IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение

    Не само това - освен кошмара на строежа по-надолу има още един готов пълен с мутрички на артекс, които със сигурност са изключително неприятни съседи. Опита ме е научил, че ако някой продава нещо нагласено - с поне 80% вероятност БЯГА от нещо наоколо. Какво те грее локацията като съседа ти съсипва нервите от сутрин до вечер.
    Чакай малко, няма атрактивен квартал на София в който няма строеж в момента. Ти, ако живееш в Гурмазово, да там няма строеж. Значи за теб навсякъде е кошмар..
    е...с такова мислене кога ще купиш...риторично питам де..

    ПП Да не забравиш да споменеш Слатина и Редута, явно там са ти несподелените любови. Аз не пиша от две години за тези квартали, ама полуидиотите ги споменават заради влагата в главата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      И това е чиста площ - по новите "стандарти" - 100кв+10мазе или под 1400€ квадрата в ИЗТОК - прехваления квартал.
      Мноого е добра офертата.
      Има нов строеж баш до блокчето - 2 години АД
      Не само това - освен кошмара на строежа по-надолу има още един готов пълен с мутрички на артекс, които със сигурност са изключително неприятни съседи. Опита ме е научил, че ако някой продава нещо нагласено - с поне 80% вероятност БЯГА от нещо наоколо. Какво те грее локацията като съседа ти съсипва нервите от сутрин до вечер.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        150лв.
        не е много, но предвид на малката инвестиция е прилична доходност предполагам.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

          Ами хайде. Това с арбитъра малко трудна в брокерската тема. Май само Ортидокс е безпристрастен тука. Ти какви документи ще представиш?
          Хайде без арбитър тогава, навит ли си и на какво се обзалагаш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Написал съм пределно ясно. Кой на каквото му стиска да се обзаложим дали съм купил маломерен на Българското Черноморие на 21.04.2021г. с арбитър от форума. И броят мнения не е в корелация на изразената от понижителите емоция, в случая злоба, жлъч и завист
            Ами хайде. Това с арбитъра малко трудна в брокерската тема. Май само Ортидокс е безпристрастен тука. Ти какви документи ще представиш?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              колко е наема от магазинчето в ОК
              150лв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                Ти на кое казваш жлъч? Щото ако пребориме мненията последните дни, да не излезеш шампион? Я кажи какъв е облога, какво даваш и какво искаш?
                Написал съм пределно ясно. Кой на каквото му стиска да се обзаложим дали съм купил маломерен на Българското Черноморие на 21.04.2021г. с арбитър от форума. И броят мнения не е в корелация на изразената от понижителите емоция, в случая злоба, жлъч и завист

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                  Даа' много жлъч, много злоба но никой не прие облога. А и приказките за изкупуване на ангро са смешен плач..миналата година съм купил 10м2 в кв. Овча Купел...не че и там не чакам поскъпване с новите станции на метрото
                  Ти на кое казваш жлъч? Щото ако пребориме мненията последните дни, да не излезеш шампион? Я кажи какъв е облога, какво даваш и какво искаш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    колко е наема от магазинчето в ОК
                    по 3 Пещерски на седмица
                    при закъсняване на наема
                    допълнително 3 бутилки чилииско вино
                    неустойка
                    но за целия месец

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                      Даа' много жлъч, много злоба но никой не прие облога. А и приказките за изкупуване на ангро са смешен плач..миналата година съм купил 10м2 в кв. Овча Купел...не че и там не чакам поскъпване с новите станции на метрото
                      колко е наема от магазинчето в ОК
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

                        свещите
                        на дома му (недвижима караванка) са изгорели отдавна
                        но няма пари да ги смени

                        тук от писането му дават само
                        за ядене
                        а на 13 TROL само за пиене
                        Вай, вай, вай!
                        Не вървят на добре нещата в имотния сектор.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                          Идва бодра смяна нови депутати, днеска си вдигнаха заплатите на 10К. Ще се купува
                          Да! Тук трябва да бъде цитирано мнението на Буров за депутатите в парламента.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Къде е попа да се помоли и да запали свещ за пресъхналите парични потоци.
                            свещите
                            на дома му (недвижима караванка) са изгорели отдавна
                            но няма пари да ги смени

                            тук от писането му дават само
                            за ядене
                            а на 13 TROL само за пиене

                            Коментар


                            • Даа' много жлъч, много злоба но никой не прие облога. А и приказките за изкупуване на ангро са смешен плач..миналата година съм купил 10м2 в кв. Овча Купел...не че и там не чакам поскъпване с новите станции на метрото

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Емигрантите свършиха парата и сега да видим кой ще повишава курниците.
                                Емигрантосите нали само в това наливаха спестеното.
                                Трябва да се чете, трябва!
                                Идва бодра смяна нови депутати, днеска си вдигнаха заплатите на 10К. Ще се купува

                                Коментар

                                Working...
                                X