IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

    При тебе всичко е наопъки. Служебно правителство не може да променя данъци.
    Да ,но общината може. Първо прочетете ЗМДТ и после елате на изпит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      Пазарът не се интересува от твоите доходи, нито от средните..., особено когато има дефицит.
      Гладен брокер дефицит сънува. Тоя наемател още е неориентиран в пазара. След 3-4 месеца като се ориентира и ще побегне.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        За кво говори Бертучи, нали пееше доскоро че наемите били под натиск. Натиск на кофторите предимно. И свиване леко на таргета наематели, това е мисля аз.
        Бъзикам Маврика
        АКо се задържи младежа на 750 си го дръж
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Нормална реакция...,
          Имотът бе на реална, на BID 900 ойро...
          За кво говори Бертучи, нали пееше доскоро че наемите били под натиск. Натиск на кофторите предимно. И свиване леко на таргета наематели, това е мисля аз.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            Имам човек
            950 направо

            Нали така
            Виж на песимиста намери пациент
            Нормална реакция...,
            Имотът бе на реална, на BID 900 ойро...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              Там си говорихме за 850 €, ама и това го бива. Кажи му, че е с дискаунт за първите 3...
              Имам човек
              950 направо

              Нали така
              Виж на песимиста намери пациент
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Може и по-висока цена да се барне, но не е препоръчително, важно е да не лакомееш, и да не изнудваш наемателя.
                Не се радваме, просто научи да цениш парите и доходите. Вие искате отнякъде на нахлузите 5 хилки и да си барате фара.
                Важно е да тече рента...
                Виж по-долу заплатата се оплаква... Щото е заплата.

                п.п. Упссс, видял си...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                  Брей даже квадрати не знае колко са, нито разположение, нито нищо. Ама цената я знае и определя дистанционно по телепатичен път. Апотеоз на форумните брокери. Респект

                  Не знам какво се радвате на 750 евро, и аз бих го взел това в сезон в високо търсене. Може би лева нещо не е разбрал че при краткосрочните ток и вода не се плащат. Аз имам доста опит с 1-3 месечни квартири по цял свят. Най-забваното е че собствениците ако не са фирми нямат право да си приспадат разходите за ток/вода/подръжка. Колко такива съм ги виджал не е истина.
                  Може и по-висока цена да се барне, но не е препоръчително, важно е да не лакомееш, и да не изнудваш наемателя.
                  Не се радваме, просто научи да цениш парите и доходите. Вие искате отнякъде на нахлузите 5 хилки и да си барате фара.
                  Last edited by bulgarian lev; 09.04.2021, 21:58.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Там си говорихме за 850 €, ама и това го бива. Кажи му, че е с дискаунт за първите 3...
                    Щот е син на моя по-възрастна колежка, идва от Америка, снощи не ми каза, каза ми днес. Карай, важно е да е читав. А то е читаво момче. С кака ли е, без ли, не питах, слабо ме интересува.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      Там си говорихме за 850 €, ама и това го бива. Кажи му, че е с дискаунт за първите 3...
                      Брей даже квадрати не знае колко са, нито разположение, нито нищо. Ама цената я знае и определя дистанционно по телепатичен път. Апотеоз на форумните брокери. Респект

                      Не знам какво се радвате на 750 евро, и аз бих го взел това в сезон в високо търсене. Може би лева нещо не е разбрал че при краткосрочните ток и вода не се плащат. Аз имам доста опит с 1-3 месечни квартири по цял свят. Най-забваното е че собствениците ако не са фирми нямат право да си приспадат разходите за ток/вода/подръжка. Колко такива съм ги виджал не е истина.
                      Last edited by 20000леваЗАПЛАТА; 09.04.2021, 21:36.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Българче от Америка се връща и става клечка в хотел Хаят на паметник Левски. 750€ наемче без да се пазари. Можело ли да остане и след 3 месеца. Казах му ако е дисциплиниран наемател.
                        Там си говорихме за 850 €, ама и това го бива. Кажи му, че е с дискаунт за първите 3...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Пазарът не се интересува от твоите доходи, нито от средните..., особено когато има дефицит.
                          Българче от Америка се връща и става клечка в хотел Хаят на паметник Левски. 750€ наемче без да се пазари. Можело ли да остане и след 3 месеца. Казах му ако е дисциплиниран наемател.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Обяснявах как 100 квадерата в България са 60 квадрата в Германия И как от 2500 на квадрат за имот с понисимо качество в София (макар и такива имоти в София да няма изобщо) цената на истинския квадрат отива на 4000 и нагоре, т.е. стига Берлинските цени при 5 пъти по-ниски средни доходи.
                            Пазарът не се интересува от твоите доходи, нито от средните..., особено когато има дефицит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Кумунетата имате 3/8 от нужните за правителство депутати. Затуй вместо жилище, ще получиш 3/8 Курнелия. Първите 3/8.
                              Непонятно за мен е това вълнение сякаш изобрите имат значение. Каквото каже Европата това ще стане. Нито закон нито конституция може да се опълчи. В Европата е свиреп комунизъм. Надеждите за независимост и демокрация са почти толкова смешни колкото и еуфорията по имотите. Меркел в прав текст ви казва че данъците ще се вдигат, Тома неверний не вярва. Хахаха.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Кумунетата имате 3/8 от нужните за правителство депутати. Затуй вместо жилище, ще получиш 3/8 Курнелия. Първите 3/8.
                                лапаш ги първите 3/8
                                затуй ти се свидят да му ги дадеш

                                чаршафите седят неползвани
                                в чантичката
                                вече няколко месеца
                                няма огледи
                                нали

                                Коментар

                                Working...
                                X