото през 2013-2014 г. никой не вярваше, че отново ще има имотен бум. Аз съм следил темата тогава.

      Днес сутринта поздравявам един комшия, а той мълчи като див петел от провинцията (и друг път така е правил, на едни години сме). А пък един път имах гостенка и тогава пак се разминахме, той се зарадва и ме поздрави. Сбъркана работа.


      Поздрави

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL

        Проблемът на такива сърдити ай ти "специалисти", като Кретена и Електроджон е, че като станат ненужни, ги залъгват, че са съдружници и им бият дузпата. Единият избрал да остане в Германия в селска къща и да настоява в български форум, че е успял, като хейти още от два ника, другия избрал да се върне в България и потресен от цените в София, удря як хейт с надеждата да не се чувства преебан...раздава стотици иляди евра за апарт, ама само наушким с надеждата да привлече съмишленици...жалки фигури, достойни единствено за съжаление
        А в туй време Слатинари го прекръстиха на Кашонари ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376

          Дали са ми били дузпата не знам - знам само, че чакам 300к Евро разпределена печалба за 2021.
          Ти си купувай маломерки през това време и плащай на банката 3%, за да получаваш 2% наем.
          Чакаш, ама може да не дочакаш. Мен не ме мисли, не съм аз употребения. Аз не пищя от цените, пищиш ти, доста показателно.

          Коментар


          • наскоро моя енориаш убеди Доматокрад да “инвестира” в злато, та се сетих да метна едно око на цената на златото и О, изненада!!! https://www.belegger.nl/Koersen/Commodities.aspx

            златото паднало с много. Леле такъв спад и аз не съм очаквал! горкия Доматокрад, моите енориаши го потопиха яко под вода.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Арменския пoп

              Жони, голяма мекичка лапни, голяма дума не казвай! Кротувай си там у сървърното, че скоро шефа ти ще дойде ти дръпне юздите. Много си се размечтал.
              За кое съм се размечтал?
              Чакам да кажеш къде са ти апартаментите. И защо като всичко е толкова подценено, не купиш нещо в Лозенец или Вазов, а търсиш евтинията на пътя за Ихтиман.

              Коментар


              • синове и дъщери, братя и сестри,

                Тая година не се ли очаква никакъв спад, МЯУ, дискаунти, срив, пукане на балон?
                Вече сме април, а още никой не се е осмелил да забие нова дата в календаря.
                Лани беше доста по забавно с предсказанията на Доматокрад и бай Сачо.

                пп. Даже моя фаворит и приятел песимист замлъкна гузно загдето предвиждаше спад за 2021-ва.
                Песимисте, кАжи 2 думи бе братко.
                Last edited by Арменския пoп; 01.04.2021, 23:54.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Виж на колко добрини съм склонен само, защо не.
                  Амааа... той не ти ли го уреди вече? Нали уж думата на еЖони на 2 не се цепи. Аз мислех, че вече сте изповядали сделката пред нотариус.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                    Е заслужаваш си гаража от бащата на еЖони.
                    Виж на колко добрини съм склонен само, защо не.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Да го пусна младия доктор съквартирант на младата квартирантка за 500 лв. Друго не мога да му предложа. Плюс Модерната от него, разбира се. За теб си е тя, бонус.
                      Е заслужаваш си гаража от бащата на еЖони.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Далечните роднини ще останат с пръст в устата, има си завещания за целта.

                        Добре, в очакване съм да споделиш каква е покупката, къде и за колко пара. Няма да ти искам доказателства, вярвам ти на 100%, Искрено ще се радвам за теб, ако удариш нещо свястно. Само не разбирам защо те влече доходност от 2% след като можеш парите да ги вложиш на поне 10% в нискорискови активи. Но както и да е:

                        Ето нещо като за теб. Не казвай, че ти е скъпо само - нали всичко е подценено и надценени имоти няма:
                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...5rc&f1=1&fe7=1
                        Прекрасен е. Ако нямаше пандемия го захлупвах веднага. Само с кратки наеми обаче можеш да припечелваш от това.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Песимисте, днес един новоназначен млад дофтор в Медицинска Академия ме пита дали не познавам някой да давал под наем двустайка в района. 400-500 лева макс да струвало и задължително нова сграда, че не му се живеело с пенсионери. Даже обеща момчето да ме уреди с Модерна, ако му намеря оферта.
                          Да го пусна младия доктор съквартирант на младата квартирантка за 500 лв. Друго не мога да му предложа. Плюс Модерната от него, разбира се. За теб си е тя, бонус.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Правилно говориш. Аз много съжалявам че не те послушах още миналата година. Миша дупка да е ама на локация, пък ко ще и милион да струва. Мисля утре да го изкупя всичките преди изборите още и дано брокерката да се впечатли толкова че да се омъжи за мене. Така ще си изпълня и заветната цел на всеки човек в живота - да има кой ми избърше гъза на старини. Бахти звяра. Ти си Буда човече. Трябва да си направиш пейтриън да пускаме по някоя жълтица от благодарност.
                            Аз не съм карал мен да слуша който и да е, камо ли такива като теб.
                            Аз си следвам моите цели, а тези ревящи срещу цените в София, сте ми забавни сладури...лай по луната наблюдавам от 12 /дузина/ години. Сменят се десетки никове, а цените не помръдват. Много от вас са станали пациенти на психиатриите, но това не е мой проблем

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Явно не си наясно с имотите. Висока класа означава само един единствен елемент-локация. Аз работя по модела на Ратко- маломерка на локация, нулевите милионери търсите големи ларж апарти и къщи, като същевременно сте самотници-единаци, на които няма кой и със свещ да ви потърси да ви избърше гъза на старини. Това наистина ми е супернеразбираемо. Фараони в забвение с огромни гробници, цял живот пропилян за един хранопровод и дебело черво, а после имота усвоен от далечни "благодарни" роднини, ликвидност нулева
                              Правилно говориш. Аз много съжалявам че не те послушах още миналата година. Миша дупка да е ама на локация, пък ко ще и милион да струва. Мисля утре да го изкупя всичките преди изборите още и дано брокерката да се впечатли толкова че да се омъжи за мене. Така ще си изпълня и заветната цел на всеки човек в живота - да има кой ми избърше гъза на старини. Бахти звяра. Ти си Буда човече. Трябва да си направиш пейтриън да пускаме по някоя жълтица от благодарност.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Далечните роднини ще останат с пръст в устата, има си завещания за целта.

                                Добре, в очакване съм да споделиш каква е покупката, къде и за колко пара. Няма да ти искам доказателства, вярвам ти на 100%, Искрено ще се радвам за теб, ако удариш нещо свястно. Само не разбирам защо те влече доходност от 2% след като можеш парите да ги вложиш на поне 10% в нискорискови активи. Но както и да е:

                                Ето нещо като за теб. Не казвай, че ти е скъпо само - нали всичко е подценено и надценени имоти няма:
                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...5rc&f1=1&fe7=1
                                1. София вече не ме интересува, там имам общо над 500м2.
                                2. По-добре 2% доходност, отколкото от 10 до -минус безкрайност.
                                3. Аз не съм бил, не съм и никога няма да бъда номад, чергар или гастарбайтер, без сигурен месечен доход, за да се притеснявам по предходните две точки

                                Коментар

                                Working...
                                X