IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    от 2017-та казвам, че не ме кефи тенденцията с презастрояването и това, че се купува за инвестиция от хора, които не се замислят кой ще го ползва.
    хайпа като тръгне цените се помпат - ще видим като приключи

    много хора подценяват кредита, а не трябва

    не говоря смешници с по 20-30к кредити (вкл потребителски), а хора които скачат смело с 200-300-400-500К евро ипотеки за по няколко инвестиционни имоти - подценява се ефекта на тяхно затрудение в даден момент.

    да докато пазарът катери и лихвите си са ниски подобна схема е печеливша на квадрат, но това, което наблюдавам е, че много хора се увличат и вместо да задържат едни добри печалби - скачат в още и и още с твърдото убеждение, че няма да имат проблеми с плащането на кредитите и винаги ще кой да им даде една торба пари за някои от имотите им - това в случай, че решат да кешират .. утре.


    ПП дай една снимка на бургаския 'апарт'
    Берти , колко повече пишеш толкова повече олекваш , спри и мълчи! Сериозен бизнес без кредити няма! Умните хора харчат чужда пари! Да не продължавам натам , очевидно е ,че имаш мислене стигащо до носа ти и до сигурността дадената от родителското тяло. Очевидно е и ,че сам нищо не си направил , щото мисленето ти е затворено до определен цикъл а сериозните хора са доста по напред от това. И ако обичаш не го приемай лично ,щото ще ревна и аз!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      от 2017-та казвам, че не ме кефи тенденцията с презастрояването и това, че се купува за инвестиция от хора, които не се замислят кой ще го ползва.
      хайпа като тръгне цените се помпат - ще видим като приключи

      много хора подценяват кредита, а не трябва

      не говоря смешници с по 20-30к кредити (вкл потребителски), а хора които скачат смело с 200-300-400-500К ипотеки за по няколко инвестиционни имоти - подценява се ефекта на тяхно затрудение в даден моемнт.
      Да, разбах те, не визираш смешници, като мен купили със 60% самоучастие, а разни последователи на Тонкин. Има, обаче и много по-грандиозни смешници, които не влизали в банка, си въобразяват, че моя смешен кредит ще ми бутне капиталова в имоти в размер на по 40 от остатъка. Как мислиш, подобни едноклетъчни, дали разсъждават с главите си или със задниците, каквито са?
      Аз, като притежавам 3 къщи, два апартамента и магазин, дали ми е важно да скачам в ипотеки?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        По-голям мошеник от теб в инвестиционен форум по света от теб, не съм срещал!!! От 2016г. до сега да лъжеш перонообитателите, че цените щяли да падат!!!
        от 2017-та казвам, че не ме кефи тенденцията с презастрояването и това, че се купува за инвестиция от хора, които не се замислят кой ще го ползва.
        хайпа като тръгне цените се помпат - ще видим като приключи

        много хора подценяват кредита, а не трябва

        не говоря смешници с по 20-30к кредити (вкл потребителски), а хора които скачат смело с 200-300-400-500К евро ипотеки за по няколко инвестиционни имоти - подценява се ефекта на тяхно затрудение в даден момент.

        да докато пазарът катери и лихвите си са ниски подобна схема е печеливша на квадрат, но това, което наблюдавам е, че много хора се увличат и вместо да задържат едни добри печалби - скачат в още и и още с твърдото убеждение, че няма да имат проблеми с плащането на кредитите и винаги ще кой да им даде една торба пари за някои от имотите им - това в случай, че решат да кешират .. утре.


        ПП дай една снимка на бургаския 'апарт'
        Last edited by bertram; 07.02.2024, 22:26.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Аз съм убеден, че ти никога не си влизал в банка.
          а аз недоумявам, откъде банките са чули за радев
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Депозитче?
            ДЦК

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              ти осъди ли tbi да не те почнат те тебе, че ги обяви за мошеници онзи ден?
              По-голям мошеник от теб в инвестиционен форум по света от теб, не съм срещал!!! От 2016г. до сега да лъжеш перонообитателите, че цените щяли да падат!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Всички банки се натискат да ми дават ,ама аз не искам.
                Аз съм убеден, че ти никога не си влизал в банка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Лихви само вземаме.
                  Депозитче?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    ти осъди ли tbi да не те почнат те тебе, че ги обяви за мошеници онзи ден?
                    Тя, конкретна служителка ме убеждаваше за лихвата, която им беше и на сайта, просто, като боб да ги осъдя. Дали ми се занимава за 100лв. повече, ти как мислиш, с арменската си глава?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Защото на теб никой няма да ти даде пари на заем. Просто нямаш доказани доходи.
                      Лихви само вземаме.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        голям страх от тия банкери
                        финансово грамотни инвеститори, вкл. и счетоводители
                        треперят само като чуят за кредит
                        на кого не вярват
                        на банките или на себе си
                        Страх от банков кредит, това си е патология! Една приятелка от квартала има такъв страх. Като й споделих, че апарта в Бургас ще ми бъде изплатен през април 2026г. , тя възкликна: "Толкова скоро!!!" Хахахаха....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Ако Нрадев ми обясни, как ме лъже банката с ГПР , ще осъдя банката, ама по-вероятно е банката да осъди него за набеждаване.
                          ти осъди ли tbi да не те почнат те тебе, че ги обяви за мошеници онзи ден?
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Защото на теб никой няма да ти даде пари на заем. Просто нямаш доказани доходи.
                            Всички банки се натискат да ми дават ,ама аз не искам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              ааа, да. никак още не е на себе си.
                              цяло лято роднините му почиват в бургас
                              самото лордче и то не спира се чуди, как можаха тия банкери така да го наиграят
                              поне радев да му беше помогнал със сметалото за гпр-то
                              Ако Нрадев ми обясни, как ме лъже банката с ГПР , ще осъдя банката, ама по-вероятно е банката да осъди него за набеждаване.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Мене визираш предполагам.Костолани е казал:"Пари ама собствени,а не взети назаем"
                                Защото на теб никой няма да ти даде пари на заем. Просто нямаш доказани доходи.

                                Коментар

                                Working...
                                X